Analiza kursów LV BET - UFC 213: Nunes vs. Shevchenko

xx.jpg

Walka wieczoru genialna. Kupon awaryjny siadł i teraz czeka na dopełnienie... Reszta poszła się gzić. Jeśli te 4 stosunkowo łatwe zdarzenia wejdą będę na niewielkim plusiku.
 
Last edited:
@Biedroo155 klasyczna, bez żadnych szaleństw.
Ładny plus, dorzuciłem Dolloawaya po 1.60, a na live Limę po obaleniu oraz dosyć grubo Hill. Ciekawe, że po 2 wygranych rundach było na nią 1.35.
 
moje pewniaki
Szewczenko, Whittaker, Pettis, Blaydes, Browne, Overeem i Belal
ktos ma jakies zastrzezenia?
 
Tak faworyzujecie Walentynę, a mi tam się wydaje, ze pedałka wygra miksując stójkę z pracą w parterze.
 
Jak oceniacie pierwszą walkę Nunes - Shevchenko? Jak dla mnie to Shevchenko zbyt bierna w pierwszej rundzie, za dużo szacunku do rywalki. Wygrana Nunes aktywnością. Druga runda obalenie i dobra kontrola z góry w wykonaniu Nunes. Minus taki, że dość mocno się spompowała tym ciągłym obijaniem. W trzeciej rundzie Shevchenko w końcu zaczęła śmielej atakować nie mając już nic do stracenia i efekty były widoczne, do tego słabsza kondycja Nunes w trzeciej rundzie.

Jak dla mnie ich druga walka może wyglądać tak, że Shevchenko tym razem ostrzej ruszy od początku nie mając już tyle szacunku do mocy rywalki. Choć i tak dwie pierwsze rundy mogą paść na konto Nunes to od 3 rundy rządzić będzie już tylko Shevchenko a że walka trwa 5 rund to jest to duży plus w jej stronę. Przy 3 rundach nie odważyłbym się ale na takim dystansie stawiam na Shevchenko która przetrwa początkowy napór sama częściej niż w pierwszej walce częstując Nunes ciosami a potem słabsza kondycyjnie Brazylijka odda pole walki i przegra skończona w rundach mistrzowskich, ewentualnie na pkt.
 
Na pewno ostrożniej będzie machać nogami. Już wie, że mały błąd w tej kwestii będzie ją dużo kosztował. Sądzę też, że to będzie zupełnie inna walka niż poprzednio. Val wyjdzie dużo śmielej, powalczyła trochę w oktagonie, nabrała ogłady a blichtr ufc już tak nie oślepia. Nunes z kolei musiała podreperować kardio. Jeśli tylko Val będzie broniła obaleń to w późniejszych rundach rozbierze ją technicznie i być może walka skończy się jeszcze przed czasem.
 
Ja powiem tak faktem jest że to co miała najlepsze Nunes Schev przyjeła na klatę, w stójce nie dała sobie zrobić krzywdy, w parterze spokojnie przyjmowała ciężki gnp i obroniła duszenie. Ja spodziewam się takiej samej Schev czyli głęboka defensywa i w późniejszym etapie zacznie być coraz bardziej agresywniejsza, może tak łatwo nie będzie oddawać obaleń jak w 1 walce. Zagadką jest jak zawalczy Nunes, jeśli zrobi to co zrobiła w 2 rundzie i nie uda się jej skończyć Valentinki spompuje się znowu. Kardio brazylijki jest niereformowalne, jedyne co może zmienić to sposób jaki walczy. Przy tym starciu przypomina mi się pojedynek Woodley Thompson 2, gdzie Woodley zawalczył w tempie jakie narzucił Woodley czyli żadne, i w 5 rundzie prawie zabił Thompsona. Schev nadaje też chujowe tempo i nie będzie umiała przycisnąć brazylijki, i nie zdziwie się jak tym razem zobaczymy taktycznie walczącą Nunes czyli nie napalającą się na skończenie, w parterze skupiająca się na kontroli a nie na kończeniu rywalki. Wtedy myślę że kardio starczy na dłużej niż 2 rundy.
Oczywiście to że Nunes nie skończyła Schev w 1 walce nie oznacza że jej teraz nie skończy, w początkowej fazie jej przewaga w parterze powinna być tak jak w 1 walce ogromna, więc nie zdziwie się jak w 1 rundzie obali, pójdzie po skończenie wejdzie somehow za plecy i udusi.
Mój typ na walkę Schev decyzja po bliskiej walce
mam pograny over 2.5 za drobne
 
