Bieganie

Bylem u ziomka, który ma sklep dla biegaczy typowo. Zrobił mi analizę stylu biegania i pod to dobral mi buty, miałem kilka par do wyboru ale najlepiej się czułem w mizuno ultima 7, dam znać jak się w nich biega. Adidasy też mam zamiar kupić przydadzą się na silke bo moje rosheruny już zajechane
Polecam takie analizy biegu, szczególnie że można zobaczyć też co się źle robię no i dobrać spoko buty. Dzięki za pomoc :)

Ja w ten sam sposób dobierałem moje Brooks Aduro. Bieżnia i przymierzanie kilku par różnych modeli i rozmiarów.
 
Kolor nie jest problemem, ale na pewno tam są różnej długości interwaly ? Bo w opisie widać 30s 30 s, ja wiem ze to tylko przykład, ale wolę mieć pewność. Dzięki wielkie za pomoc :)

Jak znalazłem na Necie instrukcje, to nic konkretnego nie napisali, poza tym, że w tym wariancie są cztery osobne timery, więc teoretycznie ustawiasz osobno sobie - rozgrzewkę - trening - odpoczynek - wygaszenie w jakim chcesz czasie... dowolnym. Najlepiej sprawdzić na miejscu w Decathlonie albo po prostu wyślij zapytanie.
 
Taśma klejąca na suty.
3159Gora.jpg


:homer:
 
Nie wiedziałem, że mamy taki temat. :penn:
Jakies rady co robić żeby sie sutki nie obcierały?
ja zauwazylem, ze jak mam bardziej obcisla bluze to jest spoko, wiec pewnie obcisle koszulki i bluzy sa bardziej wskazane. Tasma tez ale, przy samej koszulce to widac, ludzie dziwnie patrza i mam wrazenie, ze czlowiek wyglada jak pokraka z Pulp Fiction. Wazelina tez ponoc pomaga, ktos pisal.
 
ja zauwazylem, ze jak mam bardziej obcisla bluze to jest spoko, wiec pewnie obcisle koszulki i bluzy sa bardziej wskazane. Tasma tez ale, przy samej koszulce to widac, ludzie dziwnie patrza i mam wrazenie, ze czlowiek wyglada jak pokraka z Pulp Fiction. Wazelina tez ponoc pomaga, ktos pisal.
Albo bez koszulki. Tylko na siłce moga dziwnie patrzeć. :fjedzia:
 
Jutro biegnę w półmaratonie. Moja drużyna to "cohones król" ale niestety nie napisali jej na moim numerze startowym... Oszukali mnie :p
Pewnie dlatego, że zabrakło na końcu "kuhwy". Powodzenia!
 
  • Like
Reactions: cRe
Przeżyłem. Polecam każdemu z jednym zastrzeżeniem. Polecam się przygotować bo ja wstałem z kanapy i pobiegłem :p
 
Panowie, poleci ktoś z Was jakiś fajny poradnik do układania planu treningowego?
Jak do tej pory forma fajnie mi rosła bo byłem sflaczały, ale tempo progresu zaczęło mi spadać, w związku z czym fajnie by było do tego podejść jakoś sensowniej, niż "biegnę aż padnę na pysk".
 
Panowie, poleci ktoś z Was jakiś fajny poradnik do układania planu treningowego?
Jak do tej pory forma fajnie mi rosła bo byłem sflaczały, ale tempo progresu zaczęło mi spadać, w związku z czym fajnie by było do tego podejść jakoś sensowniej, niż "biegnę aż padnę na pysk".
Interwały i mierzenie tętna ;)
https://treningbiegacza.pl/brak-zyciowek-brak-progresu-stagnacja-propozycje-urozmaicajace-trening
http://www.runners-world.pl/trening...symalne-i-wyznaczyc-zakresy-treningowe,4959,1
 
No siema. Wjeżdżam w temat. :DC:

19814125_10206874968231949_380907725_o.png
Przy Twojej masie jednak ostrożne z bieganiem - szybko można załatwić sobie kolana i stawy. Na pewno musisz sobie ogarnąć buty z dobrą amortyzacją, oraz nie szaleć z intensywnością i długością treningów.
 
Przy Twojej masie jednak ostrożne z bieganiem - szybko można załatwić sobie kolana i stawy. Na pewno musisz sobie ogarnąć buty z dobrą amortyzacją, oraz nie szaleć z intensywnością i długością treningów.
Jak będę robił 15 km tygodniowo to chyba nie będzie tragedii. Buty mam do biegania. Z Martesa za 7 dyszek.
:jon:

Zjadłem śniadanie i czuję się jak młody bóg. Wieczorem idę na rower. :bleed:
 
Jak będę robił 15 km tygodniowo to chyba nie będzie tragedii. Buty mam do biegania. Z Martesa za 7 dyszek.
:jon:

Zjadłem śniadanie i czuję się jak młody bóg. Wieczorem idę na rower. :bleed:
To już sam będziesz czuł.... Ja jak miałem kilka kilogramów więcej (podchodziłem pod 90 kg) to już przy trzech treningach tygodniowo po 6-7 km zacząłem odczuwać pomiędzy treningami dosyć upierdliwy ból w kostkach. Ale trzeba przyznać, że każdy kilogram robi różnicę - dzisiaj ważę około 80 kg i już prawie tego nie odczuwam. Dużo pewnie dała też zmiana trasy - zdecydowanie większa część treningu jest w lesie po ubitej ziemi a nie po chodniku - podłoże po którym biegasz jest bardzo istotne i warto zwrócić na to uwagę przy ustalaniu trasy.
 
Back
Top