Analiza kursów LV BET - UFC on FOX 25: Weidman vs. Gastelum

Ja dzisiaj na lvbet obczailem ,,system" przykładowo 4/5. Jak na 5 zakładów jeden Ci nie wejdzie to i tak wygrywasz. Wiadomo.. haczyk jest taki ze wygrasz mniej niż na takiej taśmie ale z racji tego że jestem 2 gale w plecy to chce wyprobowac
faktycznie pora na zmiany #safebet80%towin
 
faktycznie pora na zmiany #safebet80%towin
Dokładnie, nigły w ten sposób nie grałem a ze mam pecha co do jednej lub dwóch walk to myślę że jest to dla mnie super rozwiązanie. Jeżeli ktoś gra systemem to byłbym wdzięczny za jakieś rady. Wiem ze trzeba trochę wiecej włożyć. Z 500zl mam 2000 tys maks możliwej wyplaty
 
Ja dzisiaj na lvbet obczailem ,,system" przykładowo 4/5. Jak na 5 zakładów jeden Ci nie wejdzie to i tak wygrywasz. Wiadomo.. haczyk jest taki ze wygrasz mniej niż na takiej taśmie ale z racji tego że jestem 2 gale w plecy to chce wyprobowac

Tak to działa, ale poczytaj warunki bo później musisz obrócić te środki w postaci bonusu 3x powyżej kursu 3.0.
Do tego ogarnij bo liczy się tylko pierwszy zakład, który Ci nie wejdzie w tygodniu...jakoś tak dokładniej nie pamiętam teraz.

Ja też myślałem, że to mi taśme z grabą uratuje ale oprócz zamuła to jeszcze bermudez popsuł, więc lipa :kis:
 
Po kolejnym spotkaniu Lawler vs Kowboja mam wrażenie że Lawler jest znudzony lub nie jest zainteresowany przeciwnikiem. Strasznie mnie to martwi bo ciężko odczytać co ma w głowie. miałem bardzo ciekawe plany wobec tego zestawienia. Aktualnie się zastanawiam
 
Back
Top