Boks

@yonigga
Wiadomo co z tą galą z soboty co miał być Floyd i Anderson, jest już coś oficjalnego?
mówili, ze postarają się przełożyć na następny weekend, a czy taj będzie to chuj wie

Nie ma jeszcze informacji na temat tego, co stanie się z wydarzeniem. Portal TMZ Sports nieoficjalnie donosi, że istnieje możliwość przeniesienia wydarzenia o tydzień, na 21 maja 2022 roku.
 
Last edited:
Ktoś wysyła Rekowskiego po kalectwo.
Nietrzymający ciosu Rekowski, który karierę zrobił na bumach i emerytach akceptuje walkę z Faustem - pojebani ludzie. Śmierdzi desperacją.
Od 4 lat go przecież w ringu nie było. A nie powinno być w ogóle po wpierdolu od Takama.
Wychrysta idzie przewrócić, co pokazał w ostatniej walce Kiladze, ale Rex tego nie uczyni. Oby walka trwała jak najkrócej.
 
Last edited:
Nietrzymający ciosu Rekowski, który karierę zrobił na bumach i emerytach akceptuje walkę z Faustem - pojebani ludzie. Śmierdzi desperacją.
Od 4 lat go przecież w ringu nie było. A nie powinno być w ogóle po wpierdolu od Takama.
Wychrysta idzie przewrócić, co pokazał w ostatniej walce Kiladze, ale Rex tego nie uczyni. Oby walka trwała jak najkrócej.
Ktoś poszedł jednak po rozum do głowy.
 
Nietrzymający ciosu Rekowski, który karierę zrobił na bumach i emerytach akceptuje walkę z Faustem - pojebani ludzie. Śmierdzi desperacją.
Od 4 lat go przecież w ringu nie było. A nie powinno być w ogóle po wpierdolu od Takama.
Wychrysta idzie przewrócić, co pokazał w ostatniej walce Kiladze, ale Rex tego nie uczyni. Oby walka trwała jak najkrócej.
Po założeniu tej swojej śmiesznej federacji Najman mu zrobił walkę w MMA, oglądałem... aż żal było na Rexa patrzeć bo zebrał wpierdol od jakiegoś innego boksera na zdecydowanie bardzo niskim poziomie.
 
Po założeniu tej swojej śmiesznej federacji Najman mu zrobił walkę w MMA, oglądałem... aż żal było na Rexa patrzeć bo zebrał wpierdol od jakiegoś innego boksera na zdecydowanie bardzo niskim poziomie.
Nawet nie wiedziałem :shy: Ale sprawdziłem szybko i na gali Najmana zebrał wpierdol od kurwa Patryka Kowolla. Strasznego peta, którego Rex pokonał 3 lata wcześniej w boksie(TKO 4 runda). Kowoll aktualnie 7-25 (w dniu walki z Rekowskim 5-19 ) :juanlaugh:
 
Obawiam się, że pasek energii Chisory jest dłuższy, niż u Kownackiego i po tej walce Kownackiemu zostaną gale PBN w Radomiu.
 
Back
Top