Boks

Też jestem zdania, że Andrade może to ugrać. Pamiętam, jak jeszcze myślałem, że Striczu może namieszać i będzie ważnym graczem, mimo przegranej walki z Jacobsem, w której wyglądał całkiem nieźle. Później Andrade obił go jak dzieciaka do jednej bramki. Nie wiem ile zostało z tamtego Andrade, bo szczerze mówiąc nie oglądałem za bardzo jego walk, ale jeśli jest w podobnej formie, to może być niewygodny dla każdego. Na papierze zapowiada się dobra bitka i mam nadzieję, że taką dostaniemy.
 
Też jestem zdania, że Andrade może to ugrać. Pamiętam, jak jeszcze myślałem, że Striczu może namieszać i będzie ważnym graczem, mimo przegranej walki z Jacobsem, w której wyglądał całkiem nieźle. Później Andrade obił go jak dzieciaka do jednej bramki. Nie wiem ile zostało z tamtego Andrade, bo szczerze mówiąc nie oglądałem za bardzo jego walk, ale jeśli jest w podobnej formie, to może być niewygodny dla każdego. Na papierze zapowiada się dobra bitka i mam nadzieję, że taką dostaniemy.
Wszystko się zgadza. Będzie ważnym graczem ale we freskach.
 
Ale to będzie kurwa walka :antonio:.
Nie dam rady obejrzeć całej gali, ale 5:30 jestem na strumyku z bydlakiem w ręce!
:chuck:
Właśnie wszedłem w temat, żeby zapytać kiedy mogę spodziewać się walki wieczoru. Czy to potwierdzona akcja?
 



Gala w Pionkach, a tu mowa o pasku IBO, tylko że Lewis, Kliczko, Usyk mieli pasy MŚ IBO a nie tylko pasek IBO International... :confused: :lol:
 
Last edited:
Statystyki gali z Las Vegas :bye::boss:
Screenshot_2023-11-26-06-46-55-265~2.jpg


Screenshot_2023-11-26-06-23-44-498~2.jpg


Screenshot_2023-11-26-06-20-29-966~2.jpg
 
Zajebisty ma ten styl walki Benavidez. Ta garda i parcie do przodu plus krótkie ciosy, które trafiają celu. Jest jak kombajn, po prostu idzie do przodu i presją niweluje swoje braki. Ciekawa walka może być z Canelo. Gdyby David nie zbierał tak ciosów to bym chyba stawiał go w roli faworyta, ale jednak myślę, że Canelo może go ogarnąć.
Walka zajebista jak się zapowiadała.
 
Tymczasem w Polsce...

Mariuch Wach wystąpi na Strike King. Wszystkie pojedynki podczas wydarzenia mają być w formule kickbokserskiej w małych rękawicach i w przypadku pięściarza to nie ulegnie zmianie

Konkretna data wydarzenia pozostaje nieznana. Na Strike King mają też zawalczyć m. in. Tomasz Sarara czy Gracjan Szadziński.
 
Mariuch Wach wystąpi na Strike King. Wszystkie pojedynki podczas wydarzenia mają być w formule kickbokserskiej w małych rękawicach i w przypadku pięściarza to nie ulegnie zmianie

Konkretna data wydarzenia pozostaje nieznana. Na Strike King mają też zawalczyć m. in. Tomasz Sarara czy Gracjan Szadziński.
Już widzę jak Wach kopie:juanlaugh:
 
Back
Top