Boks

cff.png
 
Nie śledzę już od kilku lat polskich gównogal, a ponieważ Boras ostatnio sporo na FAME się kręci, to pytanie czy on jeszcze bawi się w boks i robi te swoje gale czy sobie odpuścił?
 
Świetne info, dla mnie najważniejsza walka od kilkunastu lat odkad interesuje sie tym sportem, byłbym w stanie zapłacić za to gruby hajs na PPV(tysiąc złoty to na lajcie), a jak będzie jeszcze mocna karta cała to i sporo więcej. szkoda ze w Arabii bo do UK bym sie wybrał za pewne, ale zobaczę jak to wyglada cenowo, jak sie uda z wolnym i zmieszczę sie w jakieś 2tysiace euro to może uda sie wybrać
 
Tak sobie teraz pomyślalem, ze z perspektywy Furego to lepiej chyba nie mógł tego zrobić. Wziął walkę za dobre pieniądze z Ngannou bez ryzyka (nie ma sie co oszukiwać. To jest boks, jeden nie ma zawodowej walki, a drugi jest najlepszym ciezkim at the moment) i nagle z dupy z dnia na dzień wychodzi info, ze sobie z Usykiem podpisali kontrakty (ciekawe jak sie Ngannou poczuł) i wszyscy kibice zadowoleni. Jak ogarnie Usyka jednostronnie to nawet nie musi brać rewanżu i może kończyć karierę i kręcić beke z tych wszystkich bizmesmemów co mu wróżyli, ze sie boi albo psycha siada znowu i koniec kariery.
:antonio:
 
Jak dla mnie ogromna role w starciu Furego z Usykiem odegra sedzia ringowy, jak pozwolo Tysonowi na nieczyste zagrywki i wieszanie sie to Olek jest praktycznie bez szans, ale o ile Fury jest mistrzem brudnego boksu tak Usyk jest mistrzem w sygnalizacji kazdego faulu i daje o tym znac sedziemu, przy sprawiedliwym sedziowaniu dla mnie 51/49 dla Usyka, jakby Fury zrobil forme zycia to dawalbym ukraincowi max 40% ale jestem jakos przekonany, ze tak nie bedzie natomiast Usyk napewno bedzie przygotowany na 100%
 
Jak dla mnie ogromna role w starciu Furego z Usykiem odegra sedzia ringowy, jak pozwolo Tysonowi na nieczyste zagrywki i wieszanie sie to Olek jest praktycznie bez szans, ale o ile Fury jest mistrzem brudnego boksu tak Usyk jest mistrzem w sygnalizacji kazdego faulu i daje o tym znac sedziemu, przy sprawiedliwym sedziowaniu dla mnie 51/49 dla Usyka, jakby Fury zrobil forme zycia to dawalbym ukraincowi max 40% ale jestem jakos przekonany, ze tak nie bedzie natomiast Usyk napewno bedzie przygotowany na 100%
Podobnie patrzę na sprawę. Jasna sprawa - kibicuje Usykowi. Ale nie można Taysonowi odebrać, bo pięściarzem jest pięknym. Mimo to uważam że umiejętności czysto bokserskie, odejmując brudny boks, są po stronie Usyka. Oczywiście, przewaga wzrostu i wagi, a przede wszystkim styl Furego, stawia go w roli faworyta, ale wydaje mi się że niektórzy zbyt szybko skreślają pociesznego Ukra
 
Back
Top