Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Ktoś używał takiego namiotu garażowego? Promka jest:

Myslalem zeby łódkę moją pod tym trzymać.
A Ciebie za co z chaty wywalili? Na zloty w familokach też jeździsz?
 
A bo ja wiem co tam łysy szwed jeszcze wymyślił
:roberteyeblinking:
Szkoda trochę bo miała być rewolucja w down sizingu a tak naprawdę po za zminiutaryzowaną skrzynią brak tam nowości. Żebym nie był źle zrozumiany, auto jest wspaniałe ale to tylko kolejna hybryda z V8. To silnik miał być prawdziwą rewolucją a wychodzi że trochę traktują go jak niechciane dziecko.
 
Szkoda trochę bo miała być rewolucja w down sizingu a tak naprawdę po za zminiutaryzowaną skrzynią brak tam nowości. Żebym nie był źle zrozumiany, auto jest wspaniałe ale to tylko kolejna hybryda z V8. To silnik miał być prawdziwą rewolucją a wychodzi że trochę traktują go jak niechciane dziecko.
Widocznie tak jak wspomniane w filmie, 3 cylindrowiec nie podołał, jak tego pomysłu nie porzucą calkiem to pewnie będą to dopracowywać
 
Ok, ale stoi na nogach znajdzie swojego Janusza

F85t1X1XkAEKz1Y

F85t4b1XUAAxlmC
 
Speawdzają się zimą wielosezonowe?
Przy takich zimach jakie mamy ostatnio to tak. Zwłaszcza do jazdy w mieście i po główniejszych trasach, gdzie sypią i masz regularnie odśnieżane. Wiadomo, że jak popada i złapie lodu od spodu to nawet zimówka się nie zda. Ja mam AWD, także mi się na wielosezonach dobrze śmiga.
 
Speawdzają się zimą wielosezonowe?
Jak mieszkasz albo dużo jeździsz po górach to bym się nie pchał ale do jazdy po mieście i trasy na autostradach to polecam. Ja parę lat temu wbiłem się w całoroczne i jestem zadowolony, spełniają swoje zadanie, a mam z głowy trzymanie drugiego kompletu i jeżdżenie na wymiany.
 
Potrzebuję takiego sporego woła roboczego plus żeby w miarę cywilizacja była.
Mam dwa typy espace 2.0 dCi i ewentualnie C4 grand Picasso nie wiem jaki motor.
Celuję w coś w okolicach 15/17 tysięcy wydać. Jakieś za i przeciw ? Może ktoś posiada, posiadał? Za espace przemawia do mnie możliwość dowolnej konfiguracji foteli i chyba sporo więcej miejsca ?
 
Back
Top