Ben Henderson ponownie zawalczy na finałach ADCC!

stiepan

GrapplerInfo.pl
Cohones
ben1-570x336.jpg


Były mistrz UFC wagi lekkiej, posiadacz czarnego pasa BJJ pod Augusto Mendesem, Ben Henderson ponownie wystąpi na finałach ADCC. Dla gwiazdora organizacji UFC będzie to drugi start na najbardziej prestiżowej imprezie submission na świecie, pierwszy nie wypadł okazale, ponieważ już w pierwszej walce uległ na punkty 10-0 świetnemu Leo Nogueirze.
 
Benson vs Gamrot byłoby zajebiście, a jak wygra to będzie wiadome, że KSW>UFC
 
To można podnosić te nogi po utracie przytomności czy nie? Do jasnej ciasnej...
 
Hmm, ciekawe... W pierwszym przypadku jest za mało krwi w mózgu, a w drugim za dużo, czy jak? Bo tak to sobie wytłumaczyłem :bart:
Podniesienie nóg powoduje napływ krwi do mózgu i tak. 1. Utrata przytomności spowodowana brakiem tlenu krew napływa więc pomaga to natlenic mózg przyspiesza odzyskiwanie przytomności. 2. Po KO w głowie mogły powstać urazy mikrokrwiaki pęknięcie i nagle naplyniecie krwi z nóg może spowodować "pęknięcie" zylek jakiś wylew krwiak itp więc nie jest to wskazane.
 
widzieliście panowie juZ z kim walczą polacy w pierwszych starciach? Jest sporo szans na to by przywieźć co najmniej z 2 medale. Umiński podobno forma zycia. Narkun hak przejdzie pierwsza walkę będzie dla mnie sporym faworytem :D
 
widzieliście panowie juZ z kim walczą polacy w pierwszych starciach? Jest sporo szans na to by przywieźć co najmniej z 2 medale. Umiński podobno forma zycia. Narkun hak przejdzie pierwsza walkę będzie dla mnie sporym faworytem :D
Gamer łatwo nie będzie miał
 
Gamer łatwo nie będzie miał
gamer nie ma zle najgorzej ma narkun. Dziwie się ze aż tak wszyscy wieżą w tonona. Jest dobry ale bez przesady, medal może zgarnąć ale nie widzę w nim faworyta do zwycięstwa. Lepri tez jest do przejacia. Może tez troche olac gamera. Jestem dobrej myśli. Zapasy mogą zrobić swoje.
 
Tyszka na początek dostał nie ciekawe, ale wie czego może się spodziewać pp popoviczu. Wiec może być niespodzianka. Losowanie walk nie najgorzej, ale tutaj nie ma słabych. Gilbert burns, dostal nie wiadomo kogo. Benson, raczej tez dlugo nie powalczy. Narkun na joaa asisa tu będzie ciężko. W ogule mamy tam trzech Polaków w jednej drobince, może jeden się dopcha do pozycji medalowej
 
Umiński podobno forma zycia. Narkun hak przejdzie pierwsza walkę będzie dla mnie sporym faworytem :D

Tylko, że jak Narkun i Umiński wygrają swoje pierwsze walki to w drugiej walczą ze sobą. Więc skoro Profesor forma życia to Żyrafa już niekoniecznie faworytem do złota.
Mega mocnych przeciwników mają, ale to w końcu światowa czołówka więc inaczej być nie mogło. Wiecie Panowie czy mozna gdzies obejrzec oprócz tego oficjalnego ppv na budovideos?
 
Tylko, że jak Narkun i Umiński wygrają swoje pierwsze walki to w drugiej walczą ze sobą. Więc skoro Profesor forma życia to Żyrafa już niekoniecznie faworytem do złota.
Mega mocnych przeciwników mają, ale to w końcu światowa czołówka więc inaczej być nie mogło. Wiecie Panowie czy mozna gdzies obejrzec oprócz tego oficjalnego ppv na budovideos?
Umiński forma zycia ale jak narkun przejdzie jaoa to niekoniecznie Umiński może sobie poradzic z Tomkiem nawet przy formie zycia ;p
 
Back
Top