Analiza kursów LV BET: UFC 211: Jędrzejczyk vs. Andrade

casey Cortney będzie miała bardzo ciężką przeprawę z Aguilar.
posiada czarny pas w BJJ pokazała w walce z MArkos,że umie wyjść z opresji i zastosować chwyty na swoją korzyść.
W stójce atakuje aktywnie nie boi się ostrych wymian co nie jest jej dobrą stroną. Dodatkowo bardzo szybko traci paliwo. Wszystkie walki zakończyła w 1 rundzie. Jeżeli dochodzi do decyzji to przegrywa.
W przypadku Aguilar jest odwrotnie, wygrywa głównie przez decyzje. jest dobra w stójce. Jednak nie walczyła prawie 1,5 roku, trenuje w ATT.
Jeżeli Cortney będzie obalała to powinna zwiększyć swoje szanse, jednak nie zrobiła tego w swoich ostatnich dwóch walkach.
Kursy wyrównane, nie udało mi się dorwać w internecie filmiku z przygotowań Jessici. Walka w sam raz na live :)
W pierwszej rundzie Cortney może być faworytką i dalej zależy od przygotowań Jessici.

Pytanie do grających live. Czy w przypadku wygranej rundy 10/9 na zawodniczę 1 kurs spadnie do 1.4 czy niżej? a na zawodniczkę 2 wzrośnie powyżej 2??

Wiem, że to zależy od sytuacji, ale miej więcej. jakich kursów mozna sie spodziewać. Na tą chwilę jest 1.98 do 1.90
 
zakładam, że Andrade podupadnie na kondycji w ostatnich rundach.

Andrade ma kondycję na min. trzy rundy swojego tempa. Jeśli je ogarnie, to moze ugrać decyzję. Ja zbyt wiele razy zostałem skarcony takimi "mukami", zeby w przypadku tak wyrównanej walki kusić się na dodatkowe @0.3 do kursu. Ale to Twoja kasa ;)
 
Andrade ma kondycję na min. trzy rundy swojego tempa. Jeśli je ogarnie, to moze ugrać decyzję. Ja zbyt wiele razy zostałem skarcony takimi "mukami", zeby w przypadku tak wyrównanej walki kusić się na dodatkowe @0.3 do kursu. Ale to Twoja kasa ;)
Zakładamy, że Aśka będzie miała taki plan jak z gadelia.
Nie jest to majątek, aczkolwiek bardziej boli przegrana :)
Do tego planuje zagrać live. A więc postaram się mieć pod kontrolą.
 
to już na dzień dobry 42 zł podatku zapłaciłeś. szkoda :(
no wiem niestety, ale juz calkiem sie pogubilem, ktore co jest legalne, chcialem zarejestrowac online to chcieli skan dowodu, pierdole wole zaplacic ten podatek i byc anonimowy.
 
Swoją drogą ktoś może przekazać swoją wizję na walkę Krzycha? Mega jestem zaskoczony. Dla mnie jednak Branch wyraźnym faworytem. Chciałbym się mylić oczywiście, ale wyczuwam stłamszenie fizyczne. Krzychu nie jest w żadnej płaszczyźnie zajebisty (ewentualnie movement) w każdej przyzwoity - dobry + bardzo dobry movement i zajebista psycha. Wyczuwam jednak że na Brancha to za mało. Ja bym osobiście odwrócił kursy.
 
Mam nadzieję ze wzięliście pod uwagę, ze Aśka prawdopodobnie będzie wystrzegać się kopnięć (jak w walce z Esparzą) i walczyć głównie boksersko.?
 
Last edited:
Siema, ohmbet mi napisał maila, że dał mi free beta ale nie mogę znaleźć go na koncie. W bonusach nie ma, żadnych wiadomości po zalogowaniu też nie ma i nie wiem gdzie szukać.
 
Siema, ohmbet mi napisał maila, że dał mi free beta ale nie mogę znaleźć go na koncie. W bonusach nie ma, żadnych wiadomości po zalogowaniu też nie ma i nie wiem gdzie szukać.
Chyba pomyliłeś tematy, tutaj piszemy o gali ufc 211 :)
 
+ jeszcze jeden z Krzysiem zamiast JDS .
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    40.6 KB · Views: 20
Na dzisiaj takie cos mi sie wymyslilo, pozyjemy zobaczymy czy cos z tego bedzie...

Edgar + Branch
Alvarez + Aguilar
Andrade + Edgar
Asia + Aguilar + Masvidal

Alvarez + Branch + Andrade + Masvidal

Poirier + Asia + Edgar + Vick + Jotko + Aguilar
 
Swoją drogą ktoś może przekazać swoją wizję na walkę Krzycha? Mega jestem zaskoczony. Dla mnie jednak Branch wyraźnym faworytem. Chciałbym się mylić oczywiście, ale wyczuwam stłamszenie fizyczne. Krzychu nie jest w żadnej płaszczyźnie zajebisty (ewentualnie movement) w każdej przyzwoity - dobry + bardzo dobry movement i zajebista psycha. Wyczuwam jednak że na Brancha to za mało. Ja bym osobiście odwrócił kursy.
Ja w Krzyska poprostu wierze,no ale mam pewne watpliwosci jak ty.ps kasy nie stawiam
 
Back
Top