Boks

O której wychodzili Alvarez z Kovaliovem? Nagrałem sobie Polsat Sport od 2 do 7-ej i dopiero się walka zaczynała. Czo ten Texas?:eddieconspiracy:

BTW, łomot w wykonaniu Kovaleva. Taką lekcję boksu dostał dziś Alvarez, że zapamięta na długo. Brakowało tylko zwycięstwa przez nokaut. Nie wiem skąd się wzięła u jednego sędziego punktacja 116-112, bo 120-108 śmiało można było dać. Może, ale tylko może jedną rundę wygrał Eleider.
 
O której wychodzili Alvarez z Kovaliovem? Nagrałem sobie Polsat Sport od 2 do 7-ej i dopiero się walka zaczynała. Czo ten Texas?:eddieconspiracy:

BTW, łomot w wykonaniu Kovaleva. Taką lekcję boksu dostał dziś Alvarez, że zapamięta na długo. Brakowało tylko zwycięstwa przez nokaut. Nie wiem skąd się wzięła u jednego sędziego punktacja 116-112, bo 120-108 śmiało można było dać. Może, ale tylko może jedną rundę wygrał Eleider.
7:15 mniej wiecej
 
Kowalczy walczy w kratke, zależnie jak pochleje między walkami, ale dał rade. Myślałem, że Alvarez mu skonczy kariere, ale za szybko ruska spisałem na straty.
Konkurencja jednak potworna - Beterbijew (gość lepiejbije), Gvozdyk, Bivol, Browne...zajebiste walki się szykują
 
3419AC7D-6782-4AD8-8C55-B7A4CD9C101A.png
Toc Wach jest na plakacie i w opisie to jak ma go nie byc?:korwinwhat:
na telefonie widzę pół plakatu i akurat tam nie widzę wacha tylko 3 z borexu lol
 
Boją sie spytać, Brodnicka spytała Zimnocha na live w Fighterze, ale powiedział, że nie odpowie i niepotrzebnie to mówił. Chyba nigdy nie sie dowiemy :confused:
 
Back
Top