Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Panowie nie zglądam do tego tematu więc się nie orientuje, możliwe że już był przerabiany, ale zapytam.

Używa ktoś opon całorocznych? I nie, nie chodzi mi o to że ktoś jeździ cały rok na letnich.. :beczka:

Właśnie muszę się zaopatrzyć w nowe opony i tak się właśnie zastanawiam nad całorocznymi.
Zimy mamy jakie mamy, każdy wie.
Może ktoś używa i jest w stanie coś wiecej doradzić, nawet konkretny jakiś model, a może odradzić.
 
Panowie nie zglądam do tego tematu więc się nie orientuje, możliwe że już był przerabiany, ale zapytam.

Używa ktoś opon całorocznych? I nie, nie chodzi mi o to że ktoś jeździ cały rok na letnich.. :beczka:

Właśnie muszę się zaopatrzyć w nowe opony i tak się właśnie zastanawiam nad całorocznymi.
Zimy mamy jakie mamy, każdy wie.
Może ktoś używa i jest w stanie coś wiecej doradzić, nawet konkretny jakiś model, a może odradzić.
Odradzam.
Pozdrawiam cieplutko
 
Panowie nie zglądam do tego tematu więc się nie orientuje, możliwe że już był przerabiany, ale zapytam.

Używa ktoś opon całorocznych? I nie, nie chodzi mi o to że ktoś jeździ cały rok na letnich.. :beczka:

Właśnie muszę się zaopatrzyć w nowe opony i tak się właśnie zastanawiam nad całorocznymi.
Zimy mamy jakie mamy, każdy wie.
Może ktoś używa i jest w stanie coś wiecej doradzić, nawet konkretny jakiś model, a może odradzić.
W skrócie jeśli nie mieszkasz na wsi w Polsce B i nie zapierdalasz jakos szczególnie to na biede mogą być. Jednak dwa komplety to lepsze rozwiązanie dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy.
 
Ło pany, jestem w szoku, to lepiej odpala niż aku
u0N5l00.png
 
Co to za bateryjka? Jak naładujesz to ile może leżeć?
Jeszcze nie testowalem, ale to "normalny" XD power bank 59,2 Wh (przy 5V to ok ~12k mAh), ale w szczytowej potrafi walnąć 2000A.

Moj disesel 2.2 wystartował w nanosekundę, zero zająknięcia. Na samym aku 12,1V, więc padlina, no ale jednak nie 7V @Risky
 
Jeszcze nie testowalem, ale to "normalny" XD power bank 59,2 Wh (przy 5V to ok ~12k mAh), ale w szczytowej potrafi walnąć 2000A.

Moj disesel 2.2 wystartował w nanosekundę, zero zająknięcia.
Teraz wystartował, ale gdybyś zimą naładowane wrzucił awaryjnie do bagażnika to zadziała akurat jak już zapomnisz, że miałeś co jakiś czas doładowywać?
 
Teraz wystartował, ale gdybyś zimą naładowane wrzucił awaryjnie do bagażnika to zadziała akurat jak już zapomnisz, że miałeś co jakiś czas doładowywać?
No na zimnie żadnych aku się nie powinno, ale przy naszych to by pykło.
 
Panowie nie zglądam do tego tematu więc się nie orientuje, możliwe że już był przerabiany, ale zapytam.

Używa ktoś opon całorocznych? I nie, nie chodzi mi o to że ktoś jeździ cały rok na letnich.. :beczka:

Właśnie muszę się zaopatrzyć w nowe opony i tak się właśnie zastanawiam nad całorocznymi.
Zimy mamy jakie mamy, każdy wie.
Może ktoś używa i jest w stanie coś wiecej doradzić, nawet konkretny jakiś model, a może odradzić.
Jeżdżę i nie narzekam, dla mnie wystarczające. Złego słowa nie mogę powiedzieć.
 
w starszych modelach też grzebiesz czy tylko bogolandia?
:boystop:
Japońskie od lat 80 do prawie nowych. Lexus , toyota , honda a ostatnio też inne. Mitsubishi i parę nissanów się trafiło. Ogólnie najchętniej to wynalazki, im dziwniejsze tym lepiej ale zwykle samochody tez przyjeżdżają.
 
Japońskie od lat 80 do prawie nowych. Lexus , toyota , honda a ostatnio też inne. Mitsubishi i parę nissanów się trafiło. Ogólnie najchętniej to wynalazki, im dziwniejsze tym lepiej ale zwykle samochody tez przyjeżdżają.
Stare nissany podobno nie do zajebania :lol:
 
Back
Top