Ben Askren Mistrzem UFC?

chudykuba

BAMMA
Middleweight
Na świecie jest cała masa dobrych zawodników którzy nigdy nie zawalczyli w UFC .Bez wątpienia najlepszym z nieobecnych jest były mistrz Bellatora I One Championship Ben Askren .Od Paru lat szledze tego zawodnika niestety chyba się nie doczekam aż w końcu się zmierzy z kimś na jego poziomie. CO wy uważacie o Askrenie I jego szansach imożliwiściach z czołówką niesamowicie dobrze obsadzobej wagi półsredniej?
 
Na świecie jest cała masa dobrych zawodników którzy nigdy nie zawalczyli w UFC .Bez wątpienia najlepszym z nieobecnych jest były mistrz Bellatora I One Championship Ben Askren .Od Paru lat szledze tego zawodnika niestety chyba się nie doczekam aż w końcu się zmierzy z kimś na jego poziomie. CO wy uważacie o Askrenie I jego szansach imożliwiściach z czołówką niesamowicie dobrze obsadzobej wagi półsredniej?
Kto to jest ten Ben Askren ? To ten wysoki chudy murzyn z rozjaśnioną grzywką ?
 
Kurwa jeszcze jakby to był zapaśnik pokroju Romero czy chociaż Woodleya czyt. mega atletyczny z kowadłem w łapie, a nie jakiś gwałciciel w afro to spoko. Mi tam nie jest potrzebny w UFC.
 
Może mistrz, może top10, a może zostałby szybko zweryfikowany i okazałoby się, że nawet top15 to za wysoko. Podsumowując: chuj wi. :fjedzia:
Poprowadził swoją karierę jak poprowadził. Jest mistrzem 3-ciej ligi i raczej tak zostanie.
 
Kto tam jest w półśredniej na górze teraz, Woodley? Tyron jaki jest, każdy widzi, ale nie bardzo widzę, żeby go Askren grindował zapaśniczo a jakby mu strzelił bombla z prawej, to wysoce prawdopodobne, że Benowi by się odechciało tego całego UFC. Chociaż mnie ani ziębi ani grzeje. Słuchałem go u Rogana i wydał się błyskotliwy, w przeciwieństwie do swojego stylu walki.
 
Chętnie bym zobaczył Bena z takim Lawler'em na przykład.
Myślę że Ben mógłby go zamknąć w swoim żelaznym uścisku od którego pękają arbuzy.
 
Albo z takim Masvidalem.
Śniło mi się że Askren jakimś widowiskowym punchem znokautował Masvidala
b08iay6alkr41.jpg
 
Przecież Ben go rozniesie jak gnój po polu.
Co Maia może Benowi zrobić?
Udusi go???

:juanlaugh:
Wiesz co wydaje mi sie ze walka toczylaby sie w stojce. Kto normalny szedlby do parteru z Benem?
 
Back
Top