1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Big John McCarthy wraca do UFC?

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Jul 12, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    21,763
    Zdobyte Lajki:
    21,934
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Big John McCarthy wraca do UFC?

2. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,300
    Zdobyte Lajki:
    3,056
    Punkty:
    1,790
    [​IMG]fajnie by było…dobry sędzia zamiast takich asów jak Dan ‘CAN’T SEE SHIT’ Mirgliota i Steve ‘SOMEONE IS GONNA DIE TONIGHT’ Materaciego

3. siomonmax

siomonmax Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    44
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Chyba Mazzagattiego hehe

4. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,886
    Zdobyte Lajki:
    1,900
    Punkty:
    1,790
    Szczerze mowiac Miragliotte nawet lubie i jakos nie mialem do niego zbyt czesto pretensji,a z kolei Mazzagatti odwrotnie do tej “ksywki” za szybko konczacy walki,tak mi sie wspomina….Co do Big Johna,przeciez czynnie sedziuje?Znaczy sie bez licencji?Ktos z redakcji kiedys pisal,ze to specjalna komisja dobiera sedziow,stad nie raz sie widzi znane twarze na mniejszych galach np. jednak tak chyba nie do konca…
    A i zalosne jest,ze ktos taki kto w zasadzie wykreowal pewien wzor postepowania sedziego w klatce musi sie o jakas smieszna licencje starac,tak jakby mial zapomniec,a w koncu to tylko przerwa od UFC,nie od MMA i nie od sedziowania.
    PS”Mam swoja odpowiedz,gdy kiedys pytalem czy ktos wie czemu przestal sedziowac dla UFC,odzewu nie bylo,a teraz mam artykul [​IMG]

5. kubekk

kubekk Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    276
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Jak czynnie sędziuje skoro :
    "Będzie to pierwsze sędziowanie walki w UFC od czasu opuszczenia zawodu sędziego w grudniu 2007 roku kiedy to Big John związał się z telewizją The Fight Network gdzie pracował jako doradca."

Wie ktoś może na pewno czy McCarthy sędziował na Impact fc??

6. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,300
    Zdobyte Lajki:
    3,056
    Punkty:
    1,790
    ludzie, ja nie wiem jak wy newsy śledzicie. Sędziować można jeśli otrzyma się licencję od komisji stanowej, McCarthy nie ma tej licencji w stanie Nevada (gdzie odbywa się większość gal UFC i na ten temat wypowiada się Kizer) ale ma np w Kalifornii, gdzie sędziuje (np gale Strikeforce czy przedtem Affliction) i mógłby też galę UFC, którą organizują w tym stanie

7. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,886
    Zdobyte Lajki:
    1,900
    Punkty:
    1,790
    Nilq,ja jakos tego newsa nie kojarze;)
    No wlasnie o Strikeforce myslalem.
    To kiepsko w tej Nevadzie sie staraja;) Ale to i tak nie zmienia stanu rzeczy,ze gale w Kaliforni tez sie odbywaly w tym czasie…
    W kazdym stanie robic licencje,masakra…Konkretny przyklad braku logiki w amerykanskim prawie i tyle:)

Share This Page