Anonimowe grubaski

Zjebalem z dieta i zjebalem z rzuceniem fajek. Melanż poniósł trza zaczynać od nowa...

Nie idźcie ta droga
 
Zjebalem z dieta i zjebalem z rzuceniem fajek. Melanż poniósł trza zaczynać od nowa...

Nie idźcie ta droga
Odpowiem sam sobie, a co!

Od tamtego postu nie pale fajek. Na wadze 4 kilo mniej. Tak się wkurwil em na siebie, że wczoraj nawet 2 treningi polecialy,a co się będę pierdolil.
 
Znalazłem swoje zapiski sprzed 15 lat. Treningi waga itp.
W ciągu 3 dni potrafiłem spalić kilogram a w tydzień ze 4. Najśmieszniej, że ważylem 20 kg mniej niż teraz a myślałem że jestem otłuszczony haha.
Oczywiście trochę mięśni może dorzuciłem ale bez koksu to pewnie z 5 kg czystej masy.
I tak : jadło się jogurty i płatki owsiane. Robiło nawet 1500 brzuszków za jednym razem ale miało się inną przemianę materii..
No od jutra kończę tłusty czwartek i tym razem po raz milionowy biorę się! !
 
Ja problemow z waga nie mam, chcialbym moze troche lepiej wygladac wiec silownia i bieganie. Waze 68-70 zalezy jak ze sraniem:D u mnie najgozej to odklada sie na dole brzucha ale to chyba musze wybiegac a wpieprzam wszystko. Moze dieta albo inne odzywianie ale kurde ciezko z tym. Po prostu nie smakuje mi. Mialbym tez problem ze sniadaniami np nie wiem czy moglbym codziennie jesc jajka rano. Nie przejada wam sie?
 
Ja problemow z waga nie mam, chcialbym moze troche lepiej wygladac wiec silownia i bieganie. Waze 68-70 zalezy jak ze sraniem:D u mnie najgozej to odklada sie na dole brzucha ale to chyba musze wybiegac a wpieprzam wszystko. Moze dieta albo inne odzywianie ale kurde ciezko z tym. Po prostu nie smakuje mi. Mialbym tez problem ze sniadaniami np nie wiem czy moglbym codziennie jesc jajka rano. Nie przejada wam sie?
odklada sie na dole wlasnie od biegania :)
 
odklada sie na dole wlasnie od biegania :)
To coz robic zeby sie nie odkladalo?;) tylko silka plus cos tam dorzucam z cwiczen w domu. Chociaz jak kiedys chcialem zrzucic kg to bieganie pomoglo. Poza tym mam tez taka budowe ze jakbym sie zapasl to nie mialbym bebna takiego napietego tylko falde brzuszna:D
 
Mozecie polecic jakas diete dla kogos jak ja?:D pisalem pare postow wczesniej co bym chcial osiagnac. Macie jakies sprawdzone dosyc nieskomplikowane diety?
 
troche portki spadaja :) ale to nie w celach sylwetkowych to robilem. Nie polecam tak robic.
Miałeś problemy z cukrem ?
Ja w wtorek robię kompleksowe badania krwi , po nich chciałbym mocno ograniczyć węglowodany. Dlaczego nie polecasz tak robić ?
 
Miałeś problemy z cukrem ?
Ja w wtorek robię kompleksowe badania krwi , po nich chciałbym mocno ograniczyć węglowodany. Dlaczego nie polecasz tak robić ?
Nie polecam na pałe, przy jednostkach chorobowych z kontrolą badań jak najbardziej,
 
Nie polecam na pałe, przy jednostkach chorobowych z kontrolą badań jak najbardziej,
Przy takiej diecie to mogą być anomalia z tłuszczami we krwi i tarczycą. Bez węglowodanów to można chwilę ale nie robiąc żadnych areobów i cięższej pracy fizycznej.
 
Przy takiej diecie to mogą być anomalia z tłuszczami we krwi i tarczycą. Bez węglowodanów to można chwilę ale nie robiąc żadnych areobów i cięższej pracy fizycznej.
Ja chorobowo węgle do prawie zera miałem ze 3 miechy (w tym czasie 2x w tygodniu bjj + raz piłka i waga spadała jak głupia, ale potem się unormowała). Cukier zawsze perfekto, cholesterol trochę skoczył i TSH ciutke wyższe niż powinno być (choć tu mógł być przypadek bo wcześniej nie robiłem więc nie mam odniesienia, ale jak zacząłem wracać do węgli to teraz jest ok). Ogólnie tak jak mówi lugasek, całkiem ściąć węgle to tylko jak ktoś rzeczywiście musi.
 
To co otwieramy anonimowe grubaski 2018 ? :D

Dobra to ja zacznę. Jako, że Tom Hardy jest mojego wzrostu (tak wiem, karzeł) to na koniec tego roku zamierzam mieć takie plecy i podobną budowę :evil: (no co, pomarzyć wolno, a jakiś cel określony już jest)
Hardy_Warrior_Movie_workout_routine.png
 
Dobra to ja zacznę. Jako, że Tom Hardy jest mojego wzrostu (tak wiem, karzeł) to na koniec tego roku zamierzam mieć takie plecy i podobną budowę :evil: (no co, pomarzyć wolno, a jakiś cel określony już jest)
Hardy_Warrior_Movie_workout_routine.png
\
bez odpowiedniego cyklu będzie ciężko, a hardy lata na dobrym towarze :) ale wzor sylwetki fajny
 
Dobra to ja zacznę. Jako, że Tom Hardy jest mojego wzrostu (tak wiem, karzeł) to na koniec tego roku zamierzam mieć takie plecy i podobną budowę :evil: (no co, pomarzyć wolno, a jakiś cel określony już jest)
Hardy_Warrior_Movie_workout_routine.png
Ta, teraz dajcie to zdjęcie z normalnym światłem i czar pryska :) Akurat do takiej formy da radę dojść naturalnie.
Apropo nazwy tematu, mnie już nieśmiało 3 cyfry na wadze z rana chcą się pojawić:frankapprove:
 
Ta, teraz dajcie to zdjęcie z normalnym światłem i czar pryska :) Akurat do takiej formy da radę dojść naturalnie.
Apropo nazwy tematu, mnie już nieśmiało 3 cyfry na wadze z rana chcą się pojawić:frankapprove:
Pewnie, że się da. Dlatego to wrzuciłem. Nie twierdzę, że Hardy osiągnął to naturalnie, bo z pewnością jest duża szansa, że szedł na skróty w ramach przygotowania do roli, ale ja akurat tą drogą zmierzać nie zamierzam.
 
Back
Top