Boks

Garcia ma jebnięcie ale nie potrafi aż tak dobrze przyjąć. Tank by go ujebał

Steveson ma chyba największe szanse z Haneyem jeśli przejdie. On albo Loma a reszta tak średnio
Haney bardzo dobry ale denerwuje mnie to, że robi absolutne minimum żeby wygrać walkę. Przypomnę tylko, że przez takie prowadzenie walk gdyby runda trwała z 20 sekund dłużej to już Lineares by mógł go pokonać bo nogi to tam już się motały. Co by nie mówić lekka jest zajebiście obstawiona tylko boje się , ze przez politykę boksu możemy nie zobaczyć tych wszystkich pojedynków między najważniejszymi graczami. A walka Davis vs Haney mega ciekawa.
 
Haney bardzo dobry ale denerwuje mnie to, że robi absolutne minimum żeby wygrać walkę. Przypomnę tylko, że przez takie prowadzenie walk gdyby runda trwała z 20 sekund dłużej to już Lineares by mógł go pokonać bo nogi to tam już się motały. Co by nie mówić lekka jest zajebiście obstawiona tylko boje się , ze przez politykę boksu możemy nie zobaczyć tych wszystkich pojedynków między najważniejszymi graczami. A walka Davis vs Haney mega ciekawa.
Też nie jestem fanem jego zachowawczego stylu ale umiejętności mu nie odmówię


Chociaż może i go Tank upierdoli, ciężko stwierdzić ale raczej widzę Haneya przez 12 tylko jab-y i przytulanka
 
Dom Naoyi Inoue obrabowany kiedy ten walczył z Donaire'm


jedna z walk o którą fanboje Tysona mają ból dupy niesamowity :beczka:
Szacun dla Lennoxa, bo w wywiadach mówił że wie iż nie walczył z prime Tysonem
Ogólnie to zwycięstwo warte trochę jak zwycięstwo Holmesa nad zwłokami Alego
Haney bardzo dobry ale denerwuje mnie to, że robi absolutne minimum żeby wygrać walkę. Przypomnę tylko, że przez takie prowadzenie walk gdyby runda trwała z 20 sekund dłużej to już Lineares by mógł go pokonać bo nogi to tam już się motały. Co by nie mówić lekka jest zajebiście obstawiona tylko boje się , ze przez politykę boksu możemy nie zobaczyć tych wszystkich pojedynków między najważniejszymi graczami. A walka Davis vs Haney mega ciekawa.
Tank lubi eksplozywnych bokserów, już prędzej Davis by ujebał Lome
Za to z Haneyem to będzie pykanko jabem przez 12 rund jak @Vvallachia napisał
Haney chce być Mayweatherem ale stety niestety nie ma aż takich skillsów(jest młody jeszcze) i nie ma takiej osobowości
 
jedna z walk o którą fanboje Tysona mają ból dupy niesamowity :beczka:
Szacun dla Lennoxa, bo w wywiadach mówił że wie iż nie walczył z prime Tysonem
Ogólnie to zwycięstwo warte trochę jak zwycięstwo Holmesa nad zwłokami Alego

Tank lubi eksplozywnych bokserów, już prędzej Davis by ujebał Lome
Za to z Haneyem to będzie pykanko jabem przez 12 rund jak @Vvallachia napisał
Haney chce być Mayweatherem ale stety niestety nie ma aż takich skillsów(jest młody jeszcze) i nie ma takiej osobowości
Ja tez bym stawial na haneya bardziej ale ciężko mi sovie wyobraźić, że gervonta nie znalazł by jednego potężnego ulokowanego ciosu. Walka mogła by być zajebista albo mogła by być bardzo nudna w sumie
 
kurwa muslimy po wygranej Haneya nazywają go już najlepszym lekkim w historii :pociesznymirek:
Floyd czy Oskarek by nim wytarli podłogę za to Duran by go zajebał jak psa
 
c
Kto by się spodziewał że lekkośredni, średni i superśredni najebaliby lekkiemu

:śmiech:
czy ja wiem, Duran skakał po wagach bo chciał się napierdalać, ale mniejszy był od Devina
Z Oscarem się mogę zgodzić bo to było wielkie chłopisko w lekkiej ale Monej nie był jakimś wielkim lekkim
No ale przyznasz że osiągnięciowo to Duran go zjada
 
c

czy ja wiem, Duran skakał po wagach bo chciał się napierdalać, ale mniejszy był od Devina
Z Oscarem się mogę zgodzić bo to było wielkie chłopisko w lekkiej ale Monej nie był jakimś wielkim lekkim
No ale przyznasz że osiągnięciowo to Duran go zjada
Osiągnięciami to każdy go bije, co nie jest dziwne. Ma dopiero 23 lata, cała kariera przed nim :fjedzia:
 
