Analiza kursów LV BET - UFC 214: Cormier vs. Jones 2

Zależy od buka. Kolega gra na lvbet, zdaje się, że jest tam zaznaczone, że aby rozliczyć rundę, musi ona dobiec końca.
 
Woodley nie da rady wybronic wszystkich prob poddan jesli Maia bedzie siedzial mu za plecami bo to nie Masvidal. Tylko jeszcze musi sie za te plecy Maia dostac. Wierze jednak tez w to ze Woodley szybko moze uspac Demiana. Jak dla mnie walka 55/45 dla Woodleya.
 
Panowie mam pytanko... jak jest teraz z grą na Unibet? Zadzwonili do mnie ze daja mi gratisowo 100 zł. Ale nie gralem na unibet od tej ustawy hazardowej. Czy moge sie w cos wdupczyć? Czy ew. moge miec jakies problemy z bankiem przy wyplacie kasy? Z gory dzieki za odp i sorry za zasmiecanie tematu ;)
 
Panowie mam pytanko... jak jest teraz z grą na Unibet? Zadzwonili do mnie ze daja mi gratisowo 100 zł. Ale nie gralem na unibet od tej ustawy hazardowej. Czy moge sie w cos wdupczyć? Czy ew. moge miec jakies problemy z bankiem przy wyplacie kasy? Z gory dzieki za odp i sorry za zasmiecanie tematu ;)

Jeżeli wypłacasz na konto bankowe, a nie skrilla, to tak.
 
Panowie mam pytanko... jak jest teraz z grą na Unibet? Zadzwonili do mnie ze daja mi gratisowo 100 zł. Ale nie gralem na unibet od tej ustawy hazardowej. Czy moge sie w cos wdupczyć? Czy ew. moge miec jakies problemy z bankiem przy wyplacie kasy? Z gory dzieki za odp i sorry za zasmiecanie tematu ;)

Jezeli chodzi o wpłaty i wypłaty od "nieleganych" bukamacherow na/z konta bankowego - takie przelewy nie przejda (pewno dostales jakies info z banku)... Jezeli dzialasz na skrillu to raczej powinno dzialac bez problemu, chociaz to Unibet, wiec nalezy sie spodziewac wylaczenia Skrilla w kazdym momencie
 
Panowie mam pytanko... jak jest teraz z grą na Unibet? Zadzwonili do mnie ze daja mi gratisowo 100 zł. Ale nie gralem na unibet od tej ustawy hazardowej. Czy moge sie w cos wdupczyć? Czy ew. moge miec jakies problemy z bankiem przy wyplacie kasy? Z gory dzieki za odp i sorry za zasmiecanie tematu ;)
ale wiesz, ze z tych podatkow buduje sie w Polsce drogi? lepiej przegrywac hajs w Polsce :mamed:
 
ale wiesz, ze z tych podatkow buduje sie w Polsce drogi? lepiej przegrywac hajs w Polsce :mamed:

i opłaca kilometrówki dla latających samochodami posłów.

Jedna runda to 5 minut. 0,5 rundy to 2,5 minuty, 1,5 rundy to 7,5 minuty, 2,5 rundy to 12,5 itd.

Ok, już jasne, dzięki za wyjaśnienie. Moje wątpliwości budził ten punkt regulaminu:

"Zakład powyżej/poniżej – Liczba Rund dotyczy tylko zakończonych rund. W przypadku, gdy runda trwa 5 minut, połowa rundy to dokładnie 2 minuty i 30 sekund. Przykładowo zakład na powyżej 4,5 rundy będzie rozstrzygnięty jako zwycięski tylko jeżeli walka nie zakończy się wcześniej niż po dwóch minutach i trzydziestu jeden sekundach piątej rundy".

Zwykle nie gram under/over.
 
Ja z reguły jak stawiam over to maksymalnie o1 .5r
Więcej to już spore ryzyko. Heh pomyśleć ile ludzi ostatnio przejebalo na overach w walce Teci Torres przeciwko Limie :lol:
 
Panowie mam pytanko... jak jest teraz z grą na Unibet? Zadzwonili do mnie ze daja mi gratisowo 100 zł. Ale nie gralem na unibet od tej ustawy hazardowej. Czy moge sie w cos wdupczyć? Czy ew. moge miec jakies problemy z bankiem przy wyplacie kasy? Z gory dzieki za odp i sorry za zasmiecanie tematu ;)

Czysto teoretycznie to nie. Bank nie zwraca uwagi na małe wypłaty (zakładam, że na raz nie wypłacasz powyżej 10 000 zł).

