Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 106: Browne vs. Lewis

Dorzucam under 2.5 po 2.41 w walce McMann. Słaba rywalka, walkę wzięła niedawno, wymęczona ścinaniem.
 
Dorzucam under 2.5 po 2.41 w walce McMann. Słaba rywalka, walkę wzięła niedawno, wymęczona ścinaniem.

Ja na unibecie McMann przed czasem za 2,4. Jej rywalka ma bilans 4:0 ale walczyła z super rywalkami o rekordach (już po walce z nią): 2:2; 0:2; 0:2; 0:2
 
widziales gdzies jej walki?

Tylko jedną - na fightpassie. Weszła w grażynę jak dzik w żołędzie, 100% agresji. Jeśli pokaże to samo, to zostanie szybko obalona i pewnie wymordowana w parterze. Nie jest to coś, co bym komuś polecał, po prostu zagrałem, bo myślę, że powinno wejść.
 
ostatecznie zdecydowałem się na:
Ponnzinibbio przez decyzje
Ferreira przez decyzje
Lewis browne over 1,5 + Hector Hendricks over 1,5
 
O kurwa. Postawiłeś też?
Przeprasza za wpierdalanie sie w dyskusje, ale chcialem podziekowac za naprowadzenie na wlasciwy trop ;) Generalnie nie obstawiam pan, ale tutaj po obejrzeniu walk rywalki Sary nie mialem absolutnie zadnych watpliwosci.
upload_2017-2-20_3-58-7.png
 
Przeprasza za wpierdalanie sie w dyskusje, ale chcialem podziekowac za naprowadzenie na wlasciwy trop ;) Generalnie nie obstawiam pan, ale tutaj po obejrzeniu walk rywalki Sary nie mialem absolutnie zadnych watpliwosci.
View attachment 5979

Bardzo mnie to cieszy, boś swój chłop. Pamiętam, jak w piątek po ważeniu UFC Kraków postawiłeś nam piwo w barze, więc fajnie, że chociaż tak mogłem się odwdzięczyć :>
 
Bardzo mnie to cieszy, boś swój chłop. Pamiętam, jak w piątek po ważeniu UFC Kraków postawiłeś nam piwo w barze, więc fajnie, że chociaż tak mogłem się odwdzięczyć :>
Ciagle licze a to, ze bedzie okazja do powtorki.
 
No dobra, kolejny raz bardzo ładna wygrana. Jaram się jak pojebany.
Dziękuję m.in. Pani Markos za ładne lajwy.

Za przetrzymanie walki w ME sędziemu należy się wpierdol. Nie przypominam sobie bardziej zjebanego przerwania.
Browne był znacznie lepszy, tylko znowu wyszły braki psychiczne. Zerowa wiara w siebie i słaba agresja. Szkoda, bo to cenny zawodnik. Mam nadzieję, że nie wyleci i dostanie kogoś na odbudowanie.
 
Last edited:
Back
Top