Analiza kursów LV BET - UFC 213: Nunes vs. Shevchenko

Moja druga taśma:
combi
Daniel Omielanczuk vs Curtis Blaydes
Zwycięzca meczu: Curtis Blaydes
Jim Miller vs Anthony Pettis
Ile rund potrwa walka?: Powyżej (1.5)
Amanda Nunes vs Valentina Shevchenko
Ile rund potrwa walka?: Powyżej (1.5)
Tecia Torres vs Juliana Carneiro Lima
Zwycięzca meczu: Tecia Torres
Angela Hill vs Ashley Yoder
Zwycięzca meczu: Angela Hill
Terrion Ware vs Cody Stamann
Zwycięzca meczu: Cody Stamann
Yoel Romero vs Robert Whittaker
Ile rund potrwa walka?: Powyżej (1.5)
Stawka całkowita: 250.00 pln
Podatek: 30.00 pln
Kurs całkowity: 6.44
Liczba zakładów: 1
Możliwa wygrana: 1417.23 pln
 
mimo że blaydes to stylistycznie najgorszy rywal dla Daniela to kurs 1.11 na murzyna to jakiś żart
 
Panowie.. oglądalem drugi odcinek embebed i zauważyłem dziwna rzecz. .. czemu Valentina cały czas chodzi w okularach? ?? Może to szczegół a może jest chora?
 
Nie patrz na pasy w mma, zgodzę się że Diakiese jest mega atletą ale obejrz sobie jego walkę z Frankie Perezem.

Kolory pasków w kontekście twierdzenia jakoby Klose mógł zagrozić Diakiese w parterze to istotna informacja. W najlepszym wypadku mają podobny poziom. Walkę z Perezem obejrzałem, nudna, ale zasłużone 2:1.
 
Kolory pasków w kontekście twierdzenia jakoby Klose mógł zagrozić Diakiese w parterze to istotna informacja. W najlepszym wypadku mają podobny poziom. Walkę z Perezem obejrzałem, nudna, ale zasłużone 2:1.
Diakiase jest w chuj przereklamowany pokonal Sajewskiego przepierdalajac runde, jakiegos Fina smiesznego hipstera i goscia co konczyl kariere MMA
banda ogorow krotko mowiac
teraz dostaje solidnego tura amerykanskiego co lubi sie bic i pewnei wpierdol wylapie
 
Diakiase jest w chuj przereklamowany pokonal Sajewskiego przepierdalajac runde, jakiegos Fina smiesznego hipstera i goscia co konczyl kariere MMA
banda ogorow krotko mowiac
teraz dostaje solidnego tura amerykanskiego co lubi sie bic i pewnei wpierdol wylapie
Pokaż kupon
 
Diakese jest niebezpieczny w 1 rundzie, ale potem jest zwykłym przeciętniakiem. Minimalnie faworyzuję Drakkara, grę Diakese po 1.38 uważam za głupotę. Już wolałbym under 2.5 po 2.20.
 
Jeśli Sajewski urwał mu rundę to chyba każdy może to zrobić z całym szacunkiem mimo wszystko do Sajewskiego. Ogólnie nie ruszam walki Diakiese.

Uwielbiam Romero, uwielbiam jego styl, jest mega przekozakiem ale ja pierdole tym razem chyba jednak nie podoła :/ Stawiam na Whittakera choć wiadomo zawsze jest ryzyko że Romero nagle go "zabije" ciosem chuj wie skąd heh.

Do tego wyrachowana, zimna i skuteczna Shevchenko i zdecydowanie Pettis dla którego ścisła czołówka to za dużo ale taki Miller jest dla niego spokojnie do ogarnięcia.

Czyli Whittaker (1,77) + Shevchenko (1,82) + Pettis (1,38) = 4,45 AKO
 
buki trochę przesadzają w kursach Diakiese 1,3 vs Klose 3,3. Ewidentnie liczą na ko. moim zdaniem przeliczą się. Klose pokazał w debiucie, że potrafi w dobry sposób skracać dystans i jeżeli nie nadzieje się na bułę to powinien wymęczyć decyzje.

Również ciekawa walka i przepaść kursów Fortuna 3 vs Johnson 1,43. zdecydowanie jestem za Fortuną.
 
Ishihara (1.30) + Fortuna (2.80) + Taylor (1.47) + Shevchenko (1.83) + Pettis (1.38) = 13.51 :cool:

Chociaż nie wiem, czy warto stawiać kogoś, kto przegrał z Artemem... :|
 
Panowie, małe info.. niewiadomo czy Robert nie uszkodził sobie nogi w trakcie media treningu. (9:46)
 
Jakby kogoś obchodziło to luca fury póki co bety na Schevchenko Laprise oraz prawdopodobnie Tavares Theodoru over 2.5
 
Panowie, małe info.. niewiadomo czy Robert nie uszkodził sobie nogi w trakcie media treningu. (9:46)

Staw skokowy. Wygląda na nadwyrężenie, więzadła i torebka stawowa mogą być (i prawdopodobnie są) nienaruszone. Masz jakiś link do tego newsa?
 
Staw skokowy. Wygląda na nadwyrężenie, więzadła i torebka stawowa mogą być (i prawdopodobnie są) nienaruszone. Masz jakiś link do tego newsa?
News jest u konkurencji ale wczoraj już o tym pisali na innym forum. Miałem stawiać na Roberta ale.. teraz nie wiem czy nie odpuścić heh Yoel wygląda jak milion dolarów i usada na niego chyba nie działa lol boje się ze będzie miało to wpływ na obronę przed obalenia a Yoel to najlepszy zapasior w dywizji
 
Staw skokowy. Wygląda na nadwyrężenie, więzadła i torebka stawowa mogą być (i prawdopodobnie są) nienaruszone. Masz jakiś link do tego newsa?

Sprawdź niskiego.

Dorzuciłem jeszcze Omielańczuk + Blaydes over 1.5 po 1.75.
Uważam, że Daniel ma marginalne szanse w tej walce, bo po kolejnym zgrindowaniu w klinczu, dostaje Curtisa, który jest jednym z najlepszych zapaśników w dywizji, z żelazną szczęką - nie dał się znokautować nawet Ngannou. Uważam jednak, że Curtis nie jest aż takim niszczycielem światów, w dużej mierze skończenie Milsteada zawdzięczając jego kontuzji. Myślę, że czeka nas tu 30-27, 30-26, 30-26, ewentualnie skończenie w drugiej połowie walki.

MJ 2.75
Klose 3.50
Browne 1.54
Omielańczuk over 1.5 1.75
 
Na niskimkrólu masz.
Dorzuciłem jeszcze Omielańczuk + Blaydes over 1.5 po 1.75.
Uważam, że Daniel ma marginalne szanse w tej walce, bo po kolejnym zgrindowaniu w klinczu, dostaje Curtisa, który jest jednym z najlepszych zapaśników w dywizji, z żelazną szczęką - nie dał się znokautować nawet Ngannou. Uważam jednak, że Curtis nie jest aż takim niszczycielem światów, w dużej mierze skończenie Milsteada zawdzięczając jego kontuzji. Myślę, że czeka nas tu 30-27, 30-26, 30-26, ewentualnie skończenie w drugiej połowie walki.
Polak vs wielki czarny silny murzyn :tiphatb:
imo bedzie szybka akcja obalonko i ubijanko, sedzia przerywa
ale szanuje za patriotyzm
 
grubas vs prawdziwy ciezki
tak to widze
ufc213.png
 
Back
Top