Jeżeli wypłacasz na konto bankowe, a nie skrilla, to tak.

Z tego co pamiętam, to unibet zablokował działania na skrillu

Co do gali. Na singlu pójdzie Renan, który powinien sobie poradzić z murzynem na łańcuchach (jeszcze dodać do tego, że walka jest w catch'u, a nie 135 - do którego Renan miał problemy schodzić - to wszystko pięknie wygląda), a w dublu Jimi Manuwa + Pani Cyborg :)
 
Z tego co pamiętam, to unibet zablokował działania na skrillu
Co do gali. Na singlu pójdzie Renan, który powinien sobie poradzić z murzynem na łańcuchach (jeszcze dodać do tego, że walka jest w catch'u, a nie 135 - do którego Renan miał problemy schodzić - to wszystko pięknie wygląda), a w dublu Jimi Manuwa + Pani Cyborg :)

Blokują skrilla praktycznie tylko tym, którzy sporo wygrywają. Niemniej nie rozumiem, czemu wszyscy się upierają przy unibecie, skoro mają tak mizerne kursy. Ohmbet zjada ich dupą (poza zakładami szczegółowymi, te unibet ma zwykle lepsze).
Twoje zakłady szanuję, choć cały czas obawiam się, że śmieszne smyrnięcia Sterlinga wystarczą wobec pasywności Barao :(
 
Panowie macie już jakichś mocnych faworytów ?
Jak dla mnie:
Jon Jones
Woodley
Robbie ? ( reszta bardziej stawia na Donalda :( )
 
Jest w ogóle jakieś promo bądź wywiad z Lawlerem? Niczego do tej pory nie wiedziałem...
Tez nie widziałem. . Ale w internetowych podcastach obstawiaja Donalda. Bylem pewny Robbiego, teraz jestem trochę mniej. Mimo wszystko wydaje mi się ze rok przerwy mu wuszło tylko na dobre po tych wszystkich wojnach w oktagonie
 
Czysto teoretycznie to nie. Bank nie zwraca uwagi na małe wypłaty (zakładam, że na raz nie wypłacasz powyżej 10 000 zł).



Z tego co pamiętam, to unibet zablokował działania na skrillu

Co do gali. Na singlu pójdzie Renan, który powinien sobie poradzić z murzynem na łańcuchach (jeszcze dodać do tego, że walka jest w catch'u, a nie 135 - do którego Renan miał problemy schodzić - to wszystko pięknie wygląda), a w dublu Jimi Manuwa + Pani Cyborg :)
Wszystko rozumiem, pazerność na ako sam jestem pazerny (przez to generalnie przepierdalam większość załkładów) itd., ale
ale kutwa puszczanie cyborg do podbicia kursem 1.06 to najgrzeczniej mówiąc niefrasobliwość, a jak nogę złamie, albo coś, o ile ci to podbije kurs? O grosze.
:damjan:
 
Tez nie widziałem. . Ale w internetowych podcastach obstawiaja Donalda. Bylem pewny Robbiego, teraz jestem trochę mniej. Mimo wszystko wydaje mi się ze rok przerwy mu wuszło tylko na dobre po tych wszystkich wojnach w oktagonie


IMO utrata pasa była pośrednio związana z deficytami neurologicznymi po wojnie z Rorym.
 
to wojownik. wiele wojen za nim. jeśli toczy się boje takie jak lawler, sanchez czy ostatnio gaethje, trzeba się liczyć z bezzwrotną kaucją zdrowotną. zobaczymy jak będzie wyglądał na ważeniu, czy wejdzie bez zachwiania po schodach etc.
 
to wojownik. wiele wojen za nim. jeśli toczy się boje takie jak lawler, sanchez czy ostatnio gaethje, trzeba się liczyć z bezzwrotną kaucją zdrowotną. zobaczymy jak będzie wyglądał na ważeniu, czy wejdzie bez zachwiania po schodach etc.

