Analiza kursów LV BET - UFC 214: Cormier vs. Jones 2

No, to 1.49 i 1.55 to śmiech. Rozumiem niskie kursy, ale 1.49 na over 4,5 rundy (czyli praktycznie decyzje przy 5 rundowym pojedynku) to jest żenada.

Można. Możesz grać na pinbecie przy wtyczkę asian connect. To jest praktycznie to samo co pinek.

http://spryciarz.com/bukmacherzy/asianconnect - tu więcej o brokerze

I drugi akapit:

"Poprzez swój serwis umożliwia anonimowe typowanie u 8 azjatyckich bukmacherów w tym w SBObet i PinBet88 - serwisie lustrzanym Pinnacle Sports."

Odezwij się na maila :smile:
 
Po kolejnym spotkaniu Lawler vs Kowboja mam wrażenie że Lawler jest znudzony lub nie jest zainteresowany przeciwnikiem. Strasznie mnie to martwi bo ciężko odczytać co ma w głowie. miałem bardzo ciekawe plany wobec tego zestawienia. Aktualnie się zastanawiam
 
Po kolejnym spotkaniu Lawler vs Kowboja mam wrażenie że Lawler jest znudzony lub nie jest zainteresowany przeciwnikiem. Strasznie mnie to martwi bo ciężko odczytać co ma w głowie. miałem bardzo ciekawe plany wobec tego zestawienia. Aktualnie się zastanawiam

Przyjaźni się z Mattem H. który niedawno miał wypadek. Plus nigdy nie przepadał za mediami.
 
grajac u niego bylbym bankrutem
ty masz jeszcze za co grać?
bk5880a88e.jpg
 
Michi nie zgodzę się z Tobą bo pierdolisz DC zgwałcił i obalał jak kupe Silve który słynął z najlepszego TDD i ogólnie kursowo też był 3 na Silve a 1.3 na DC a Cormier zgwalcil go jak kupe ktora pierwszy raz walczy na rundzie w Białogardzie więc nie rozumiem czemu słabsza walka a co do walki z Rumble to DC pokazał po tym kopnięciu zjedzonym że jest jebanym czołgiem dlatego #andstill
 
Michi nie zgodzę się z Tobą bo pierdolisz DC zgwałcił i obalał jak kupe Silve który słynął z najlepszego TDD i ogólnie kursowo też był 3 na Silve a 1.3 na DC a Cormier zgwalcil go jak kupe ktora pierwszy raz walczy na rundzie w Białogardzie więc nie rozumiem czemu słabsza walka a co do walki z Rumble to DC pokazał po tym kopnięciu zjedzonym że jest jebanym czołgiem dlatego #andstill
Najlepszego tdd xDDDDD?Nawet w prime nie było najlepsze, dobre ale nie najlepsze, a w tym wieku i w najsłabszej formie, przypoinam, że swego czasu dzieliły ich dwie kategorie wagowe, a w parterze nie robił nic.
 
W tej kategorii wagowej miał chyba jedno z lepszych a jeżeli chodzi o zawodników to wybraniał od klasowo lepszych rywali niż np woodley nie chodzi o to ale pierdolenie jebać dc bo nie rozjebał silvy w 3 minuty jest zwyklym pierdoleniem
 
Michi nie zgodzę się z Tobą bo pierdolisz DC zgwałcił i obalał jak kupe Silve który słynął z najlepszego TDD i ogólnie kursowo też był 3 na Silve a 1.3 na DC a Cormier zgwalcil go jak kupe ktora pierwszy raz walczy na rundzie w Białogardzie więc nie rozumiem czemu słabsza walka a co do walki z Rumble to DC pokazał po tym kopnięciu zjedzonym że jest jebanym czołgiem dlatego #andstill
Nie brałbym walki z Sivlą pod uwagę. Anderson wszedł na zastępstwo raptem 3 dni przed galą, więc o żadnych przygotowaniach nie mogło być mowy.
 
Ciężka gala do typowania. Tym bardziej po ostatnim masowym wpierdolu od buków na UFC on Fox słabo teraz z pewnością siebie. Mnie tam wiele nie brakło do szczęścia, ale nieważne jak byłem blisko ogródka z gąską. Ważne, że też do niego nie dotarłem.

Na dzisiejszą noc proponuję typy dla hardkorowych graczy: Burkman, DC, Evinger, Ozdemir. Puściłem to na rozpisie 2/4 gdzie już 2 trafienia o najniższych kursach dają zwrot wkładu. Zobaczymy co będzie. Nie zdziwię się jak nic z tego nie wejdzie, ale jakoś nie miałem pomysłu na tą galę. Zaufałem szalonej intuicji hazardzisty.
Oprócz tego leci jeszcze dubel Lamas + Ortega.
Powodzenia
 
Ciężka gala do typowania. Tym bardziej po ostatnim masowym wpierdolu od buków na UFC on Fox słabo teraz z pewnością siebie. Mnie tam wiele nie brakło do szczęścia, ale nieważne jak byłem blisko ogródka z gąską. Ważne, że też do niego nie dotarłem.

Na dzisiejszą noc proponuję typy dla hardkorowych graczy: Burkman, DC, Evinger, Ozdemir. Puściłem to na rozpisie 2/4 gdzie już 2 trafienia o najniższych kursach dają zwrot wkładu. Zobaczymy co będzie. Nie zdziwię się jak nic z tego nie wejdzie, ale jakoś nie miałem pomysłu na tą galę. Zaufałem szalonej intuicji hazardzisty.
Oprócz tego leci jeszcze dubel Lamas + Ortega.
Powodzenia
Odważnie.
 
Mialem nie grac,bo seria porazek mnie dobila,czekam na sezon pilkarski bo w mma to lipa ostatnio ale na dzis
DC+Lawler+Knight standart za 100:cool:
 
Mialem nie grac,bo seria porazek mnie dobila,czekam na sezon pilkarski bo w mma to lipa ostatnio ale na dzis
DC+Lawler+Knight standart za 100:cool:

No nic dziwnego, że mma Cie dobiło jak grasz takie kupony. Każdy z nich spokojnie nadaje się na singla, ale może dołóż do tego jeszcze ze dwie walki - więcej wyciągniesz.
 
Back
Top