Analiza kursów LV BET - UFC 213: Nunes vs. Shevchenko

Betsafe, pisałem już ze 2 razy na forum. Po kilku godzinach spadło do 1.90.
Kilka dnia później pinnacle wyskoczyło z chaszczy z ... 2.93, które po 2h zmieniło się w 1.65.

Ajaj, tego ostatniego nie znałem, szkoda że już nie na legalu. Życzę nam, żeby MJ zrobił z JG to samo co Diaz zrobiłł z MJ :P :D
 
Coś czuję, ze Gray zaskoczy wszystkich. Niby jest cieniem samego siebie i silniejszy cios odbija mu się czkawką, ale na kitajca po jego ostatniej walce nigdy bym nie postawił. Na pewno nie po takim kursie. Gray porobi go zapasami.
albo wyłapie kaosa
 
Walka nie z tej gali, ale ktoś może mi wytłumaczy skąd ten kurs na Maynarda w walce z Ishiharą?(ok 3) Przecież Lobov przemielił żółtka jak dziwkę. Skąd ten pojebany kurs?
 
I siadzie tak jak Andrade z Aśka, strasznie pewny byłeś wtedy brazolki

Ja gram Justina i oby ukarał za obrazy jakimś ładnym ko
Kolego, coś Ci się pomyliło bo nie obstawiałem Andrade.
Swoją drogą tylko idiota by nie stawiał na Aśkę po kursie 1,50 ( był taki kurs przez moment :) )
 
Walka nie z tej gali, ale ktoś może mi wytłumaczy skąd ten kurs na Maynarda w walce z Ishiharą?(ok 3) Przecież Lobov przemielił żółtka jak dziwkę. Skąd ten pojebany kurs?
Popatrz na ostatnie walki Maynarda, a zwłaszcza w jaki sposób przegrywa.. dużo ludzi obstawia że przegra w 1 rundzie
 
Popatrz na ostatnie walki Maynarda, a zwłaszcza w jaki sposób przegrywa.. dużo ludzi obstawia że przegra w 1 rundzie
No zgoda co do "stylu" w jakim Maynard ostatnio zgarniał wpierdole, ale jeśli Ishihara zawalczy jak z Lobovem, to imo nie ma opcji by to wygrał. Ja bym nie skreślał Graya.
 
No zgoda co do "stylu" w jakim Maynard ostatnio zgarniał wpierdole, ale jeśli Ishihara zawalczy jak z Lobovem, to imo nie ma opcji by to wygrał. Ja bym nie skreślał Graya.
Dlatego jak dla mnie pass... Gray może to wygrać zapasami.
 
No zgoda co do "stylu" w jakim Maynard ostatnio zgarniał wpierdole, ale jeśli Ishihara zawalczy jak z Lobovem, to imo nie ma opcji by to wygrał. Ja bym nie skreślał Graya.
Artem ostatnio prawie rozjebal Cuba, wiec nie jest taki zly
co nie zmienia faktu, ze Teruto jest przereklamowany
 
Juliana Lima + Dhiego Lima + Johnson
Juliana Lima + B. Tavares + Fortuna
Maynard + Tavares + Johnson + Dhiego Lima
Eye + Tavares + Dhiego Lima + Johnson
Maynard + Tavares + Klose + Johnson + Dhiego Lima

Tasiemce atakują.
 
A poszło po takiej samej kwocie na Werduma i Omielańczuka. Na Werduma 2.0 a Omielańczuk po kursie 6.25. Ostatnio takie kursy robią pozytywne niespodzianki(patrz ---> ACB i 4.0 na Cebule)
 
Również dorzucam Omielana. Ten Blade az take dobry nei jest i jak najbardziej może się rozpaśc w stójce. Wg mnie Juliana Lima ma szalenie interesujący kurs. Torres jest strasznie cienka a do tego odstaje warunkami fizycznymi. Szczerze myślałem, że kursy będą równe. Wtedy i tak stawiałbym Limę.

Edit: Werduma grałbym na pewno ale gdyby to była pięciorundówka. Tak to Ali powinien spokojnie wyciągnąc dwie pierwsze rundy albo dać radę nawet przed czasem. Werdum teraz a Werdum sprzed 2-3 lat to też wg mnie już dwaj inni zawodnicy. Skill jest ale wieku się nie oszuka.
 
Ma sens?

upload_2017-7-8_0-36-39.png
 
Również dorzucam Omielana. Ten Blade az take dobry nei jest i jak najbardziej może się rozpaśc w stójce. Wg mnie Juliana Lima ma szalenie interesujący kurs. Torres jest strasznie cienka a do tego odstaje warunkami fizycznymi. Szczerze myślałem, że kursy będą równe. Wtedy i tak stawiałbym Limę.

Edit: Werduma grałbym na pewno ale gdyby to była pięciorundówka. Tak to Ali powinien spokojnie wyciągnąc dwie pierwsze rundy albo dać radę nawet przed czasem. Werdum teraz a Werdum sprzed 2-3 lat to też wg mnie już dwaj inni zawodnicy. Skill jest ale wieku się nie oszuka.
no niestety lubie tego smieszka, ale werdum to moze byc juz rownia pochyla, a ali jednak ma troche wiecej tej iskry.
 
powiem ci, ze tak hujowego kuponu dawno nie widzialem, bez obrazy! curtis nie jest az takim faworytem, zeby go grac za taka stawke, walka romero tez nie wiadomo, romero kazdym cepem moze urwac glowe a napewno nie bedzie chcial walczyc 5 rund, reszty mi sie nie chce komentowac ;)plus travis nigdy nie byl poddany, a i nie poddaje, ale powodzenia!!! overeem w sztosie bez usady nie zrobil wiekszej krzywdy werdumowi, takze tutaj bedzie to samo walka na pkt, jakby to bylo 5 rund to co innego,
 
Coś czuję, ze Gray zaskoczy wszystkich. Niby jest cieniem samego siebie i silniejszy cios odbija mu się czkawką, ale na kitajca po jego ostatniej walce nigdy bym nie postawił. Na pewno nie po takim kursie. Gray porobi go zapasami.
albo wyłapie kaosa

Totalna zapaśnicza dominacja. Brawo Gray!
 
Fortuna się nie popisał. Ale Klose nie zawiódł :)
Spory +.

@Puczi, jeśli można wiedzieć za ile jednostek zagrales over omelanczuka?
 
Dobra moja. Mimo skończenia Torres po wyszedłem na plus. Podczas gali dorzuciłem:
Hill (by dec) + Tavares vs Theodoru (dec) + Justin vs mudzina (over 0.5) po kurcie @3.02

Przed chwilą dorzuciłem to:
UFC 213 (over 4,5 dec) @1.83
 
Back
Top