No bez przesady :D
Lawler, co prawda przegrał przez nokaut, ale to nie jego pierwszy - już Diaz kiedyś mu zgasił światło. To był jeden, potężny luj, więc nie ma aż tak negatywnego skutku.
Cerrone z kolei toczył wojnę na śmierć i życie z Brownem, punktacja mogła iść w obie strony. Został znokdaunowany przez cios prosty Immortala - to jest wysoce niepokojące, siła Matta bierzę się z kumulacji ciosów, łokci, kopnięć. Następnie zaliczył nokaut z rąk Masivdala (sędzia przerwał walkę w 4:59 pierwszej rundy), tylko po to, żeby cholera wie, po co zostać dopuszczonym do drugiej rundy i tam ponownie ubitym. Myślę, że obaj są na końcówce kariery, ale coraz wyraźniej faworyzuję Bobbiego. Ruthless potrafi wywierać presję, bije mocno i jest nieustępliwy. Cerrone nie znosi bokserów, zwłaszcza wywierających presję. Myślę, że zaliczy kolejną porażkę, tym razem przez tko.
 
No bez przesady :D
Lawler, co prawda przegrał przez nokaut, ale to nie jego pierwszy - już Diaz kiedyś mu zgasił światło. To był jeden, potężny luj, więc nie ma aż tak negatywnego skutku.
Cerrone z kolei toczył wojnę na śmierć i życie z Brownem, punktacja mogła iść w obie strony. Został znokdaunowany przez cios prosty Immortala - to jest wysoce niepokojące, siła Matta bierzę się z kumulacji ciosów, łokci, kopnięć. Następnie zaliczył nokaut z rąk Masivdala (sędzia przerwał walkę w 4:59 pierwszej rundy), tylko po to, żeby cholera wie, po co zostać dopuszczonym do drugiej rundy i tam ponownie ubitym. Myślę, że obaj są na końcówce kariery, ale coraz wyraźniej faworyzuję Bobbiego. Ruthless potrafi wywierać presję, bije mocno i jest nieustępliwy. Cerrone nie znosi bokserów, zwłaszcza wywierających presję. Myślę, że zaliczy kolejną porażkę, tym razem przez tko.
Tylko wcześniejsza batalia z Rorym mogła go popsuć.
 
Tylko wcześniejsza batalia z Rorym mogła go popsuć.

Po walce z Rorym wyglądał dobrze z Conditem - choć jego wygrana była oczywistym wałem sędziowskim.
Cerrone to jednak nie Condit, ani tym bardziej nie Rory. Warto jeszcze odnotować, że Lawler opuścił ATT, a Kowboj miesiąc temu miał infekcję krwi - kto wie, jak to się na nich odbije?
 
Panowie, my tu rozmawiamy o neurologii. Pół ciosu - że się tak wyrażę - za dużo i zawodnik ma pozamiatane. Kumulacja. Największym błędem po takich bataliach jak z Conditem czy Rorym jest wejść do klatki za wcześnie, bez odpowiedniej regeneracji. Jak widać pół roku dla Lawlera to był zbyt krótki odpoczynek.

No bez przesady :D

to był żarcik naturalnie ;)
 
Po walce z Rorym wyglądał dobrze z Conditem - choć jego wygrana była oczywistym wałem sędziowskim.
Cerrone to jednak nie Condit, ani tym bardziej nie Rory. Warto jeszcze odnotować, że Lawler opuścił ATT, a Kowboj miesiąc temu miał infekcję krwi - kto wie, jak to się na nich odbije?
Co znaczy nie CONDIT, ANI TYM BARDZIEJj Rory?Zapasy Macdonalda i tak nie grały roli, a w stójce imo jest gorszy od Condita, cały jego sukces w rewanżu z Lawlerem to był high kick w 3 ciej rundzie.
 
Co znaczy nie CONDIT, ANI TYM BARDZIEJj Rory?Zapasy Macdonalda i tak nie grały roli, a w stójce imo jest gorszy od Condita, cały jego sukces w rewanżu z Lawlerem to był high kick w 3 ciej rundzie.
a gdzie ty byles jak cie nie bylo?
 
Back
Top