Błąd na cohones

pisząc komentarz ze strony mmarocks.pl białą czcionką pod edytorem są informacje "Powiadamiaj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail.

Otrzymywanie zawiadomień o nowych pozycjach pocztą elektronicz" , tło także jest białe więc nic nie widac , dopeiro po zaznaczeniu kursorem mogłem przeczytać co tam jest napisane.
 
33lgiso.jpg

@Dzihados
 
Nie wyświetlają mi się niektóre posty użytkowników, na mozilli. W explorerze widać. Jest na to jakieś rozwiązanie?
 
Nie wyświetlają mi się niektóre posty użytkowników, na mozilli. W explorerze widać. Jest na to jakieś rozwiązanie?
Na obydwu przegladarkach jestes zalogowany, czy tylko na jednej? Moze niektorych userow masz na ignorze...
 
Na obydwu przegladarkach jestes zalogowany, czy tylko na jednej? Moze niektorych userow masz na ignorze...
Tylko na Mozilli, nikogo nie ignoruje, szczególnie Voranka. Nie pokazuje mi tez niektórych video z tematów.
 
@Masta Blasta no to musisz miec jakies adblocki/filtry ktore powoduja usuwanie tresci z okreslonych domen. Zakladam, ze widzisz posta, tyle, ze jest pusty, tak?
 
@Grzechu @Dzihados
Panowie jest problem, mam nowy telefon i nie moge zalogowac sie na najlepsze forum o mma w galaktyce. wpisuje login, haslo i nic. wczytuje mi sie strona glowna ale dalej niezalogowany. uzywam chroma i go zaktualizowalem, czyscilem kukiza itd. na poprzednim telefonie tez uzywalem chroma i problemu nie bylo. POMOZCIE!
 
U mnie czasem był ten problem jak próbowałem się logować przez cohones.pl. Na cohones.mmarocks.pl zawsze było OK.
 
Back
Top