Badania w MMA, pomożecie?

@dzienia tu możesz jedynie wypełnić ankietę dla
3pack-right.png
 
wypelnione andzela, choc glownie pytania o agresje, przemoc i delikatnie 'suche'

Monika serdecznie dziękuje za poświęcony czas! :)

:kis: akurat chlalem kawe
Ankiety pod magisterki są zazwyczaj układane tak, żeby potwierdzić to o czym chcesz pisać :) Potem dajesz to odpowiednim osobom tzn. w takim środowisku rozdajesz, żeby mniej więcej wpasowali się w takie odpowiedzi jakie ci pasują i gotowe. Oczywiście nie wszyscy tak robią, niektórzy robią na odpiernicz :mamed:

To tak na zasadzie - praca czy np. "kibice to złe czy dobre środowisko" ułóż pytania gdzie masz odpowiedzi na zasadzie "czarne-białe" i rozdaj ankietę na młynie jakiegoś stadionu to wyjdzie, że dobre albo wśród np. pracowników gazety wyborczej to wyjdzie na odwrót.
 
Ten 1,6 m jest dla niektórych morderczo niebezpieczny. Uwalał już nie jednego byka :)
Nie widziałem go już parenaście miesięcy dlatego zapytałem. Wiem, że działał z Kaiserem i miał sekcję mt.

Działa dalej. Przenieśli się z Pieczewa po GW.
 
Przecież to się ani kupu ani dupy nie trzyma. Laska robi wywiad w Arrachionie czołowym klubie w Polsce a za chwilę uderza na anonimowe forum hejterów.
Jeżeli jestem otyłym bądź 45 kilowym 15latkiem którego jedynym "sportem" są gry komputerowe. A dieta to 3 posiłki Cola Czipsy i zupa pomidorowa. Ale teoretycznie oczytałem się w necie jak to wygląda u sportowców. To w ankiecie napisze że mam 25 lat 190cm 105 kg dieta paleeo + ładowanie carbo okołotreningowe. Treningi 10 jednostek treningowych tyg.......... itd to jak to ta Pani zweryfikuje. To wałek.
 
Back
Top