bilety na UFC Fight Night 53 w Sztokholmie

jedziemy kurwa tutaj!



hehe spoko, widze ze wchuj Polakow bedzie. mam nadzieje, ze damy rade przekrzyczec szwedow na walkach naszych :) chlopakom napewno spokojniej bedzie sie walczylo jak uslysza porzadny doping rodakow :)
 
Nie najebcie się tylko za bardzo przed, cobyscie pamiętali wszytko :D Po możemy gdzieś ruszać wszyscy siać rozpierdol w mieście :D
 
Ciekawe czy beda porzadnie trzepac przed wejsciem, mam nadzieje ze po polowce na leb sie uda przemycic bo to przeciez dluga gala bedzie ;)
Gdzie macie hotele? Spi ktos na barce w gamle stan?
 
Ja mam hotel niedaleko przystanku órstaberg. . . na lewo od hali patrząc po mapie :P
 
Wiecie moze o ktorej startuje wazenie zawodnikow? Czy wejscie jest platne? Domyslam sie, ze jest w tym samym miejscu co gala. Nigdzie nie moge znalesc jakichkolwiek informacji na ten temat. Pozdro
 
Prośba o podpowiedź:



Gdzie będe mógł w sobotę w nocy, po powrocie z UFC, obejrzeć/znaleźć powtórkę KSW, tak aby nie poznawać wcześniej wyników gali?



Z góry dziękuję.
 
@zoom



Nie nigdzie



@ABG



Najbardziej komfortowym i mega tanim a może i jedynym ( 7 zł ) posunięciem jest wykupienie gali na KSW TV za to 7zł . Przez 72 h po gali masz ją dostępną w VOD.



http://www.kswtv.com/?page=events&id=5
 
kswtv dziala na androidzie? chcialbym obejrzec gale w trakcie powrotu ze Szwecji na telefonie z int mobilnym i nie wiem czy kupowac kswtv
 
@up



Powinno działać na normalnej przeglądarce na smartfonie z androidem ale apki chyba nie ma. [strike]Natomiast na pewno dobrą apkę ma IPLA na Anrdoida więc to bym ci polecał szczególnie że nie będziesz oglądał już na żywo. Tam też materiał jest chyba dostępny przez 48-72 h



http://www.ipla.tv/program-tv/transmisje/43[/strike]



UPS



* KSW 28 będzie dostępne wyłącznie dla użytkowników z POLSKI.



To jednak ci przeglądarka i KSW TV zostaje. Wejdź swoim urządzeniem na KSW TV i tam możesz sprawdzić czy działa. Jest taki filmik próbny i wszystkie wymagania np odnośnie łącza.
 
Jak kamera was trafi i najedzie na wasze lica to pozdrówcie Andrzejka. Będę zobowiązany. Miłej gali panowie:) Może ktoś zechce później opisać wrażenia z pobytu?



PS: kto w końcu jedzie z cohones?
 
Gdzie dostaliscie miejscowki? Moje byly na plyte, 9 rząd krzeseł - marzenie:) PS widzialem flage, ale Twarzy juz nie kojarze.... bylo ich 10.000 tys ;)
 
Jaki sektor? U mnie D. Bylem pierwsza osoba ktora uscisnela Jankowi reke po wygranej (nie chwalac sie heh ;) ):)
 
Ja 9 rzad, część G. Miejsca zajebiste, ale też mi szkoda, że octagon girls nie przeszły się po płycie na foto xD







Btw. flagę też widziałem na sektorze przy tunelu, skąd wychodzili zawodnicy.
 
Griffin przy mnie robil sobie fotki ale sie spoznilem i nie zdazylem sobie zrobic.
 
Back
Top