Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 113

Ja minimalnie faworyzuję Feldera, ale jego walki to zawsze loteria. Gość ma umiejętności, żeby zdeklasować Raya, ale równie dobrze może przespać kolejną walkę.

Jeśli faworyzujesz Feldera, to nie rozumiem czemu go nie "grasz", skoro jest underdogiem.i stoi po @2.50?
Felder jest dobry, ale strasznie bierny i jak sam zauważyłeś lubi przesypiać walki. Ray nie jest żadnym wirtuozem stójki, ale ma ją na tyle solidną, żeby stawić rudemu czoła i aktywnością w stójce rozpykać Feldera na punkty.
Na korzyść Raya działa to, że irol mu pasuje. Rudy lubi bić się w stójce i rzadko zabiera się do obaleń. Poza tym Stevie jest szkotem i walczy na swoim terenie.
Jako, że obaj należą do twardogłowych, pachnie mi decyzją na kilometr.
Uważam, że kursy nieźle oddają szanse w tej walce.
 
Jeśli faworyzujesz Feldera, to nie rozumiem czemu go nie "grasz", skoro jest underdogiem.i stoi po @2.50?
Felder jest dobry, ale strasznie bierny i jak sam zauważyłeś lubi przesypiać walki. Ray nie jest żadnym wirtuozem stójki, ale ma ją na tyle solidną, żeby stawić rudemu czoła i aktywnością w stójce rozpykać Feldera na punkty.
Na korzyść Raya działa to, że irol mu pasuje. Rudy lubi bić się w stójce i rzadko zabiera się do obaleń. Poza tym Stevie jest szkotem i walczy na swoim terenie.
Jako, że obaj należą do twardogłowych, pachnie mi decyzją na kilometr.

Nie gram właśnie dlatego, że Felder potrafi dać wyrównaną walkę zarówno Barbozie jak i Pearsonowi. Dość mi 3 dogów, których porażki w żadnym stopniu mnie nie zaskoczą. Jak wspomniałeś, ściany także pomagają, gdyby to było poza Szkocją, na pewno bym zagrał Paula.
 
To jest jakaś korelacja że jak się walczy dla mamy lub taty to można liczyć na lepszy wynik? ;)
Ojciec zmarł mu tydzien temu i jest mega zmotywowany by mu zadedykować tą walkę.
Ta walka od początku była bardzo wyrównana ale teraz bardziej faworyzuję Feldera.
Możesz się śmiać ale moim zdaniem to może mieć duży wpływ na walkę.
Psychika jest najważniejsza, później umiejętności.
 
Ojciec zmarł mu tydzien temu i jest mega zmotywowany by mu zadedykować tą walkę.
Ta walka od początku była bardzo wyrównana ale teraz bardziej faworyzuję Feldera.
Możesz się śmiać ale moim zdaniem to może mieć duży wpływ na walkę.
Psychika jest najważniejsza, później umiejętności.

Jeśli to świeża sprawa to również uważam, że może mieć duży wpływ na walkę, ale w odwrotną stronę.
 
@Puczi mi też podobają się na tej gali Craig i Morales. Fajne kursy na dobrych zawodników, szczególnie w przypadku match-upu z Rountree.

Myślałem, że Ward dostał jakiegoś ogórka, patrzę rekord 4-2, spoko - z tym, że dwie przegrane po DQ za agresywne KO, lol. Czuję ubicie.
 
@Puczi mi też podobają się na tej gali Craig i Morales. Fajne kursy na dobrych zawodników, szczególnie w przypadku match-upu z Rountree.

Myślałem, że Ward dostał jakiegoś ogórka, patrzę rekord 4-2, spoko - z tym, że dwie przegrane po DQ za agresywne KO, lol. Czuję ubicie.

Cóż, spadek z 2.94 do 2.45 jasno sugeruje błąd bukmachera:)
A co o Santiago myślisz?
 
Obrzydliwa gala do obstawinia sama loteria cuda i wianki sie moga wydarzyc ale dzis gram tak na luzie
Craig
oraz tasiemiec Craig-Calderwod-Lamos
 
typy od szefa
Lamos(pewniak), Morales(jak wybroni obalenia), Seery(moze da rade), Janes(obali to wygra i jest o wiele wiekszy), Craig(tak samo), Calderwood( w stojce lepsza i bardziej doswiadczona), Gunni(lepszy parter, zapasy i dobra stojka)
 
U Craiga nie jest problemem szklana szczęka, tylko brak mózgu. Ten człowiek nawet nie spróbował obalić, to nie miało prawa skończyć się inaczej. Bardzo proszę nie wypominać mi, że nie postawiłem na Feldera ;)
 
Wjebałem ratunkowo na hurra w Janesa... and I'm suprised. Winien to wygrać.
Craig jakaś masakra... Zestresowany przed swemi czy co?
 
Poszedł ostatni kupon live: Cynthia by sub, Nelson i ten drugi Under 4,5
Na tym ostatnim miał się też pojawić Felder, no ale nie zdążyłem kliknąć ;)
 
Gdybym grał, byłby przyjemny plus - na live Seery, Calvillo 1.50 i Roberts 1.90.

:bleed:

Choć i tak mam niedosyt przez Feldera.
 
typy od szefa
Lamos(pewniak), Morales(jak wybroni obalenia), Seery(moze da rade), Janes(obali to wygra i jest o wiele wiekszy), Craig(tak samo), Calderwood( w stojce lepsza i bardziej doswiadczona), Gunni(lepszy parter, zapasy i dobra stojka)
:matt:
 
Back
Top