Analiza kursów LV BET - KSW 41

Zastanawia mnie skąd ta Wasza pewność co do Janikowskiego? Widzieliśmy jedną jego walkę z jakimś ogórem (jak dla mnie) i dodatkowo przemawia za nim młodość, siła ... nie wiem co więcej. Z drugiej strony Chmielewski z którym dzieli go przepaść jeżeli mówimy o doświadczeniu w mma, do tego Antek jest po dwóch przegranych i nie raz potrafił sprawić niespodziankę, np. biorąc walkę z marszu i pokonując przed czasem Savov'a.
 
Zastanawia mnie skąd ta Wasza pewność co do Janikowskiego? Widzieliśmy jedną jego walkę z jakimś ogórem (jak dla mnie) i dodatkowo przemawia za nim młodość, siła ... nie wiem co więcej. Z drugiej strony Chmielewski z którym dzieli go przepaść jeżeli mówimy o doświadczeniu w mma, do tego Antek jest po dwóch przegranych i nie raz potrafił sprawić niespodziankę, np. biorąc walkę z marszu i pokonując przed czasem Savov'a.
Chmielewski jest słaby, Janikowski będzie miał sporą przewagę fizyczną, zapasy też ma lepsze a w stójce powinien być bardziej techniczny.
Antek ma tylko doświadczenie i tyle, z reguły dostaje w pizdę a Janikowski jest stworzony do wielkich rzeczy.
 
W walce freaków zakład "First succesfull punch in a fight" - ich cepy będą się liczyły jako "Hook", czy "Other punch" ?

Haha, ciekawy bet. Z interpretacją uderzenia buk ma trochę przewagę i delikatne pole manewru. Jeśli chłopaki zaczną od cepów z nad uszu, typu 'wiatrak' Bonusa, to raczej zaliczą jako "other"
Najlepiej przypomnieć sobie wałki Popka, bo to on pewnie rzuci pierwszy cios.:DC:
A jakiego buka mają takie cuda, i po ile?
 
Haha, ciekawy bet. Z interpretacją uderzenia buk ma trochę przewagę i delikatne pole manewru. Jeśli chłopaki zaczną od cepów z nad uszu, typu 'wiatrak' Bonusa, to raczej zaliczą jako "other"
Najlepiej przypomnieć sobie wałki Popka, bo to on pewnie rzuci pierwszy cios.:DC:
A jakiego buka mają takie cuda, i po ile?
Ohmbet. Wczoraj na hook było 4.50, a na other punch 3.50.
 
I jak po ważeniu? Strachu nie trzyma ciśnienia? :) Jakie ostateczne typy? Dokładacie jakieś zakłady jeszcze?
 
U mnie ostatecznie tak to wygląda:
- Szymański
- Kornik
- over 1.5 w walce Janikowskiego (zgapiłem od @Puczi )
- jakiś pojebany kupon za 10 zł
 
Zastanawia mnie skąd ta Wasza pewność co do Janikowskiego? Widzieliśmy jedną jego walkę z jakimś ogórem (jak dla mnie) i dodatkowo przemawia za nim młodość, siła ... nie wiem co więcej. Z drugiej strony Chmielewski z którym dzieli go przepaść jeżeli mówimy o doświadczeniu w mma, do tego Antek jest po dwóch przegranych i nie raz potrafił sprawić niespodziankę, np. biorąc walkę z marszu i pokonując przed czasem Savov'a.

A ja się zastanawiam co będzie miał Antek na Damiana oprócz doświadczenia, które samo w sobie niewiele znaczy. Nie widzę za bardzo żadnej drogi do zwycięstwa dla niego. No chyba, że Damian spuchnie kondycyjnie i w 3 rundzie zostanie poddany lub ogłuszony jakimś cepem. W to ostatnie nie bardzo wierzę, bo Antek kowadła w łapie raczej nie ma. Szanuję go, ale nie wydaje mi się, by mógł poważnie zagrozić byłemu olimpijczykowi. Podobnie jak Chleb uważam, że z Damiana może być kawał zawodnika, a Antek to w bezpośrednim porównaniu fighter niższego sortu. Z kolei te dwie porażki, o których wspominasz to raczej nie atut, a dowód na to, że Chmielewski jest już bliżej niż dalej końca swojej długiej, pełnej wzlotów i upadków kariery(za którą jeszcze raz SZACUN).

Na poparcie moich słów do wcześniejszych zakładów dorzuciłem:
- 3/4 za stówkę z małym hakiem: Janikowski, Szymuszowski, Parnasse, Szymański
- dubel za stówkę z większym hakiem: Janikowski + Szymuszowski
- dubel za stówkę: Andryszak + Szymuszowski
- triple za stówkę z hakiem: Goltsov(ACB), Popek, Andryszak
 
poszedł jeszcze jeden kupon za 50zł Andryszak przed czasem, Popek przed czasem i Kornik, 250 do wyjęcia
 
JAK OCENIACIE KUPON ZIOMY
byeQ3CG.jpg
 

Chociaz zawsze staram wzbraniac sie przed wszelakimi teoriami spiskowymi :p to w tym przypadku smierdzi mi to strasznie, co o tym sadzicie?
Lvbet dogadal sie z Kornikiem?
 
Zanim gala sie rozpocznie Antek bedzie do grania juz pewnie za 5, ciekawe. Wrzosek ostro pikuje w dol, pojawilo sie cos wiecej o tej rzekomej kontuzji Szymanskiego ?
Jak dla mnie tylko Szymuszowski i Andryszak z tej gali.
 

Chociaz zawsze staram wzbraniac sie przed wszelakimi teoriami spiskowymi :p to w tym przypadku smierdzi mi to strasznie, co o tym sadzicie?
Lvbet dogadal sie z Kornikiem?
Śmierdzi oszustwem ze strony Lvbet. Same złodziejskie kursy im nie wystarczą...
 
Popek + Andryszak @2.56
Sowiński @2.05
Plecak. Cały zysk poszedł w błoto.
"Rozsądny" fikołek kronika, przegrać wygraną walkę.

Popek to idiota i w sumie dobrze ze przegrał. Potwierdził jakim jest zerem.

Szpilka żałosne zagranie, może w ksw sobie poradzi jak go nie zabiją w ostatniej walce bokserskiej. Ogólnie cyrk i kupa śmiechu. Dobrze, że Wrzosek się pobierał
 
Last edited:
Back
Top