Bitcoin

@Ariske czy mógłbym poprosić o pewne wyjaśnienie?
Chciałbym zkaupić ETH które wymieniłbym na alty NEO,ICON,LISK.
1.Czy jest możliwość zakupić ETH za złotówki bez weryfikacji czy abushift jest godne zaufania czy lepiej odrazu założyć konto na bitbay?
2.Mając ETH na bitbay mogę odrazu wymieniać je na alty?
3.Czy za każde wymiane trzeba płacić podatek?
4.Istnieje coś takiego jak portfel uniwersalny czy do każdej waluty trzeba znaleść inny?
5.Czy jest możliwa długoterminowa inwestycja w alty czy raczej mija się to z celem?

Pozdrawiam
 
@Ariske czy mógłbym poprosić o pewne wyjaśnienie?
Chciałbym zkaupić ETH które wymieniłbym na alty NEO,ICON,LISK.
1.Czy jest możliwość zakupić ETH za złotówki bez weryfikacji czy abushift jest godne zaufania czy lepiej odrazu założyć konto na bitbay?
2.Mając ETH na bitbay mogę odrazu wymieniać je na alty?
3.Czy za każde wymiane trzeba płacić podatek?
4.Istnieje coś takiego jak portfel uniwersalny czy do każdej waluty trzeba znaleść inny?
5.Czy jest możliwa długoterminowa inwestycja w alty czy raczej mija się to z celem?

Pozdrawiam
1. abushift wygląda spoko nigdy nie używałem ale możesz tam kupić, na bitbayu obowiązkowa weryfikacja dowodem obecnie.
2.najpierw zamieniasz na btc lub złotówki i dopiero kupujesz alty
3.jeśli ci chodziło o prowizje to tak na każdej transakcji jest a podatek to nikt nie wie do końca jak to wygląda
4. nie ma czegoś takiego tylko na giełdzie możesz sobie trzymać tak
5.no takie alty jak litecoin eth czy neo można spokojnie raczej inwestować nie powinny upaść i ich wartość wraz z rosnącą kapitalizacją rynku powinna rosnąć tylko tak jak gdzieś wczesniej wspominałem obecnie ludzie uciekają z bitkoina na alty z powodu zapchanej sieci, jak developerzy naprawią bitcoina to kasa z altów powinna powrócić do króla ale do tego moim zdaniem daleka droga na tą chwile
 
@Ariske
Czy bardziej opłacalny bedzie zakup z kantoru i przeniesienie na bitbay i z tamtad zakup altów(mozna wtedy bez weryfikacji?) czy może odrazu zakup eth na bitbay i wymiana na alty?
Jakie strony by skupować alty polecasz?
 
no jeśli chodzi o koszty to wiadomo że z giełdy bezpośrednio wychodzi lepiej. Do altów polecam binance tam nie ma weryfikacji jak nie wypłacasz dużych kwot, problem teraz taki że wyłączyli rejestracje tymczasowo.
 
@aqua
ogolnie koparek już się raczej nie opłaca stosować.

@Ariske
Czy na bitbay bede mogl używać bez weryfikacji po przelaniu ETH zakupionych w abushift? Wiadomo może czy wznowią rejestracje na binance?
 
nie wiem czy będziesz mógł zapytaj się ich supportu a binance co jakis czas wznawia rejestracje ale dla malej liczby osób
 
Na jakiej zasadzie to działą ? tzn koparki?


W dużym uproszczeniu i skrócie polega to na udostępnieniu mocy obliczeniowej swojego komputera do przetwarzania danych związanych z ruchem, tj, transakcjami Bitcoina (przedrostek krypto jest od kryptografii, czyli szyfrowania). Po przetworzeniu określonej ilości danych w zapłatę dostajesz określoną ilość BTC.
 
