Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 122: Bisping vs. Gastelum

1.jpg
 
bez wiekszych niespodzianek, moze wpierdol Shalikova troche zaskoczyl, ale reszta do przeiwdzenia
przyjemna gala z rana
 
@mefisto nie przejmuj sie, za tydzien sa w sumie 2 gale ufc wiec sie odkujesz bo widze ze masz dobra trafialnosc :)
a miałem cos czutke na garcia miałem go na kuponie pozniej zmieniłem na over a filanlie dałem na muslima za duzo myslenia i tak poszło 1 czutka najlepsza :) pozdro byku 5
 
Trzeba zacząć wierzyć w żółtych i faworytów wagi ciężkiej. Dosyć z uprzedzeniami. Wydygałem przed dorzuceniem Li, niespodzianki raczej nie weszły, ale dong kong gong song kupong bazowy to były izi muni. Szkoda, że nie zagrałem zwykłego AKO tylko w rozpisie, ale nie ma co narzekać. Kurs na tego Turkmenistańczyka w ACB to było jakieś nieporozumienie ze strony buków :rofl: Trzeba było singla dorzucić, bo okazja była the best of black friday. Kurs poleciał z 3,15 na 1,9, ale zdążyłem złapać. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał. Ogólnie kilka stówek do przodu. A grane było trochę na siłę. Tak to już bywa, że jak się człowiek podpali to chuj z tego jest, a jak grasz na wyjebce to wchodzi. Oby tak dalej.
 
Trzeba zacząć wierzyć w żółtych i faworytów wagi ciężkiej. Dosyć z uprzedzeniami. Wydygałem przed dorzuceniem Li, niespodzianki raczej nie weszły, ale dong kong gong song kupong bazowy to były izi muni. Szkoda, że nie zagrałem zwykłego AKO tylko w rozpisie, ale nie ma co narzekać. Kurs na tego Turkmenistańczyka w ACB to było jakieś nieporozumienie ze strony buków :rofl: Trzeba było singla dorzucić, bo okazja była the best of black friday. Kurs poleciał z 3,15 na 1,9, ale zdążyłem złapać. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał. Ogólnie kilka stówek do przodu. A grane było trochę na siłę. Tak to już bywa, że jak się człowiek podpali to chuj z tego jest, a jak grasz na wyjebce to wchodzi. Oby tak dalej.
dokładnie.. jak tak masz wyjebane wejdzie jak rozkminiasz zbyt wiele to lipton.. na 3 stronie robilem dubelka GADZHIDAUDOV 1.60 / GASTELUM BY K.O TKO 1.90 i nie posciłem a by ładnie siadło hehe za to posciłem jakies bubleeee i w plecy :) pozdro
 
Back
Top