Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 104: Bermudez vs. Korean Zombie

Mialem przejsc obok tej gali. Jak juz zmienilem zdanie to na odpedzenie snu zagralem. Potem tradycyjnie wygrana, a potem przegrana na 100% dla mnie pewniaku. Ale podobno to koniec wienczy dzielo ;)
upload_2017-2-5_6-8-59.png
 
Marcel fortuna - weszło;
Osp vs oezdemir over 1.5 - weszło ;
Milstead vs Blaydes koniec w 2 rundzie + Trujilio koni w 2 rundzie. Nie weszlo
Bermudez + Blaydes nie weszlo.

Ogólnie + 52. Szkoda że Trujilio nie postarał się bardziej. Miałem kurs 64 w tym dublu :)
 
Również przyjemny plus. Jestem zaskoczony, że Zombiak po takim czasie dał radę, choć też został dwa razy mocno naruszony.

Rzutem na taśmę poszedł Vick, a na live doszli Ramos 2.02 i Torres 1.18.
 
Jak tam panowie wrażenia z gry live na nowym buku?
slabo, po pierwszej rundzie wylaczyli mozliwosc obstawiania to sie wkurwilem i poszedlem spac

widze jednak duzo niespodzianek na gali, duzo osob sie przejechala na pewniakach
 
OSP dał chujową walkę, ale na pewno jej nie przegrał, 2 i 3 runda dla Niego. Sędziowskie kurwy znowu zabierają hajs.
 
Graty za Herrig, mocno w nia nie wierzyłem i zdanie bede podtrzymywać przy jej kazdej następnej walce :D

Alexa bierze przyklad ze swojej starszej, meksykańskiej, słabej koleżanki
 
I co glupio Ci ? Haha
byś siedział cicho cwaniaczku jakby grasso ogarneła. Mam dalej beke z tych osób co stawiają bo zobaczyli wyciętego zawodnika na insta czy gdzieś tam, nie musze mówić jak Rondzia skończyła a forma ponoć kosa miała byc ;)
 
Gościu beke mam teraz z ciebie haha a poza tym obstawialem ferrig nie tylko z tego powodu że była w formie ale też dlatego ze grasso wogole nie zrobiła na mnie wrażenie z heather jo Clark. Ale myśl dalej ze typuje na podstawie zdjęcia lol tak apropo wiedzialem ze northcut przegra z Mickey gall3m. Z fartem
 
Gościu beke mam teraz z ciebie haha a poza tym obstawialem ferrig nie tylko z tego powodu że była w formie ale też dlatego ze grasso wogole nie zrobiła na mnie wrażenie z heather jo Clark. Ale myśl dalej ze typuje na podstawie zdjęcia lol tak apropo wiedzialem ze northcut przegra z Mickey gall3m. Z fartem
to wstaw kupon ile postawiles, to zobaczymy jaki jestes kozak i jak bardzo byles pewny swojego typu
 
Z tobą trolu nie bede nawet pisal,a koledze powyżej juz napisalem wiec temat uważam za zakonczony
 
Back
Top