Analiza kursów LV BET: UFC 211: Jędrzejczyk vs. Andrade

Rory zamordowal? Rory ledwo co z nim wygral

Napisałem prawie zamordował - nie manipuluj.
Ledwo co wygrał? Przecież Maia zataczał się po ciosach Kanadyjczyka i gdyby Rory się postarał, to by go znokautował. Jorge bije znacznie mocniej.
 
Napisałem prawie zamordował - nie manipuluj.
Ledwo co wygrał? Przecież Maia zataczał się po ciosach Kanadyjczyka i gdyby Rory się postarał, to by go znokautował. Jorge bije znacznie mocniej.
tylko nie ma tdd Roryego i jego sily
Masvidal walczyl glownie ze strikerami, a dosc czesto na dupie siadal, a gdzie im do Demiana?
 
@Aliibaba dzięki.
tą galę zamierzam zagrać na live ohmbet.
W związku z tym mam kilka pytań. Czy ohmbet blokuje możliwość obstawiania jak tylko walka przeniesie się do parteru? oraz do której rundy są otwarte zakłady? Mają jakieś zasady, że np. w połowie drugiej rundy zamykają możliwości obstawiania?
 
@Aliibaba dzięki.
tą galę zamierzam zagrać na live ohmbet.
W związku z tym mam kilka pytań. Czy ohmbet blokuje możliwość obstawiania jak tylko walka przeniesie się do parteru? oraz do której rundy są otwarte zakłady? Mają jakieś zasady, że np. w połowie drugiej rundy zamykają możliwości obstawiania?
oni tam robia co im sie podoba, nie ma czegos takiego jak na unibecie, ze jest pewien schemat
co do parteru to na pewno sa zamykane, a od polowy trzeciej rundy tez nie mozna obstawiac, czasami duzo wczesniej
 
oni tam robia co im sie podoba, nie ma czegos takiego jak na unibecie, ze jest pewien schemat
co do parteru to na pewno sa zamykane, a od polowy trzeciej rundy tez nie mozna obstawiac, czasami duzo wczesniej
czyli warto się nastawić, że w połowie drugiej już trzeba puszczać. zawsze to jż daje "jakieś informacje".
 
Zależy, czy obalenie jest kluczowe dla losu walki. Jeśli Maia obali to zablokują, jeśli zrobi to Jotko, to raczej nie.
 
to akurat norma jest wsrod wszystkich bukow

do tej pory raz tylko próbowałem gry na live na unibecie. U nich wygladało to słabo. Do tego zbyt kierowałem się emocjami i dużo przegrałem...
Teraz mam plan: Budżet i maxymalne stawki oraz wiadro zimnej wody :D
 
do tej pory raz tylko próbowałem gry na live na unibecie. U nich wygladało to słabo. Do tego zbyt kierowałem się emocjami i dużo przegrałem...
Teraz mam plan: Budżet i maxymalne stawki oraz wiadro zimnej wody :D
ohmbet kopiuje kursy od unibeta, praktycznie to samo granie

co do wiada zimnej wody to o trzeciej w nocy ciezko o trzezwy umysl
 
Panowie obstawia tu ktoś Gabriela Beniteza? Mam go na kuponie ale zastanawiam się czy to był dobry pomysł
 
Panowie obstawia tu ktoś Gabriela Beniteza? Mam go na kuponie ale zastanawiam się czy to był dobry pomysł
myślę że w AKA zrobił postępy,rozwija wszystkie płaszczyzny i zakończy to techniką parterową.
Też gram Beniteza, aczkolwiek co się wydarzy to zobaczymy :)
 
myślę że w AKA zrobił postępy,rozwija wszystkie płaszczyzny i zakończy to techniką parterową.
Też gram Beniteza, aczkolwiek co się wydarzy to zobaczymy :)
Z tego co słyszałem to barzola zaczął trenować w att.
 
Taki mały news, Maia opracowal jakas nowa technike wchodzenia za plecy ktora mu pozwala szybciej zapinac duszenia
 
moj kupon to jotko, joanna i frankie, jade na grubo. Frankie jak dla mnie to pewniak, jego praca nog, wytrzymalosc, boks i zapasy i to, ze walczyl wage wyzej sam bedac mikrusem, na zawsze podziw! jedynie co moze byc smutne to branch moze zaskoczyc, chociaz calym sercem za jotko, ale branch to solidna firma.
 
moj kupon to jotko, joanna i frankie, jade na grubo. Frankie jak dla mnie to pewniak, jego praca nog, wytrzymalosc, boks i zapasy i to, ze walczyl wage wyzej sam bedac mikrusem, na zawsze podziw! jedynie co moze byc smutne to branch moze zaskoczyc, chociaz calym sercem za jotko, ale branch to solidna firma.
Poka kupona za ile pojechales na grubo? :)
 
moj kupon to jotko, joanna i frankie, jade na grubo. Frankie jak dla mnie to pewniak, jego praca nog, wytrzymalosc, boks i zapasy i to, ze walczyl wage wyzej sam bedac mikrusem, na zawsze podziw! jedynie co moze byc smutne to branch moze zaskoczyc, chociaz calym sercem za jotko, ale branch to solidna firma.
Pokaż kupon :D tylko prawdziwy
 
Back
Top