Bellator 196- dojazdy, noclegi, bilety itd.

Tam gdzie miałem i pewnie wy miejsce jest kamerzysta więc każą iść obok. Ale w sumie mają wyjebane na miejscówki.

Byłem pod ringiem i luz. Ale tylko stać, bo zająć vipowi miejsce to przypau chyba.
 
Tam gdzie miałem i pewnie wy miejsce jest kamerzysta więc każą iść obok. Ale w sumie mają wyjebane na miejscówki.

Byłem pod ringiem i luz. Ale tylko stać, bo zająć vipowi miejsce to przypau chyba.
Dopóki nie przyjdzie to siadaj. Może się okazać że do końca gali będzie puste
 
Za chwilę oktagon jedzie w dół, ring wolny i zaczyna się prawdziwa wszechstylowa walka wręcz:irish:

//Jaka ceremonia zjazdu:frankapprove:
 
Bart jak chcesz piwsko to stoimy z halibutem w kolejce i druga taka okazja się nie nadarzy
 
Dziwnie jednak oglądało się ten nokaut Boricsa. Pierwszy raz zobaczyć tak drastycznie wyglądający nokaut z bliska robi i może dziwnie się wyrażę ale wrażenie, budzi respekt i niejako przerażenie. Zestawienie trzeba przyznać, że okropne. Bułgar ratował tylko kartę na kilka dni przed i niestety udowodnił, że jedynie w pierwszej rundzie sobie radził jak to bywało w poprzednich walkach. Tu jednak dostał dobrego prospekta i się nadział.

Benson jednak dalej z błyskiem. Fajnie było zobaczyć tego gościa, ale jak zwykle przegadał.
Wcześniej dobre obrotówki robił mistrz Daniels w kickboxingu.

Gala spoko, bez rewelacji. Na luzie wszystko. Miło było ponownie spotkać też część wyjazdową Cohones.
 
Back
Top