BEZ NAZWY - nowa gra mma online

prawie napewno naprawilem ten blad, gra znowu rusza



konta z wczoraj aktywne



http://mma.visualmedia.info.pl/BETA/1.0/pl/start/







Twoje konto Tyra musialem usunac, sorka
 
Mój przeciwnik nie wykonał ruchu przez 3 minuty i od 3 godzin, wciskam "Kontynuacja walki" i nie ma reakcji. Jednak gra poza tym błedem jeszcze lapsza.
 
Ta, "autopilot" nie działa.

EDIT:
I chujce to wykorzystują nie podejmując akcji, gdy wiedzą, że przegrają...
 
WLASNIE WYSTARTOWALY TESTY
Pracuje niestety nawet w swieta, stad malo czasu, ktory moge poswiecic grze. Tym razem mam nadzieje, automatyczna walka bedzie dzialac juz bez zarzutu.

http://mma.visualmedia.info.pl/BETA/1.0/pl/start/
 
Wyskakuje mi taki błąd







brak polaczenia z mysql: Can't connect to local MySQL server through socket '/usr/run/mysql/mysql' (111)











To tylko u mnie czy u was też??
 
zapraszam jeszcze raz do gry, a sam spadam do pracy :D zdr!



http://mma.visualmedia.info.pl/BETA/1.0/pl/start/
 
Prośba, mógł byś poradnik naprawić/wrzucić jeszcze raz bo nie działa albo podać chociaż sam opis statystyk i bonusów?
 
sory, ale ostatnio mam duzo na glowie







narazie nie ma odzyskiwania hasla, ale zrobie to przy najblizszej okazji







TJH



Juz niedlugo.
 
Pozwole sobie przypomniec ze trwaja testy :D W nastepnym tygodniu powinno mi sie udac wprowadzic jakies powazniejsze zmiany :)
 
To już prawie 5 lat, jak ten czas zapierdala :). Ta gra miała w chuj duży potencjał, szkoda, że nie pociągnąłeś tematu @dufia
 
@Droni @Suchar

Cos tam grzebie na boku, ale narazie bardziej buduje narzedzia, ktore sa niezbedne do zrobienia samej gry. Mam juz edytor silnika walki, edytor drzewka umiejetnosci, zaczynam symulator, statystyki, wszystko zbudowane w taki sposob, ze mozna latwo zarzadzac wersjami i modyfikowac sama gre.

Jak wszystko bedzie gotowe, to pozostaje tylko poskladac interfejs uzytkownika, zrobic jakies listy rankingowe i mozna zaczynac. Majac zbudowane te wszystkie narzedzia, mozna nastepnie latwo gre rozwijac i modyfikowac. Nawet jak ktos sie nie zna na programowaniu, moze zaprojektowac turowy silnik walki, czy to MMA, czy boks czy cokolwiek. Wczesniej tego nie bylo, nie dalo sie rozwijac gry. Tak jak piszecie, sam koncept jakis potencjal ma, wiec cos tam kombinuje :D
 
@Droni @Suchar

Cos tam grzebie na boku, ale narazie bardziej buduje narzedzia, ktore sa niezbedne do zrobienia samej gry. Mam juz edytor silnika walki, edytor drzewka umiejetnosci, zaczynam symulator, statystyki, wszystko zbudowane w taki sposob, ze mozna latwo zarzadzac wersjami i modyfikowac sama gre.

Jak wszystko bedzie gotowe, to pozostaje tylko poskladac interfejs uzytkownika, zrobic jakies listy rankingowe i mozna zaczynac. Majac zbudowane te wszystkie narzedzia, mozna nastepnie latwo gre rozwijac i modyfikowac. Nawet jak ktos sie nie zna na programowaniu, moze zaprojektowac turowy silnik walki, czy to MMA, czy boks czy cokolwiek. Wczesniej tego nie bylo, nie dalo sie rozwijac gry. Tak jak piszecie, sam koncept jakis potencjal ma, wiec cos tam kombinuje :D

Czekam na to, to była świetna zabawa ! :D
 
Wymyslilem tez nazwe :D


Screen Shot 2016-03-03 at 18.14.02.png
 
Wow prawie 3 lata minely. Jakies pomysly mam, ciezko pogodzic z wymagajaca praca w tej chwili.
Dodam tylko, że była to najlepsza gra przeglądarkowa w jaką grałem. Mimo, że była to tylko beta, alpha, czy tam inna omega.
 
Back
Top