1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Bellator 21 – wyniki

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Jun 11, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Bellator 21 – wyniki

2. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Jak rano sprawdzałem wyniki to aż przetarłem oczy. Curran sprawił kolejną niespodziankę. Należy podkreślić, że nie miał najłatwiejszej drogi do zwycięstwa w turnieju.
    Imada wiecznie drugi [​IMG] Mam nadzieję, że Bellator zestawi Kalifornijczyka z Huertą. To chyba najciekawszy poza turniejowy match-up jaki mogą zrobić.

Drobna uwaga Venom:
    “W dwóch pojedynkach dodatkowych jedna z najlepszych kobiet w MMA Megumi Fujii (MMA 20-0) zdominowała…”.
    Myślę, że skoro Hayesa wymieniłeś w następnym akapicie to powinno być: W pierwszym z dwóch pojedynków dodatkowych.

3. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    ok poprawiłem, dzięki

p.s. oprócz mnie widział ktoś występ Hayesa? Moim zdaniem Damian i Michał by go zabili.

4. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,486
    Zdobyte Lajki:
    3,414
    Punkty:
    1,790
    Venom zaciekawiłeś mnie, w takim razie zaraz poszukam tej walki ;P

5. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Wiecie którzy zawodnicy mają już podpisane kontrakty na turniej wagi ciężkiej (poza Polakami) ? Jak Herman prezentował się w walce z Sokoudjou? Czy walkę można gdzieś obejrzeć?

6. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Ogłoszony został jak na razie tylko Eddie Sanchez. Scott Barret wygrał eliminator z Tyem Lee, ale Bellator jak na razie nie potwierdził jego udziału. Hayes wygrywając z Banksem miał sobie zapewnić udział. W turnieju będzie też pewnie Konrad.

Z Hermanem jest dość niejasna sytuacja, bo podobno on podpisywał umowę z osobą która już nie pracuje dla Bellatora. Z Sokoudjou wygrywał zdecydowanie, też podobno.

7. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Czyli w razie udziału Herman jest zdecydowanym faworytem?

8. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,849
    Zdobyte Lajki:
    1,814
    Punkty:
    2,790
    Oglądałem Hayesa i się zgadzam w 100%

9. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    No nie wiem, moim zdaniem faworytem jest zwycięzca Kita vs Grabowski, chyba, że Konrad zrobi jakieś niesamowite postępy.

10. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    TJ masz jakiś link?

11. mrtwig

mrtwig Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    516
    Zdobyte Lajki:
    92
    Punkty:
    1,790
    Prawdopodobnie najgorsza decyzja roku 2010 którą stawką było 100 kawałków. MMA coraz bardziej przypomina boks, jeśli nikt nie zrobi z tym porządku to przekręty będą na porządku dziennym bo w końcu oni zawsze mają rację i nie można kwestionować ich decyzji... mówię tu o walce Curran vs Imada. Przed walką jak i po walce byłem przekonany że Imada wygra, home town boy wygrał biegając na biegu wstecznym przez 15 minut. BRAWO !!! Zresztą mina Bjoerna wszystko wyjaśnia, tworząc tą organizację nie to miał na myśli, najlepszy miał walczyć z najlepszym.

Nie wiadomo czy wystąpi w turnieju, to co pokazał raczej nie skłoni Bjoerna do podpisania z nim kontraktu. A udział miał sobie zapewnić pokonując efektownie Banksa.

12. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Jesli ktos nie widzial walki Hayesa to jest na mmavideos.pl

13. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Po pierwsze jaki home town boy, Curran jest z Chicago a gala była na Florydzie.

Po drugie stawką nie było sto kawałków tylko 30. 100 tys. Curran zarobił wygrywając wszystkie walki turniejowe, Imada wygrywając dwie i przegrywając finał zarobił łącznie 70 tys. (struktura płac - http://mmajunkie.com/news/18058/bellators-tourney-payouts-tighten-new-weight-classes-likely-for-season-three-tourneys.mma)

Po trzecie widziałem w tym roku co najmniej kilka gorszych decyzji, wystarczy podać Penn vs. Edgar.

Wreszcie po czwarte obaj nie mają żadnych szans z Alvarezem.

14. mrtwig

mrtwig Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    516
    Zdobyte Lajki:
    92
    Punkty:
    1,790
    Smith przeprowadził wywiad z Curranem przed walką, zapoznaj się z nim zanim zaczniesz negować moje wypowiedzi...

Co z tego skoro to Imada powinien dostać ten czek na 100 tyś ?

Jeżeli Penn vs Edgar była dla Ciebie gorszą decyzją to proszę bardzo, tylko że Edgar nie cofał się przez cała walkę.

Mamy nostradamusa na portalu, co jeszcze ciekawego powiesz ?
    Skoro jesteś taki pewien wszystkiego to zacznij obstawiać walki u buków i będziesz miliarderem.

15. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    To czy ktoś się cofa czy idzie do przodu nie ma żadnego znaczenia przy punktowaniu. Liczą się celne ciosy i skuteczne ofensywne akcje, akurat gdy walka nie toczyła się w zwarciu to Curran był dużo skuteczniejszy, unikał większości ciosów i sam sporadycznie trafiał. Jeśli Imada wygrał ten pojedynek to w dwóch pierwszych rundach w klinczu.

A jak Toby wypadł z Alvarezem już widzieliśmy, a jesienią na pewno postawię na to, że Curran nie wypadnie dużo lepiej.

16. ninja

ninja Bellator
    Bantamweight

Komentarze:
    3,909
    Zdobyte Lajki:
    2,544
    Punkty:
    1,790
    Przekręcili Imadę, Curan trafił dwa razy (pierwsza i trzecia runda) widocznie sędziowie patrzą na rozcięcie na twarzy.

Share This Page