Analiza kursów LV BET - UFC 220: Miocic vs. N'Gannou

@kapitanameryka

Trochę pooglądałem tego Davisa, przypomniałem sobie walki Bochniaka i zgadzam się z Tobą, że Davis to bierze. Nawet dorzucam do kuponu. Davis fajnie pracuje na nogach, stójkę ma level wyżej, do tego przyzwoity head movement i nieszablonowe kombinacje (taki mobilniejszy Cerrone), siłowo nie odstaje. Jeśli Kyle nie zdominuje go zapaśniczo, a zapaśnikiem wybitnym nie jest to powinien być to easy win, oby znowu sędziowie nie przekręcili, bo Bochniak walczy u siebie.

Nie gracie Almeidy? Zastanawia mnie wysoki kurs 1,9,...
Co ma Font na niego? Poki co przegrywal z tylko rzeznikami typu Garbrandt, Rivera(dobre wrazenie pozostawil)
Zazwyczaj staram sie nie sugerowac suchymi statami, ale na tapology na Almeide 88%, a na mmajunkie experty 13/14

Oczywiście będzie grane, nawet opisałem. Font ma szansę raczej tylko na początku jeśli trafi i dobije, ale póki co, to tylko Cody dał radę. Almeida powoli się rozkręca i potrzebuje chwilę żeby wyczuć dystans ale oprócz tego jest po prostu lepszy, wszechstronniejszy, ma mocniejsze uderzenie i ciężko go przełamać, Font jak będzie dostawał lanie skończy jak z Linekerem albo na deskach.
 
Last edited:
Ja gram w różnych kombinacjach Islam M., Bessette, Ortiz, Alhassan, Almeida, Barroso, Kattar, Oezdemir, Miocic. Wziąłem też zakład specjalny na LVB za śmieszny limit. Dzięki @kapitanameryka! Myślę, że szanse są o wiele wyższe niż 1/20. Według mnie Stipe-Francis to 50/50. Oczywiście zgadzam się, że czas powinien być sprzymierzeńcem mistrza. A Wulkan to wulkan. Jak wybuchnie to nie ma chu we w... Sorry, że nie rozpisuję kuponów, ale nawet ich nie pamiętam. Nie ogarniam ostatnio, bo mam kumulację z Premier League i Australian Open. A "w realu" też zapierdol. Jak początek gali nie będzie wchodził to odpalam ratunkowe single, duble, etc.
 
 

Attachments

  • upload_2018-1-21_6-56-6.png
    upload_2018-1-21_6-56-6.png
    26.3 KB · Views: 55
  • upload_2018-1-21_7-5-57.png
    upload_2018-1-21_7-5-57.png
    25.6 KB · Views: 45
  • upload_2018-1-21_7-6-26.png
    upload_2018-1-21_7-6-26.png
    24.9 KB · Views: 45
Last edited:
lLudzie to sie oblowili, niestety znalezione tylko w necie.... U mnie to Almeida ujebal fajna tasme....
 
Ładnie Stiopić.
Moje typy na plus, lvbetowy bonus na minus - wyszłyby lekkie plecy, ale znajomy postawił kilka rzeczy na live, więc jest miło :}
 
Ja tym razem tylko Islam za 80 funi. 35 do przodu. Trzeba było zaryzykować Miocicia wrrr :)
 
Gratulacje. Zwłaszcza dla ludzi co zaryzykowali Miocica.
Osobiście
Makchev +
Dustin+
Cormier+Makchev +
 
U mnie główny zakład DC + Stipe wszedł, niestety pokusiłem się o taśmę UFC+Bellator, którą uwalił Almeida więc plus nie jest taki fajny jakby mógł być. Ogólnie cieszę się, że wróciłem do obstawiania jakimkolwiek plusem :)
 
Back
Top