Boks

Zapewne Biwoł jesli zbijanie wagi by go jakos mocno nie oslabilo.

Canelo wydawal sie ostatnio lekko naruszony zmeczeniem materialu. Nie wiem na ile to byla wina tego nadgarstka ktory mu operowali teraz a na ile serio lekka pochyla w dół.

Tak jak kiedys pisalem brakowalo juz tych ruchow glowa ktore byly kozackie i nadrabialy statycznosc na nogach, brakowalo tych zmylek gdzie bil na watrobe a nagle z tego robil sierpa, mial duzo sztuczek z ktorych nagle przestal korzystac.

Na bumobija z kazachstanu wystarczylo by go zrobic do 0 praktycznie, ale takiego golovkina Canelo powinien skonczyc przed czasem, malo aktywności bylo, no nie podobal mi sie.

Biwol jest wiekszy i jest dobry technicznie, cwany. Canelo w prime moze i by to wygral ale pytanie czy Canelo nadal jest w prime?

Watpie. On walczy na najwyzszym poziomie od dawna, wystarczy zobaczyc resume. Nie wiem czy bawół dojdzie do polowy tego w swojej karierze, watpie.

Wolalbym by Canelo walczyl w super sredniej z kims innym
ja uważam że bawoł jak monej to są po prostu stylistycznie skopani przeciwnicy dla rudego
jeszcze biwoł dorównuje wagą, znowu przeczuwam 10-2 dla niego

co do resume cynamona ma niezłe, ale niestety edek i maszyny promotorskie tak namąciły fanom w głowach iż niektórzy myślą że ma lepsze od pacmana
 
Ja bym w tym roku zamiast bivol-canelo wolal obejrzeć
Bivol-Beterbejiew chociaż po ostatniej walce Beterbejiewa sądze, że to będzie łatwa walka dla Bivola
Canelo - Benavidez
Pełna zgoda ta walka Canelo-Bivol spokojnie mogłaby poczekać. Dla mnie Bivol jest ogólnie niedoceniony, a ma naprawdę spore umiejętności.
 
Zagralem w to undisputed. Po 50 minutach gry zrobilem refund na steamie :jon:
no niestety, tak się dzieje jak za grę tego typu bierze sie małe studio
Jedynie dobra gra bokserska jaka może powstać to fajt najt od EA, które jest znacznie lepsze niż UFC
 
no niestety, tak się dzieje jak za grę tego typu bierze sie małe studio
Jedynie dobra gra bokserska jaka może powstać to fajt najt od EA, które jest znacznie lepsze niż
Modele postaci :antonio:

Ale optymalizacja jak na razie jest do pizdy, spelniam zalecane wymagania ktore i tak sa wysokie jak na taka gierke (bijatyka gdzie jest tylko dwie postacie i pare animacji plus ring a ktora wymaga i7 i rtx 3070 w wymaganiach xD) a i tak na sredniej grafice czy low potrafia mi fpsy spadać a gra nie miec plynnosci co mnie wkurwilo najbardziej w sumie.

Reszta to detale bo gra jest w fazie beta. Ale animacje KO rodem z PS2 mnie niemilo zaskoczyly. System obrazen. Jak i niektore animacje ciosow.

Jak dostarcza pelen produkt to sprobuje ponownie
 
Modele postaci :antonio:

Ale optymalizacja jak na razie jest do pizdy, spelniam zalecane wymagania ktore i tak sa wysokie jak na taka gierke (bijatyka gdzie jest tylko dwie postacie i pare animacji plus ring a ktora wymaga i7 i rtx 3070 w wymaganiach xD) a i tak na sredniej grafice czy low potrafia mi fpsy spadać a gra nie miec plynnosci co mnie wkurwilo najbardziej w sumie.

Reszta to detale bo gra jest w fazie beta. Ale animacje KO rodem z PS2 mnie niemilo zaskoczyly. System obrazen. Jak i niektore animacje ciosow.

Jak dostarcza pelen produkt to sprobuje ponownie
W becie pewnie z rok posiedzi to czas na zmiany jest.

Szczerze sądziłem że będzie jeden wielki scam
 
@alww wiedziałeś że toney zaczął tak na serio boksować koło 17-18
Myślałem że jak Floyd od małolata cwiczył boks
O to nie wiedzialem o tym, Toney to jeden z najwiekszych talentow, gdyby byl nieco bardziej zdyscyplinowany to zapisalby sie w historii boksu duzo lepiej. Mimo ze i tak jest na wysokiej pozycji.

Hopkins tez zaczal w sumie pozno jak w pierdlu siedzial. Holmes zaczal po 20 z tego co pamietam. Jennings tez pozno.

Jest cos ciekawego na horyzoncie niedlugo?
 
O to nie wiedzialem o tym, Toney to jeden z najwiekszych talentow, gdyby byl nieco bardziej zdyscyplinowany to zapisalby sie w historii boksu duzo lepiej. Mimo ze i tak jest na wysokiej pozycji.

Hopkins tez zaczal w sumie pozno jak w pierdlu siedzial. Holmes zaczal po 20 z tego co pamietam. Jennings tez pozno.

Jest cos ciekawego na horyzoncie niedlugo?
szklany jermell wraca w czerwcu
A propo toneya znowu powiedział że rozwaliłby canelo
Canelo może zawalczyć w maju z ryderem albo na rodzinnym zadupiu, albo w anglii
Davis vs Garcia coraz bliżej
Jak nie wyjdzie walka z Usykiem to furiat może się zmierzyć na wembley z antkiem
 
Back
Top