Osiągnięciami to każdy go bije, co nie jest dziwne. Ma dopiero 23 lata, cała kariera przed nim :fjedzia:
ale chodzi mi o to jak muslimom odpierdala
Ale i tak to jest śmieszne jak ludzi piszą że zrobiłby Durana na miękko przez to jak ośmieszył kabanosa
Co do kariery to fakt, ale jak chce zostać gwiazdą to musi zmienić ten styl bo czasami idzie zasnąć przy tym pykaniu jabem
Ale fakt faktem miał szczęście że kabanos miał resztę pasów bo stylistycznie bardzo pasował
Na razie widzę Lome który może go pokonać
 
ale chodzi mi o to jak muslimom odpierdala
Ale i tak to jest śmieszne jak ludzi piszą że zrobiłby Durana na miękko przez to jak ośmieszył kabanosa
Co do kariery to fakt, ale jak chce zostać gwiazdą to musi zmienić ten styl bo czasami idzie zasnąć przy tym pykaniu jabem
Ale fakt faktem miał szczęście że kabanos miał resztę pasów bo stylistycznie bardzo pasował
Na razie widzę Lome który może go pokonać
Muslimom zawsze odpierdala, też nic nowego

Gwiazdą nie zostanie, i nie widzę żeby za bardzo się angażował w zostanie nią

Garcia Tanka nie przejdzie, Tank może jebnie albo będzie jadł jaby przez 12, na Lomę same jaby nie starczą
 
Muslimom zawsze odpierdala, też nic nowego

Gwiazdą nie zostanie, i nie widzę żeby za bardzo się angażował w zostanie nią

Garcia Tanka nie przejdzie, Tank może jebnie albo będzie jadł jaby przez 12, na Lomę same jaby nie starczą
:korwinwhat: jaki kurw Garcia, już schlany widzę

Jeśli zamiast Garcia Haney to tak zgadzam się, Tank potrzebuje typa co wchodzi w ciebie a nie pyka jabem

Jak juz tak fantazyjnie to jak widzisz Mayweather vs Crawford?
 
:korwinwhat: jaki kurw Garcia, już schlany widzę

Jeśli zamiast Garcia Haney to tak zgadzam się, Tank potrzebuje typa co wchodzi w ciebie a nie pyka jabem

Jak juz tak fantazyjnie to jak widzisz Mayweather vs Crawford?
No przecież Garcia ma z Tankiem walczyć, a go nie przejdzie więc z potencjalnej walki z Haneyem dupa

Mayweather przez decyzję
 
A to ty w tyle z tematem co De la Chuja domaga się walki Garcii z Davisem i że jest gotowy zapłacić Tankowi paręnaście milionów za nią. :mamed:
nie no to to wiem że Oskarek chce tej walki bo jest kasowa

Jak Tank wygra przez decyzję to powie że oszukano Ryana jak kiedyś go samego z Monejem(albo że nie był w forime bo Garcie obchodziło bardziej tik toki a De la chuje kokaina), jak Tank wygra przez nokaut to Oskar powie że Monej przekupił by Davis miał cieńsze rękawicę

Nad Garcią mi się nie chce myśleć, ale jedno jest pewne że nasz złoty chłopiec koncertowo się zesra do Floyda

A jak walka miała by być to chyba pod koniec roku jak dobrze liczę
 
nie no to to wiem że Oskarek chce tej walki bo jest kasowa

Jak Tank wygra przez decyzję to powie że oszukano Ryana jak kiedyś go samego z Monejem(albo że nie był w forime bo Garcie obchodziło bardziej tik toki a De la chuje kokaina), jak Tank wygra przez nokaut to Oskar powie że Monej przekupił by Davis miał cieńsze rękawicę

Nad Garcią mi się nie chce myśleć, ale jedno jest pewne że nasz złoty chłopiec koncertowo się zesra do Floyda

A jak walka miała by być to chyba pod koniec roku jak dobrze liczę
Garcia nie przetrwa 12 z Tankiem
 
Back
Top