1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Baza klubów: Kobe Gym Gdynia

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Jul 24, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,132
    Zdobyte Lajki:
    23,438
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Kto obecnie zajmuje się trenowaniem i jakie sztuki walki można u was trenować ?

Jak już mowiłem, ja zajmuję się praktycznie wszystkimi treningami-choć czasem wyjeżdżam na obozy szkoleniowe kadry Polski, bo jak wiadomo jestem aktywnym sportowcem.  Mam doświadczonych zawodników, więc dochodzimy do porozumienia i zastępują mnie, gdy mnie nie ma.
    Generalnie jest to K1 i muay thai. Zaprzyjaźniony klub “Pirania” ma swoje zajęcia z grapplingu piętro wyżej, pod okiem Zbigniewa Tyszki [​IMG]

Powiedz, jak dużo ludzi przychodzi obecnie na zajęcia.
    Walka była prowadzona cały czas w szybkim tempie, nie bałeś się o swoją kondycję ?
    Byłem dobrze przygotowany do tej walki, więc się nie bałem. Ponoć była to walka o potwierdzenie, kto jest numerem jeden w mojej  kategorii wagowej ( -67 kg ).
    Walka była bardzo wyrównana, ale w pewnym momencie dało się zauważyć, że zdobywasz przewagę. Powiedz, w którym momencie poczułeś że pokonasz swojego przeciwnika ?
    Baza klubów: Kobe Gym Gdynia

2. Meru

Meru Moderator Cohones

Komentarze:
    2,417
    Zdobyte Lajki:
    536
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Dobry wywiad ale szkoda, że nie ma żadnego materiału video.

3. MatMaister

MatMaister Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    91
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dajcie MMA Okniński Team [​IMG]

4. takubo

takubo BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    720
    Zdobyte Lajki:
    364
    Punkty:
    1,790
    Zapodajcie ten materiał do nagłówka “kluby” bo przepadnie w lawinie newsów, a szkoda by było.

Share This Page