Analiza kursów LV BET - UFC on FOX 27: Jacare vs. Brunson 2

@Pietagoras mam nadzieję, że na następnej gali znowu będziemy myśleli podobnie. Wcześniej Miocic, teraz Jacare, oby tak dalej. U mnie plus jednak niewielki, bo mi Camacho nie wlazł na singlu i dublu. Borella też nie, ale taktyka była dobra, bo oboje byli bliscy zwycięstwa. Niestety sędziowanie na tej gali było mocno podejrzane. Z kilku walk w których pachniało wałkiem wszedł mi tylko Fili. Camacho, Borella i Kish niestety już nie. Nie chcę oceniać jednoznacznie, bo nie widziałem całej gali. Jednak z tego co czytam decyzje w chuj kontrowersyjne. Camacho akurat oglądałem i jak dla mnie 29-28 dla niego. UD to już jakieś nieporozumienie, a qrwa 30-27 dla autystycznego Dobera to absurd. Albo kretyn albo sprzedawczyk musiał punktować...
Jak usłyszałem 30-27 to zacząłem już liczyć dutki a tu ździwko - sędzia chuj ::fu::
 
U mnie plus jednak niewielki, bo mi Camacho nie wlazł na singlu i dublu.
Miałem podobnie, więc rozumiem twój ból.
Niestety sędziowanie na tej gali było mocno podejrzane. Z kilku walk w których pachniało wałkiem wszedł mi tylko Fili. Camacho, Borella i Kish niestety już nie. Nie chcę oceniać jednoznacznie, bo nie widziałem całej gali. Jednak z tego co czytam decyzje w chuj kontrowersyjne.
A żebyś wiedział, jakiś błąd matrixa chyba. :/ Nowi sędziowie czy ki chuj?
 
Tak mi się wydaje. W końcu w pierwszej walce nie było lucky puncha, lecz regularny wpierdol.

Zresztą, najtrudniej jest przegrać ( przez klepanie lub nie-klepanie) pierwszy raz. Później jakoś to już leci.

W sumie dużej różnicy w kursach między pierwszą, a drugą walką nie ma. Absurdalnie sprzyjająca sytuacja.
 
Back
Top