Boks

Dzieje sie cos w najbliższym czasie? Bo jakos temat umarl, ja tez przestałem śledzić troche boks przez ostatnie 2/3 miesiące
mocny styczen
FljKFzfWAAAhVJk
 
@konto_zablokowane widziałeś tego itaume? Podobno chce pobić rekord Tysona
Nie znam, bo już totalnie przestałem śledzić amatorski.
Ale coś czuje, że bez szans, aby w 2 lata go tak przepchnęli i żeby sobie w ogóle poradził.
Po Fury vs Usyk jest szansa na jakieś wakowanie pasów, ale to wciąż zbyt odległa droga, aby Itauma dostał możliwość walki o mistrza.
 
@konto_zablokowane widziałeś tego itaume? Podobno chce pobić rekord Tysona
Ok, obejrzałem na szybko coś tam z jego amatorki. Ofensywnie nastawiony, dynamiczny, mobilny, aczkolwiek to raczej taki 'mały ciężki'. To jednak wciąż postać boksu amatorskiego i przyszłych mistrzów świata to nam serwują co chwile. Niech kariera tego Itaumy będzie miała tempo i sukces jak Duboisa to już będzie dobrze, ale pieprzenie o pobiciu rekordu Tysona? Bez szans.
Ale postać do obserwacji, to na pewno.
 
Ok, obejrzałem na szybko coś tam z jego amatorki. Ofensywnie nastawiony, dynamiczny, mobilny, aczkolwiek to raczej taki 'mały ciężki'. To jednak wciąż postać boksu amatorskiego i przyszłych mistrzów świata to nam serwują co chwile. Niech kariera tego Itaumy będzie miała tempo i sukces jak Duboisa to już będzie dobrze, ale pieprzenie o pobiciu rekordu Tysona? Bez szans.
Ale postać do obserwacji, to na pewno.
mi się zdaję że w ogóle nikt tego rekordu nie pobije

I to nie on tak gadał tylko warren
 
mi się zdaję że w ogóle nikt tego rekordu nie pobije
Bo za walką o mistrza w ciężkiej stoją ogromne pieniądze. Nie zaistnieje sytuacja, że jakiś młokos po 4-5 walkach będzie miał taki hype, żeby warto to zorganizować. Nawet w dzisiejszej erze tiktoków i zdobywania popularności w moment.
Cytując klasyka:
'Byle frajer może sobie ot tak tutaj wejść?' - otóż nie może.

I to nie on tak gadał tylko warren
wiem, nigdzie nie napomknąłem, że było inaczej.
 

Nie żeby coś, ale Oscar i Garcia wiecznie mają o coś problem i się żalą. Termin przyklepany, catchweight też, stacje telewizyjne się dogadały, Gervonta swoją walkę w styczniu odbębnił, a ten chuj wyskakuje z deadlinem na ich wersje kontraktu? Ryanek jeszcze coś teraz płacze, że 'obawia się' o problemy Tanka i jego przyszłość.
Co to są za szczury.
 
Nie żeby coś, ale Oscar i Garcia wiecznie mają o coś problem i się żalą. Termin przyklepany, catchweight też, stacje telewizyjne się dogadały, Gervonta swoją walkę w styczniu odbębnił, a ten chuj wyskakuje z deadlinem na ich wersje kontraktu? Ryanek jeszcze coś teraz płacze, że 'obawia się' o problemy Tanka i jego przyszłość.
Co to są za szczury.
pewnie waga, bo rajan gadał że do lekkiej nie zetnie
 
No coz moge powiedzieć :jjsmile: jesli powiem ze mi szkoda to sklamie.


Hayney jest kims kogo chce ogladac dlugo w topie. To bedzie piekny skalp ale i ciezka walka bo ukrainiec mimo ze ostatnio sie zaprezentowal slabo to dalej jest grozny.
ja uważam że to będzie powtórka z rigodondu(ten kubańczyk) vs loma
Ukr tak jak kubańczyk w ich walce będzie za mały, za stary
 
ja uważam że to będzie powtórka z rigodondu(ten kubańczyk) vs loma
Ukr tak jak kubańczyk w ich walce będzie za mały, za stary
Rigo byl strasznym kotem, to jak Donaire zjadl bylo piekne, szkoda ze mial 137 lat.


Loma nawet mlodszy pewnie by nie przeszedł Hayneya ktory jeszcze sie nawet w pelni moze nie rozwinal co jest piekne
 
A ja uważam, ze ma duże szanse łoma. Świetnie skraca dystans a Lineares już pokazał, że można ustrzelić Haneya. Warunki fizyczne to moim zdaniem jedyna wyraźna przewaga Haneya. W Amatorskim Haney przegrał tylko 8 razy (z czego dwa razy z ryanem garcia, dwa razy tez z Nim wygral) ale naruszony byl już wiele razy. Fifty fifty dla mnie.

Ale.dobre walki mogą być w tym roku.
haney-loma i tank-garcia a jeszcze najprawdopodobniej shakur stevenson w tym roku zadebiutuje w lekkiej. Oby wszystko wyszło i te walki się odbyly bo na prawdę super walki to są.
 
Back
Top