Analiza kursów LV BET - UFC 220: Miocic vs. N'Gannou

U mnie pójdzie Ngannou + Makhachev + Almeida + Cormier.

Stipe'a trafiał prawie każdy, jak trafi Ngannou to nie będzie co zbierać. Porównywanie takiej bestii jak kameruńczyk z Hunto jest trochę nietrafione, zupełnie inne warunki fizyczne i dynamika. Nie wierzę, że ta walka wyjdzie poza 3 rundę ale jeśli nawet, nie byłbym 100% pewny że decyzja poszłaby dla strażaka.

Makhachev został już dobrze opisany, chociaż stawiam nie tyle na niego, co przeciwko rywalowi, który moim zdaniem już jest past prime i będzie rdzawy, poza tym powoli może być widać wiek i kontrolę usada. O kondycję ruska raczej można być spokojnym.

Almeida jest lepszym stójkowiczem od Fonta, ostatnia przegrana pechowa, walka powinna się rozegrać w tej płaszczyźnie. Moim zdaniem Almeida może przegrać tylko przez własną głupotę, ale liczę że już wyciągnął pewne wnioski bo kurs jest genialny.

Na Cormiera jest jeden kryptonit i nie jest nim przehypowany Volkan.
W trzeciej rundzie to Francis może być cieniem siebie (jeżeli walka dojdzie do 3 rundy).
U mnie poszedł Miocic, Almeida i jakaś kirasówka za 20 zł
 
Ortiz poszedł wcześniej
Almeida idzie teraz
Miocic prawdopodobnie jutro, mocno jeszcze nad tym myślę. Ewentualnie przed samą walką :no dawaj:
 
W trzeciej rundzie to Francis może być cieniem siebie (jeżeli walka dojdzie do 3 rundy).
U mnie poszedł Miocic, Almeida i jakaś kirasówka za 20 zł

Wiadomo, że duży płaszcz mięśniowy trzeba dotlenić, ale na dobrą sprawę nie znamy kondycji Francisa, ja wierzę, że ciężko nad tym pracuje a ciężka praca przynosi efekty. Takiego tura jak murzyn ciężko będzie obalić bez narażenia się na podbródek lub kolano, poza tym kameruńczyk gilotynę też potrafi zapiąć a skończy ją choćby siłowo, tutaj zaryzykuję w ciemno, że zapasy też ma lepsze niż może się wydawać, a TDD będzie lepsze z walki na walkę.
Można mówić, że Overeem to szklanka ale to jeden z najlepszych na świecie zawodników z umiejętnościami czysto uderzanymi. które ma lepsze niż aktualny mistrz, a mimo wszystko został rozbity jak dziecko. Arlovski mimo swojej szczęki stójkowiczem też jest niezłym - sytuacja ta sama. Wszystko sprowadza się do tego czy Stipe będzie w stanie zapaśniczo zdominować pretendenta - ja nie widzę na to szans, nie widzę też opcji jak w pierwszych 2-3 rundach chorwat miałby wygrać w stójce. Ngannou może wciskać w siatkę, dominować siłowo pod siatką z brudnym boksem. On dobrze wie, jakie są atuty mistrza i myślę, że przy dobrym gameplanie nawet na punkty 3 rundy są spokojnie do wyrwania. Prawie 3 lata Stipe też nie walczył większej liczby rund, nie wątpię bo nie mam powodów twierdzić, że kondycja wzorowa nie będzie ale z drugiej strony pojawia się też jakiś znak zapytania. Moim zdaniem Konina przegrał wygraną walkę z mistrzem. Werdum zachował się jak małpa... Nie chcę nic umniejszać obecnemu mistrzowi ale myślę, że miał sporo szczęścia w ostatnich walkach, a że jest dziurawy było już widać.
Ngannou trafi i zabije (ew. dobije) lub będzie wciskał i męczył mistrza pod siatką broniąc obaleń bo to jedyne co ma na niego Stipe.

Gram tak samo, tyle że zamiast Alameidy idzie Brandon Davis. Sprawdź go :)

Dla mnie jest niesprawdzony, nie walczył z nikim sensownym, żeby mieć jakiś punkt odniesienia. Kyle to ogórek, więc jakbym miał typować to pewnie też Davisa ale wolę postawić na sprawdzoną firmę a u Almeidy nawet w przegranej walce z Riverą widziałem spory progres. Font to przeciętniak, Almeida przynajmniej dla mnie to cały czas prospekt.
 
Makhachev (by sub.) - @9.50
Pewnie będzie decyzja, ale kurs @9.50 jest trochę przesadzony, więc postawiłem jakieś drzazgi.
 
hihi.jpg

Za piętnastaka.
 
Poszedl Islam za 80 dolcow. Miocicia nie stawiam, ale bardzo mu kibicuje. Mysle ze Stipe wywroci go jakims ciosem i dobije.
 
U mnie pójdzie Miocic + DC, pewnie dorzucę jeszcze jakieś typy z dupy tuż przed galą.
 
A ja czuję że będzie to noc upsetów jak Gleison Tibau, Homassi i Volkan.
Francis upsetem nie będzie bo jest faworytem ale też czuję #new
 
Postawiłem:

Stipe Miocić
Gleison Tibau
Tibau dobrze wyglądał na ważeniu a granie Islama w tej walce po tym kursie jest bez sensu. Tibau zawsze sobie dobrze radził z grapplerami a Islam nie ma wybitnej stójki.
Good job Chmurka
 
Nie gracie Almeidy? Zastanawia mnie wysoki kurs 1,9,...
Co ma Font na niego? Poki co przegrywal z tylko rzeznikami typu Garbrandt, Rivera(dobre wrazenie pozostawil)
Zazwyczaj staram sie nie sugerowac suchymi statami, ale na tapology na Almeide 88%, a na mmajunkie experty 13/14
 
Nie gracie Almeidy? Zastanawia mnie wysoki kurs 1,9,...
Co ma Font na niego? Poki co przegrywal z tylko rzeznikami typu Garbrandt, Rivera(dobre wrazenie pozostawil)
Zazwyczaj staram sie nie sugerowac suchymi statami, ale na tapology na Almeide 88%, a na mmajunkie experty 13/14
tez mnie to dziwi, ale moze skonczyc jak Erick Silva wielki talent co z kazdym przegrywa
 
Font ma bardzo niebezpieczny boks i może zrobić Almeidzie ziaziu. Najlepiej by to było zagrać na żywo, bo jest spora szansa, że Thomas przegra pierwszą rundę, ale według mnie później się rozkręci.

Dorzucam drobne na:
Makhachev UD 2.70
Cormier UD 6.40
 
Font ma bardzo niebezpieczny boks i może zrobić Almeidzie ziaziu. Najlepiej by to było zagrać na żywo, bo jest spora szansa, że Thomas przegra pierwszą rundę, ale według mnie później się rozkręci.

Dorzucam drobne na:
Makhachev UD 2.70
Cormier UD 6.40
napisz wszystkie typy jak mozesz
 
Nie gracie Almeidy? Zastanawia mnie wysoki kurs 1,9,...
Co ma Font na niego? Poki co przegrywal z tylko rzeznikami typu Garbrandt, Rivera(dobre wrazenie pozostawil)
Zazwyczaj staram sie nie sugerowac suchymi statami, ale na tapology na Almeide 88%, a na mmajunkie experty 13/14
Almeida ma dziwną szczękę, w każdej prawie walce leży na deskach. Pass albo Font
 
1. Miocic - za 5stówek
2. Almeida + Chelsea + West Ham + Sonnen + Manchester United za stówkę

:pray:
 
Back
Top