Bitcoin

Rynek tak szybko rośnie, że spokojnie większe zyski można wypracować.

Sprawdź, ile zarobiłbyś kupując 3 miesiące temu RaiBlocks (XRB) za 10 tysięcy złotych. :Duke3d::Duke3d::Duke3d:
mnie tak to wkurwilo, ze przestalem obserwowac kryptowaluty, ale jak mi przejdzie foch to wrócę, narazie musze ustabilizowac finanse po urzadzeniu nowego mieszkania.

edit: sprawdzilem o kurwaaaaaa :D
 
@Ariske
Również mi się udało :)
Sądzisz, że ICON, NEO,LISK,VEN bedą ok czy lepiej iść w dwie zamiast cztery? Oczywiście chodzi mi o inwestycje długoterminowa

Rzumiem, że ETH moge również zakupić bezpośrednio na binance bez weryfikacji?
jak już pewnie zauważyłeś tam tylko wymiana krypto na krypto, eth musisz w kantorze jak chcesz bez weryfikacji
z tych co podałeś ICON ponoć mało coinów w obrocie jest duży hype na tą walute bo koreańska i dużo osób się nastawia że trafi na bithumba najwieksza koreańską giełdę więc nie polecałbym raczej. Ven nie wiem co to jest, lisk sprzedałem przy 0.002 btc pod koniec lutego jest rebranding myślę że po tym cena będzie spadać w dół. NEO mimo że na górce moim zdaniem dobry zakup na long terma, pod koniec stycznia mają 2 dniowy event myślę że znajdą się inwestorzy
na obecną chwile mam jak coś bitcoin bitcoin cash NEO i ethereum
 
Mój przyjaciel i jego brat zainwestowali w GAS Coin'a i chyba warto żebym też się zainteresował.
Gdzie najlepiej kupować kryptowaluty, żeby w przyszłości dało się je "spieniężyć"? Interesuje mnie bardziej longterm.
 
No trochę się wciągnąłem i trochę sobie czytam. Mam parę pytań, na które pewnie szybko dostałbym odpowiedź na innych forach (albo już jest tam odpowiedź), ale nie wchodzę na inne fora.
No więc, załóżmy że chciałbym zainwestować w różne kryptowaluty (jednak póki co krótki termin i małe kwoty), jak najlepiej to zrobić? Czy kupić jakąś część BTC za PLN np na bitmarket.pl, a potem tą część BTC wykorzystać do wymiany na inne waluty np na giełdzie poloniex.com ?
Jak i gdzie trzymać kryptowaluty (różne, jeszcze nie wiem jakie dokładnie)? Słyszałem o portfelach na dysku twardym naszego kompa, czy jest możliwość trzymania takiego portfela z jakąś walutą na dysku zewnętrznym?
No i najważniejsze, jak finalnie to spieniężyć? Załóżmy, że miałbym np LSK, LTC, XRP i NEO. Jak je zamienić na nasze PLN? Czy musiałbym ponownie wymieniać je na BTC, a potem BTC na PLN na giełdzie, czy tam kantorze?
 
KAZDY KTO DA LAJKA NA JEGO KONCIE NA BITBAYU POJAWI SIE JEDEN BITCOIN.
kiedy-probuja-cie-zrobic-w-bambuko_2016-05-24_14-55-06.jpg
 
No trochę się wciągnąłem i trochę sobie czytam. Mam parę pytań, na które pewnie szybko dostałbym odpowiedź na innych forach (albo już jest tam odpowiedź), ale nie wchodzę na inne fora.
No więc, załóżmy że chciałbym zainwestować w różne kryptowaluty (jednak póki co krótki termin i małe kwoty), jak najlepiej to zrobić? Czy kupić jakąś część BTC za PLN np na bitmarket.pl, a potem tą część BTC wykorzystać do wymiany na inne waluty np na giełdzie poloniex.com ?
Jak i gdzie trzymać kryptowaluty (różne, jeszcze nie wiem jakie dokładnie)? Słyszałem o portfelach na dysku twardym naszego kompa, czy jest możliwość trzymania takiego portfela z jakąś walutą na dysku zewnętrznym?
No i najważniejsze, jak finalnie to spieniężyć? Załóżmy, że miałbym np LSK, LTC, XRP i NEO. Jak je zamienić na nasze PLN? Czy musiałbym ponownie wymieniać je na BTC, a potem BTC na PLN na giełdzie, czy tam kantorze?
jeśli chodzi o kupowanie altów był tu już temat poruszony kupujesz eth na takim abushift i potem sobie przesyłasz na binance i kupujesz co tam chcesz
co do trzymania krypto to niestety do każdego alta musisz pobrać portfel i do każdego wygenerować klucz prywatny czy tam seeda.
jeśli to nie są duże kwoty to najwygodniej będzie trzymanie np na binance tylko pamietaj o zabezpieczeniu konta apką od googla
 
jeśli chodzi o kupowanie altów był tu już temat poruszony kupujesz eth na takim abushift i potem sobie przesyłasz na binance i kupujesz co tam chcesz
co do trzymania krypto to niestety do każdego alta musisz pobrać portfel i do każdego wygenerować klucz prywatny czy tam seeda.
jeśli to nie są duże kwoty to najwygodniej będzie trzymanie np na binance tylko pamietaj o zabezpieczeniu konta apką od googla
widac kryptowaluty sa bardzo przyjazne dla uzytkownikow
 
To było do przewidzenia, napompowana bańka wspomagana media (radio, telewizja, gazety, wszędzie było o BTC), to się musiało w końcu odbić.
Tak jak pisałem na 1 stronie tematu
Aktualnie warto się wstrzymać bo jest wysoki pik i pompowanie, niedługo powinien spaść i kupować w dołku
I wygląda na to że niedługo powinno się ustabilizować, wtedy warto kupić i poczekać na odbicie imo. :)
 
Back
Top