Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

b34.png
 
https://auto.dziennik.pl/aktualnosc...ja-samochod-elektryczny-produkcja-polska.html
Volkswagen zmieni się fundamentalnie ( ...) wszystkie marki należące do grupy VW mają do 2028 roku wdrożyć do produkcji seryjnej prawie 70 nowych modeli elektrycznych (!).
Włodarze koncernu VW spodziewają się, że do 2030 roku co najmniej 40 proc. oferty Grupy będą stanowić pojazdy zelektryfikowane. A już na początku lat 40. zostanie sprzedane ostatnie auto z napędem spalinowym. (...) celem jest osiągnięcie do 2050 roku neutralnego pod względem emisji CO2 bilansu floty i produkcji (...) zgodnie z paryskim porozumieniem klimatycznym.
Przypominamy, że fabryka Volkswagena w Poznaniu szykuje się do uruchomienia w 2020 roku produkcji nowej 5. generacji modelu Caddy, który będzie powstawać tam również w wersji z napędem elektrycznym. W zakładzie w Białężycach niedaleko Wrześni ruszy seryjna produkcja nowego elektrycznego MAN-a TGE (bliźniacza konstrukcja do VW Craftera).
 
Last edited:
Ma ktoś doświadczenie z fiatem scudo/peugeotem expert/ citroenem jumpy lub czymś podobnym?
Mam w firmie 3 letniego Scudo ok 90 tyś km, na razie żadnych problemów z naprawami.
Poza problemem z ogrzewaniem, "buda" jest połączona z kabiną i w zimę jest problem z nagrzaniem auta w środku.
 
Mam w firmie 3 letniego Scudo ok 90 tyś km, na razie żadnych problemów z naprawami.
Poza problemem z ogrzewaniem, "buda" jest połączona z kabiną i w zimę jest problem z nagrzaniem auta w środku.
Jaka wersja silnika? Jakie spalanie?
 
Stary passat lepszy, co nie? :waldeklaugh:
No lepszy, mordeczko :putinlaugh:
Mój pasek z wszystkimi podróżami i amortyzacją nadal jest wygodniejszy i ekonomiczniejszy od tesli. :burnit:
Wiem, smutek i żal, i zazdrość, plus niezrozumienie, jak tak stara technologia może być lepsza, ekologiczniejsza i tańsza od najlepszej konstrukcji :childcry:
No chuj - może, jest i będzie. Łączę się w bólu, choć tak naprawdę mam wyjebane. Kup se teslę, a ja się najebię za Twoje pieniądze. :putinlaugh:
 
Jak je przejmiesz? :zakręcony:
On wyda po prostu w chuj więcej hajsu za to samo, dla mnie i według mojej matematyki to tak, jakby mi dał pieniądze swoją głupotą, mimo, że matematycznie wzbogaci tylko system. Ale system to ja, więc... :baldwinwhiskey:
 
Wybiera się ktoś na targi do Poznania? Ja tradycyjnie będę i jeżeli ktoś się zastanawia czy warto - warto i to bardzo.
 
Ja w tym roku wybieram się jednak na vip day, bo idąc normalnie w weekend to jednak trzeba mieć bardzo dużo czasu i nerwów.
 
Wybiera się ktoś na targi do Poznania? Ja tradycyjnie będę i jeżeli ktoś się zastanawia czy warto - warto i to bardzo.
Do Poznania zawsze warto i to bardzo. Chociaż na żadne targi się nie wybieram.
:dobry:Mieszkający na Morasku Jacek Żytkiewicz, lat 31, niekarany, kawaler potwierdza.
 
Ja w tym roku wybieram się jednak na vip day, bo idąc normalnie w weekend to jednak trzeba mieć bardzo dużo czasu i nerwów.
To prawda, ale atmosfera jest świetna mimo wszystko. Jeżdżę tam zawsze z luźnym nastawieniem, że i tak cały dzień tam spędzę. Poza tym lubię sobie zerknąć na jakieś pokazy driftu, stuntu, zawody car audio czy też licytację klasyków a takie atrakcje chyba tylko w weekend.

@szplin lubię Poznań, mieszkałem dwa lata na Wildzie :wink:
 
elo motoryzacyjne świry, jest sprawa. Mam dwa wzmacniacze w dobrym stanie, takie ło


ale kurczę nie mam do nich tych kostek. One są coś warte bez nich ? To jest unikalna kostka do każdego wzmacniacza, czy jak to wygląda ? pozdro!
 
Panowie wracając do tematu auta z wypozyczalni. Miał być Focus/Hyundai i30/Tipo, okazało się, że żaden z tych modeli nie był dzisiaj dostępny i musieli dać coś z klasy wyższej no i udało się załatwić dojebanego Nissana Quashqai w dieslu za 270zł na 3 pełne doby :roberteyeblinking:
27y0i2w.jpg
 
Panowie wracając do tematu auta z wypozyczalni. Miał być Focus/Hyundai i30/Tipo, okazało się, że żaden z tych modeli nie był dzisiaj dostępny i musieli dać coś z klasy wyższej no i udało się załatwić dojebanego Nissana Quashqai w dieslu za 270zł na 3 pełne doby :roberteyeblinking:
27y0i2w.jpg
Kurła, przynajmniej tych z tyłu nie sformatujecie tak mocno :) gratki, chyba najlepsze rozwiązanie. A czemu od razu w tę klasę nie poszliscie? Miało być drożej?
 
Back
Top