Przy tym starciu przypomina mi się pojedynek Woodley Thompson 2, gdzie Woodley zawalczył w tempie jakie narzucił Woodley czyli żadne, i w 5 rundzie prawie zabił Thompsona. Schev nadaje też chujowe tempo i nie

you made my day :)
 
Ja powiem tak faktem jest że to co miała najlepsze Nunes Schev przyjeła na klatę, w stójce nie dała sobie zrobić krzywdy, w parterze spokojnie przyjmowała ciężki gnp i obroniła duszenie. Ja spodziewam się takiej samej Schev czyli głęboka defensywa i w późniejszym etapie zacznie być coraz bardziej agresywniejsza, może tak łatwo nie będzie oddawać obaleń jak w 1 walce. Zagadką jest jak zawalczy Nunes, jeśli zrobi to co zrobiła w 2 rundzie i nie uda się jej skończyć Valentinki spompuje się znowu. Kardio brazylijki jest niereformowalne, jedyne co może zmienić to sposób jaki walczy. Przy tym starciu przypomina mi się pojedynek Woodley Thompson 2, gdzie Woodley zawalczył w tempie jakie narzucił Woodley czyli żadne, i w 5 rundzie prawie zabił Thompsona. Schev nadaje też chujowe tempo i nie będzie umiała przycisnąć brazylijki, i nie zdziwie się jak tym razem zobaczymy taktycznie walczącą Nunes czyli nie napalającą się na skończenie, w parterze skupiająca się na kontroli a nie na kończeniu rywalki. Wtedy myślę że kardio starczy na dłużej niż 2 rundy.
Oczywiście to że Nunes nie skończyła Schev w 1 walce nie oznacza że jej teraz nie skończy, w początkowej fazie jej przewaga w parterze powinna być tak jak w 1 walce ogromna, więc nie zdziwie się jak w 1 rundzie obali, pójdzie po skończenie wejdzie somehow za plecy i udusi.
Mój typ na walkę Schev decyzja po bliskiej walce
mam pograny over 2.5 za drobne
Gruba rozkmina poszła, a tu Amand wypadł :D
Niewdzięczne to mma.
 
Ta gala zdecydowanie, odpadł Robbie a teraz Amanda...:baldwinwhiskey:
W sumie z Robbim nie żałuję bo zawalczy pod koniec lipca moich dwóch ulubionych zawodników na jednej gali - Robbie i Jones, więc tragedii nie ma :)

A jeśli jesteśmy przy gali to poszło 4fun za małe pieniądze
Werdum 2 runda @9
Werdum 3 runda @15
Klose + Romero 3 runda kurs chyba @43 za 200
 
W sumie z Robbim nie żałuję bo zawalczy pod koniec lipca moich dwóch ulubionych zawodników na jednej gali - Robbie i Jones, więc tragedii nie ma :)

A jeśli jesteśmy przy gali to poszło 4fun za małe pieniądze
Werdum 2 runda @9
Werdum 3 runda @15
Klose + Romero 3 runda kurs chyba @43 za 200
O kurwa... jak Romero pierdolnie w 3 to bedzie syto:sparta::Duke3d:::snoopd::
 
O kurwa... jak Romero pierdolnie w 3 to bedzie syto:sparta::Duke3d:::snoopd::
No nie ukrywam, że będzie dobrze-jak to wejdzie :D
Ostatnio mnie nie zawiódł gdy postawiłem na trzecią rundę w walce z Weidmanem, więc może i tym razem się uda. Lecz nie zdziwi mmie też wygrana Robercika ani trochę. Młody jest szybki, bije mocno i zmotywowany jest jak cholera. Zobaczymy po prostu :)
 
Spodziewałem się win Oleynika. Jednak nie zagrałem, iż zapomniałem...
Na tą chwilę Nie wiedziałem jeszcze walki ale Browne przypomina mi Najmana chłopaka do bicia.

A to tak mi się przypomniało
 
Ja 110 funtów na plus. Szkoda ze Romero nie znokautował bo byloby sporo więcej. Graty dla zwycięzców.
 
Travis upierdolił mi najlepszy kupon. Wcześniej szczęśliwie pograłem Olejnika, a jeszcze wcześniej mix z Pucharem Konfederacji. Summa summarum duży plus.
 

Attachments

  • zxc.jpg
    zxc.jpg
    112.7 KB · Views: 36
Back
Top