Boks

to się nie stanie
Czołg się po nim przejedzie

Ciekawa walka generalnie. Dla mnie Ryan zdecydowanym faworytem do 6 rundy. Potem ciezko bedzie zeby czołg nie ulokował strzała dobrego.
Oby tylko nie skończyło się tak, że nie zawalczą w ogóle.

Nie chcę być adwokatem Davisa, ale zdążyłem doczytać, że to ta cała "poszkodowana" próbowała wtargnąć do domu. I bardzo szybko z pobicia z uszkodzeniem ciała zrobiło się malutkie rozcięcie ust. No, ale wiadomo. Można komuś jebnąć z otwartej i złamać nos, a można patelnią i mieć małego guza.
Ciekawe, że nikt nigdy nie ma monitoringu :P

A co do walki, jak dla mnie 50/50. Nie zapominajmy, że Garcia też jest zawodnikiem polującym na pojedyncze uderzenie i coś tam ten cios waży.
Osobiście też wolałbym zobaczyć wygraną Tanka i chociaż jest możliwe, że pressingiem i timinigiem zniszczy Garcie, to nie nastawiam się na jednostronne widowisko.
I oby do tego widowiska doszło.

Dlaczego skreslacie insta boya w walce z tym gagatkiem? Wykazal sie on czyms specjalnym oprocz tego ze ma jebniecie i w miare dobry timing?
Davis jest zbyt wszechstronny. Dodatkowo świetny corner, który nie gada bzdur, że ich zawodnik wygrywa nawet jak przegrywa na kartach punktowych. Nie zapominajmy również o świetnej psychice. Wszystko powyższe to spora przewaga nad Garcia, który oprócz szybkości i sierpa niczym się nie wyróżnia. Wodą na młyn będzie również jego statyczna głowa, co w połączeniu z nokautującym ciosem Davisa najprawdopodobniej będzie oznaczać nokaut.

 
Dlaczego skreslacie insta boya w walce z tym gagatkiem? Wykazal sie on czyms specjalnym oprocz tego ze ma jebniecie i w miare dobry timing?
bo instagramer to pizda
Na serio to rajanek leży czołgiscie
Statyczny, zero head movement, odsłania się przy atakach
Bękart moneja wydaje się zwykłym skurwielem który po prostu na zimno skontruje garcie a ten padnie jak jego ojczulek w potyczce z Hopkinsem(tyle że tutaj instagramerowi zgasną światła)
 
bo instagramer to pizda
Na serio to rajanek leży czołgiscie
Statyczny, zero head movement, odsłania się przy atakach
Bękart moneja wydaje się zwykłym skurwielem który po prostu na zimno skontruje garcie a ten padnie jak jego ojczulek w potyczce z Hopkinsem(tyle że tutaj instagramerowi zgasną światła)
Ma jebnięcie i szybkie łapy. Umiejętności średnie ale już te dwa atuty robią z niego zagrożenie dla każdego. I tak bym stawiał na Tanka ale instagramer zawsze może coś trafić
 
Ma jebnięcie i szybkie łapy. Umiejętności średnie ale już te dwa atuty robią z niego zagrożenie dla każdego. I tak bym stawiał na Tanka ale instagramer zawsze może coś trafić
to znaczy Tank ma nawet solidne podstawy, tylko za darmo oddaje rundy bo zbiera na papę.
 
skromnie w weekend, z soboty na niedziele na polsacie sport
1672670864555.png


calkiem przyjemna karta glowna
1672670940976.png
 
Co Ci się nie podoba "The contender" było zajebiste :boystop:
Nie porównuj tego do Contendera, w którym walczyli o bodajże milion dolarów i zarówno produkcja jak i otoczka była profesjonalna.
I nie podoba mi się, że znowu ze sztuk walk robi się rozrywkę. U nas trudno ogląda się najlepszych pro i amatorów, więc trzeba obniżyć poziom i zrobić show? Nie kupuje tego.
 
Back
Top