@w4ar udało mi się przedwczoraj zarejestrować na binance patrz od czasu do czasu na register czy nie otworzyli, przy rejestracji podajesz tylko email i hasło więc jest zajebiście
Swoją drogą tam są wystawione pary na wszystkie coiny w parze z eth więc możesz tam bezpośrednio wymienić na co chcesz.
Tylko moim zdaniem eth może się okazać najlepszą inwestycją obecnie :D Na bitcoinie stagnacja w chuj eth powoli przejmuje pałeczkę króla, jak przejdą na te proof of stake to już w ogóle bajka ale zobaczymy może się mylę
 
@Ariske a co o tej walucie myslisz?
coinsonly.jpg
 
@Ariske
Również mi się udało :)
Sądzisz, że ICON, NEO,LISK,VEN bedą ok czy lepiej iść w dwie zamiast cztery? Oczywiście chodzi mi o inwestycje długoterminowa

Rzumiem, że ETH moge również zakupić bezpośrednio na binance bez weryfikacji?
 
@Ariske
Również mi się udało :)
Sądzisz, że ICON, NEO,LISK,VEN bedą ok czy lepiej iść w dwie zamiast cztery? Oczywiście chodzi mi o inwestycje długoterminowa

Rzumiem, że ETH moge również zakupić bezpośrednio na binance bez weryfikacji?
tylko tibia coiny
 
@Ariske
Również mi się udało :)
Sądzisz, że ICON, NEO,LISK,VEN bedą ok czy lepiej iść w dwie zamiast cztery? Oczywiście chodzi mi o inwestycje długoterminowa

Rzumiem, że ETH moge również zakupić bezpośrednio na binance bez weryfikacji?

TRX i XRP. Najlepsze dwa wybory. Ja jeszcze idę w LTC.
 
a jakie najgorsze sa, bo w nie pewnie warto inwestowac
Na chwile obecną i tak bitcoin ciągnie wszystko, a zmiany w jego kursie prędzej czy później mają odzwierciedlenie w kursach innych walut.
GAME jeszcze ciekawie wygląda, niedawno po 8zł strzelił ostatnio do 21 i trzyma się, swoją drogą dzienne wahania na poziomie 2-3 zł, więc botem można całkiem nieźle sobie dorobić praktycznie bez ryzyka.
 
Na chwile obecną i tak bitcoin ciągnie wszystko, a zmiany w jego kursie prędzej czy później mają odzwierciedlenie w kursach innych walut.
GAME jeszcze ciekawie wygląda, niedawno po 8zł strzelił ostatnio do 21 i trzyma się, swoją drogą dzienne wahania na poziomie 2-3 zł, więc botem można całkiem nieźle sobie dorobić praktycznie bez ryzyka.
chyba zostane przez lokatach bankowych
 
bitcoin ciagle spada

a jakie najgorsze sa, bo w nie pewnie warto inwestowac

Biorąc pod uwagę szybkość rozwoju rynku to każdy wybór gwarantuje zyski longterm.

Warto zrobić rozeznanie rynku, poczytać kto stoi za danym projektem, jakie ma wobec niego plany i wtedy inwestować.

Za XRP stoją banki, więc zyska masz „jak w banku”. Główna osoba stojąca za projektem została ostatnio najbogatszą osobą świata. :)

Z kolei TRX to Azja. Głównodowadzący to złote dziecko azjatyckiej gospodarki, młody facet z głową na karku i mnogimi kontaktami.
 
jak mnie wkurwia temat bitkojna to nie mogie jak janusz wąs.

2 lata temu padł temat inwestycji w bitcoin i obsrałem zbroje, a tak bym srał hajsem. tfu !
 
jak mnie wkurwia temat bitkojna to nie mogie jak janusz wąs.

2 lata temu padł temat inwestycji w bitcoin i obsrałem zbroje, a tak bym srał hajsem. tfu !

Rynek tak szybko rośnie, że spokojnie większe zyski można wypracować.

Sprawdź, ile zarobiłbyś kupując 3 miesiące temu RaiBlocks (XRB) za 10 tysięcy złotych. :Duke3d::Duke3d::Duke3d:
 
Back
Top