Analiza kursów LV BET - UFC on FOX 27: Jacare vs. Brunson 2

@Puczi on w calej walce z Andersonem slabo wygladal i przegral 30-27

Oczywiście chodziło mi o kondycję, bo sam Derek był kompletnie obsrany w walce z Silvą.
A co do decyzji sędziowskiej, to nawet grając Andersona byłem wkurwiony na wynik. Ostatnio oglądałem ponownie i tak samo, 29-28/30-27 Brunson.
 
Oczywiście chodziło mi o kondycję, bo sam Derek był kompletnie obsrany w walce z Silvą.
A co do decyzji sędziowskiej, to nawet grając Andersona byłem wkurwiony na wynik. Ostatnio oglądałem ponownie i tak samo, 29-28/30-27 Brunson.
ja ogladalem i 30-27 Anderson
Dereck doslownie nie byl zadnym zagrozeniem, bal sie Spidera, a obalic tez nie potrafil
jedynie co mu wychodzilo to te lowkingi i praca w klinczu
ps masz kursy na ACB, ale brodacze po 1,1 wszystkie
 
Uwielbiam te twoje tłumaczenia. Jak Ci coś nie wejdzie, to "cały świat na tym wtopił".
zobacz sobie ile ludzi obstawiało Rountree, Lord PRAWDOPODOBNIE oszukiwał i dlatego wygrał.
Nie chce nikogo osądzać ale USADA ma go już na oku.
 
Brunson mógł ubić Silvę gdyby jego mityczność nie przysłoniła Bronsonowi oczu. Ale zwyczajnie bał się prowadzić bardziej otwartą walkę. Też grałem wtedy Andersona i cieszyłem się jak dziecko gdy wygrał. Ale niestety, bardziej uczciwym jest powiedzieć, że to Brunson przegrał niż Silva wygrał. Jacare natomiast zawsze uwielbiałem, ale ostatnia masakra przeprowadzona na nim przez Roberta daje do myślenia. Souza ma najlepszy w dywizji parter, ale jeśli przypatrzeć się uważniej jego rekordowi to widzimy że w przeciągu ostatnich kilku lat ubijał nim głównie ludzi, którzy mieli bardzo przeciętne zdolności w tej płaszczyźnie. A Derek nie przegrał jeszcze przez poddanie. Plus różnica wieku. Plus głód. Czysta matma.
 
Brunson mógł ubić Silvę gdyby jego mityczność nie przysłoniła Bronsonowi oczu. Ale zwyczajnie bał się prowadzić bardziej otwartą walkę. Też grałem wtedy Andersona i cieszyłem się jak dziecko gdy wygrał. Ale niestety, bardziej uczciwym jest powiedzieć, że to Brunson przegrał niż Silva wygrał. Jacare natomiast zawsze uwielbiałem, ale ostatnia masakra przeprowadzona na nim przez Roberta daje do myślenia. Souza ma najlepszy w dywizji parter, ale jeśli przypatrzeć się uważniej jego rekordowi to widzimy że w przeciągu ostatnich kilku lat ubijał nim głównie ludzi, którzy mieli bardzo przeciętne zdolności w tej płaszczyźnie. A Derek nie przegrał jeszcze przez poddanie. Plus różnica wieku. Plus głód. Czysta matma.
Plus to że Brunson ma 100% tdd
 
0-3, cały zysk z zeszłego tygodnia w pizdu :<
Ale przyznam, że byłem przekonany, że Camacho to wygrał.
 
Jacare przez KO zrobiło robotę ;) na +8zł
uratował dupsko
po 4.3 :)
posłuchałem @Pietagoras chociaz na koniec
:redford:
edit: zawsze 4 piwa z żabki lepsze niż nic
:beczka:
 
Last edited:
To był prawdziwy bet gali

Przecież tam był wał. Gdyby nie to, zgarnąłbym więcej kasy, ale i tak wyszedłem do przodu.
A betem gali był Jacare.
Brunson nie będzie leżał, a Ty nie będziesz miał odcisków od liczenia sałaty jak to @Aliibaba zwykł pisać. :beczka:
Zawodnicy się kończą tak jak samochody i inne takie tam, po takim kursie w życiu bym niepewnego krokodyla nie zagrał, nie z dynamicznym zawodnikiem z petardą. wg mnie 60/40 Brunson a że ma taki kurs to tym bardziej.

Sorki, ale musiałem :wink:



Jestem lepszy od twoich analityków:lol:

Wyskoczyłem z pociagu. Z ryzykantami nie jeżdżę :)

Koch za 50 dolców, i czekamy na nastepny tydzień.

Widzisz? Trzeba było nie wysiadać:nono:

35itzzl.jpg
dx0cb8.png

2natwsk.png

16apbpz.png
1zyet1t.png



Graty dla wygranych i oby za tydzień bąble były jeszcze większe :)
 
Last edited:
Przecież tam był wał. Gdyby nie to zgarnąłbym więcej kasy, ale i tak wyszedłem do przodu.
A betem gali był Jacare.


Sorki, ale musiałem :wink:

Graty dla wygranych i oby za tydzień bąble były jeszcze większe :)

I wcale nie mam Ci tego za złe,
wpierdalając całą galę pomyślałem na koniec a chuj, puszczę jak ten pitagoras może faktycznie mi skórę uratuje i weszło ;)
Byłbym jakieś 200zł w dupę a tak 8zł na piwo!
 
Gala weszła :)
Dober
Niko price
Randa marko
Gilespie
:)
Z 200 zł wygrałem 623
Graty dla reszty
 
Szkoda ze Jacare wygrał bo miałem jeszcze drugi kupon za 100
Randa matko
Filip
Gilespie
PricewaterhouseCoopers
Brunson :(
Byłby tysiak wiecej ale ważne ze gala na plus
 
Lamentuję po gali, bo do kuponu z Jacare dołożyłem też Camacho. Nie mogli mu dać splita? ::duszenie::
 
Nie przesadzaj z tym kursem. Nie chcę mieć odcisków jak Alibaba :)

Rockhold, Tuivasa, Blaydes, Jingliang ?? :)

Pewniak bedzie 8 kwietnia o kursie 2,25 aktualnie xD
 
Last edited:
Back
Top