Badania w MMA, pomożecie?

A moze @dzienia to jest nasz kochany Różi ,zbiera adresy do odwiedzin i dlatego to przekierowanie przez facebooka :benny:? Ostatnio w paru wywiadach uzewnetrznil sie ze sledzi nasze dyskusje a w jednym nas nawet niekonwencjonalnie pozdrowil :goldi: .

Niestety nie mam znajomości u Różala ale Wasze teorie są coraz lepsze :deniro:
 
Najszybciej do Was dotrzeć, a mnie goni czas...:coffeepc:
Dobra dobra i tak każdy wie, że obrona nie zając, a jesień to fantastyczna pora. Zima jeszcze lepsza. Ciemno, zimno nic się nie chce to można się przygotować w spokoju.

@allladino masz może linka? Posłucham pozdrowień :)
 
A moze @dzienia to jest nasz kochany Różi ,zbiera adresy do odwiedzin i dlatego to przekierowanie przez facebooka :benny:? Ostatnio w paru wywiadach uzewnetrznil sie ze sledzi nasze dyskusje a w jednym nas nawet niekonwencjonalnie pozdrowil :goldi: .
Dlatego ja tylko skopiowałem link i wlazłem w ankietę w trybie incognito. Niby nigdy brudnopisowi nie cisnąłem, ale zawsze jestem przezorny.
VPN też włączyłem.
 
@allladino masz może linka? Posłucham pozdrowień :)
Bylo cos o tym ze nasze forum to zbiorowisko prostytutek i kup i ze czeka na przeprosiny z naszej strony po wygranej walce z Ferdkiem .Oczywiscie mocno ocenzurowalem wypowiedz Rożiego :fjedzia: Linku nie mam ale pewnie ktos inny zaraz Ci podrzuci .
 
@dzienia bardzo fajna młoda osóbka. Ankieta oczywiście pójdzie. Swoją drogą przypomniałaś mi o nowej sali Kajzera także to zobaczyska na macie;)
Pcheła jest na miejscu?
 
dalej ma metr piecdziesiat czy podrosl chlopak?:mamed:

Ten 1,6 m jest dla niektórych morderczo niebezpieczny. Uwalał już nie jednego byka :)
Nie widziałem go już parenaście miesięcy dlatego zapytałem. Wiem, że działał z Kaiserem i miał sekcję mt.
 
No i ja na sali Arrachionu jestem więc nie mam pojęcia jak tam u Kajzera musiałabym chłopaków podpytać :DC:
 
Zamierzasz Monia tu dłużej zabawić,czy to głównie ankieta Cie tu przywiodła i za chwilę, sajonara?

Zazwyczaj się nie udzielam na forach, ale że ankieta mnie tu przywiodła to będę korzystać z tej okazji i może nawet czasem się wypowiem :wink:
 
wypelnione andzela, choc glownie pytania o agresje, przemoc i delikatnie 'suche'

Monika serdecznie dziękuje za poświęcony czas! :)

:kis: akurat chlalem kawe
 
glownie pytania o agresje, przemoc i delikatnie 'suche'

Co racja to racja. Pytanie dające do wyboru czarne, białe i ewentualnie szare. Z drugiej strony to ankieta do magisterki więc rozumiem. Problem jaki porusza @dzienia jest o wiele szerszy, ale tu nie chodzi o badania naukowe więc wszystko potraktowane sztampowo.
 
Back
Top