Analiza kursów LV BET - UFC 217: Bisping vs. St. Pierre

Jeszcze poleciało coś takiego:

Anderson, Bisping, Cody, Masvidal (3/4) za skromne 30 zł, niecałe 200 do wyjęcia.

Zastanawiam się jeszcze nad singlem Bisping by KO/TKO. Długa przerwa GSP, nowa kategoria i co za tym idzie większy przeciwnik niż zwykle. Wiadomo przewaga zasięgu Bispinga i chociaż Michael nie ma pierdolnięcia w łapie to wierzę, że jest w stanie dojechać byłego mistrza w którejś z ostatnich 3 rund. Może nie jednym ciosem, ale kombinacją. Co myślicie?
 
Jeszcze poleciało coś takiego:

Anderson, Bisping, Cody, Masvidal (3/4) za skromne 30 zł, niecałe 200 do wyjęcia.

Zastanawiam się jeszcze nad singlem Bisping by KO/TKO. Długa przerwa GSP, nowa kategoria i co za tym idzie większy przeciwnik niż zwykle. Wiadomo przewaga zasięgu Bispinga i chociaż Michael nie ma pierdolnięcia w łapie to wierzę, że jest w stanie dojechać byłego mistrza w którejś z ostatnich 3 rund. Może nie jednym ciosem, ale kombinacją. Co myślicie?
Jest duzo niewiadomych, ale pamietaj.. GSP to GSP :)
Jezeli chcesz postawic pare dyszek to why not z drugiej strony.
 
Dla mnie kluczowym argumentem w walce GSP - Bisping jest USADA. Ciekawe zestawienie przytoczyl @Puczi
Lista dominujących mistrzów sprzed 4 lat:

1. Velasquez (1 wygrana i 1 porażka od tamtego czasu)
2. Weidman (3-3, w tym 1-3 od czasu wejścia USADA)
3. Pettis (3-4, 2-4 pod USADA)
4. Aldo (3-2, 1-2 pod USADA)
5. Barao (3-4, 1-3 pod USADA)

Dwuletni rozbrat z MMA to juz mega duzo, tutaj są aż 4 (dla nieważne jakiego kozaka). GSP nie mial jeszcze walki pod kontrola USADA, a Bisping poki co na tym zyskuje, wybijajac sie ponad przecietnosc. BTW na Bispingu jeszcze nigdy nie wtopilem i licze ze to sie nie zmieni:yahoo:
 
tez jeblem na masvidala po 9. zahabi juz za 2,5 jest

zarejestrowalem sie na betway, calkiem dobre kursy maja na mma
 
co sądzicie o singlu JJ by KO?
Ja wracając dziś z zakupów pozwoliłem sobie na mały oldschool i wlazłem do naziemnego buka za jakieś małe stawki puściłem single:
Joanna - TKO/KO
Jerzy Święty Piotr - decyzja
Masvidal - KO
Plus tasiemka:
Bisping - GSP over 3,5
Asia - Róża over 2,5
Cody - TJ over 3,5
Oleynik - Blades over 1,5
Duffy

Z tym, że moimi typowaniami się nie sugeruj. Mam słabą skuteczność typowań :)
 
Dla mnie kluczowym argumentem w walce GSP - Bisping jest USADA. Ciekawe zestawienie przytoczyl @Puczi


Dwuletni rozbrat z MMA to juz mega duzo, tutaj są aż 4 (dla nieważne jakiego kozaka). GSP nie mial jeszcze walki pod kontrola USADA, a Bisping poki co na tym zyskuje, wybijajac sie ponad przecietnosc. BTW na Bispingu jeszcze nigdy nie wtopilem i licze ze to sie nie zmieni:yahoo:
o ile dobrze pamietam to GSP gdy walczyl z Hendrixem mowil, ze chce dodatkowe testy USADY czy cos takiego, a Johny sie nie zgodzil
ile w tym prawdy to nie wiem
 
o ile dobrze pamietam to GSP gdy walczyl z Hendrixem mowil, ze chce dodatkowe testy USADY czy cos takiego, a Johny sie nie zgodzil
ile w tym prawdy to nie wiem
nawet jeśli, nadal to lata świetlne temu jezeli chodzi o MMA, nie umniejszam zaslugom GSP, poprostu przypuszczam ze wejdzie w 70% formy za jego prime'u, a ostatnia walka z Hendricksem w pewnym stopniu pokazuje do czego to zmierza, spojrz na Hendricksa (jak dla mnie wygral z GSP) jakim stal sie chlopcem do bicia pod USADA, z drugiej strony Bisping - solidny rzemieslnik, w rytmie walkowym pokonujacy takie nazwiska jak Silva, Rockhold moze na farcie, ale z "W" w rekordzie, poczatek moze byc ciezki dla niego, ale z uplywem czasu bedzie zyskiwal, a nie wierze ze GSP go skonczy w rundach 1-2
 
jak dla mnie najpewniejszy bet gali to JOANNA JĘDRZEJCZYK WYGRA PRZED CZASEM

- Rose przegrywała z Karoliną, Esparzą i Torres a nie mierzyła się jeszcze z Andrade czy Gadelhą czyli kolejne porażki na koncie by były
- walka trwa 5 rund
- Rose nie da rady obalać Asi
- w stójce Asia ją rozpierdoli
- poza tym jak dla mnie Rose już została zjedzona mentalnie przez Asię

poza tym myślę że Thompson i Duffy ogarną i niestety TJ ugra decyzję choć całym sercem za Garbrandtem w tej walce.

Walka GSP - Bisping 50/50 nie ruszam choć bardzo bym chciał heh.
 
jak dla mnie najpewniejszy bet gali to JOANNA JĘDRZEJCZYK WYGRA PRZED CZASEM

- Rose przegrywała z Karoliną, Esparzą i Torres a nie mierzyła się jeszcze z Andrade czy Gadelhą czyli kolejne porażki na koncie by były
- walka trwa 5 rund
- Rose nie da rady obalać Asi
- w stójce Asia ją rozpierdoli
- poza tym jak dla mnie Rose już została zjedzona mentalnie przez Asię

poza tym myślę że Thompson i Duffy ogarną i niestety TJ ugra decyzję choć całym sercem za Garbrandtem w tej walce.

Walka GSP - Bisping 50/50 nie ruszam choć bardzo bym chciał heh.
ja juz kilka razy Asia przed czasem gralem i nigdy nie weszlo, wiec trzeba na to uwazac
Asia jednak nie ma nokautujacego ciosu, jedynie moze tak zmasakrowac Rose, ze sedzia przerwie

@Puczi @Pietagoras i @HeyPussyRUstillThere co gracie? bo nie chce mi sie szukac
 
fa7290d7d03c45eeffdd09c5199a5dd2.png
 
Szykowalem sie na ostre granie na tej gali, ale ostatecznie wszystko, bardzo bezpiecznie, na under 4.5 w walce Asi.
 
kurna GSP po 8 by sie zagralo nawet za te 60zl
sa tam jakies fajne metody platnosci?
 
Back
Top