Analiza kursów LV BET - KSW 41

Na Popka kurs wzrósł z 1,32 do pierwotnego 1,45. Ludzie łyknęli ściemę o zasłonie dymnej Oświęcińskiego. Dobrze byłoby gdyby na wagę wjechał na wózku, to może jeszcze urośnie kurs...

To jest tzw. zasłona dymna zasłony dymnej czyli metazasłona ;) Pokazujesz zuchwale słabą kartę by ludzie myśleli, że za taką zuchwałością nie może kryć się słabsza. A tu zonk. Popuś KO rd 1.
 
Wszystko spoko. Postawilem w sumie 2 stowki i na tym raczej pas. To jednak co by nie mowic dwa gamonie w tym, co chca zrobić. Mam nadzieje ze 10- 12 kg popek nie da soba jebnac o glebe i tam nie zostanie zbombardowany. I ze nie dostanie luja ogluszacza. Chociaz w tej walce tylko takie beda latać.
 
Wszystko spoko. Postawilem w sumie 2 stowki i na tym raczej pas. To jednak co by nie mowic dwa gamonie w tym, co chca zrobić. Mam nadzieje ze 10- 12 kg popek nie da soba jebnac o glebe i tam nie zostanie zbombardowany. I ze nie dostanie luja ogluszacza. Chociaz w tej walce tylko takie beda latać.
jednak Popek pare lat trenowal MMA, a to duzy atut, w trzy miesiace nic sie nie nauczysz
 
Ktoś coś gra oprócz tych Popkow
Andryszak?
Wrzosek?
Sowiński?
Kazieczko?
Jakieś duble bym stworzył z tej czwórki
Co myślicie?
 
Szuli+Wrzosek za 100 - ew wygrana - 257brutto
za 50 zagram jeszcze jakas tasme, ale dam znać
 
Popek Oświecimski 80/20 na stsie Popek przed czasem 1,60
Mańkowski Soldic 80/20 aczkolwiek Borys nie warty grania po takim kursie
Sowiński Koike 55/45
Szymański Wrzosek 55/45
Andryszak Fernando 65/35
Szymuszowski Szulakowski 50/50
Chmielewski Janikowski 60-40
Szadziński Kazieczko 55/40

Ogólnia według mnie strasznie wyrównane walki, najtrudniejsza do obstawienia Gala w historii KSW, zgodzi sie ktos ze mna?
O ile na ostatniej gali z wszystkich walk nie wszedł mi tylko Jay Silva , to na tej nawet szkoda nawet 2zł na tasiemca xd
viewer.php


A to mój symboliczny kupon na te gale
https://iv.pl/images/19954380663032815545.jpg
19954380663032815545.jpg
viewer.php
 
7/8: Parnasse, Abdulvakhabov, Pop M., Janikowski, Szadziński, Andryszak, Koike, Goltsov(lajtowo)
AKO: Parnasse, Pop, Janikowski, Goltsov(normalnie)
dubel: Andryszak + Koike(na ostro)
AKO: Koike, Janikowski, Pop, Goltsov(normalnie)
triple: Andryszak, Janikowski, Szymuszowski(normalnie)
5/6: Monaco(weszło), Borys, Janikowski, Parnasse, Andryszak, Szymuszowski(normalnie)

Czyli w sumie grubo, a może po ważeniu coś jeszcze wpadnie. Powodzenia!

Kminię jeszcze nad Pedusonem w pojedynku z Raisovem. Myślę, że tam można doszukać się value beta. Ktoś ogarnia tych wszystkich Rosjan w ACB?
 
Wszystko spoko. Postawilem w sumie 2 stowki i na tym raczej pas. To jednak co by nie mowic dwa gamonie w tym, co chca zrobić. Mam nadzieje ze 10- 12 kg popek nie da soba jebnac o glebe i tam nie zostanie zbombardowany. I ze nie dostanie luja ogluszacza. Chociaz w tej walce tylko takie beda latać.

Strachu będzie posrany ze strachu przed wejściem do klatki. Wystarczy obczaić wywiady, denerwuje się przed kamerami, to co będzie przed 10.000 ludzi? Adrenalina jebnie do łba i po 30 sekundach będzie spompowany. Imho walka zakończy się w pierwszej minucie.
 
Jak można stawiać na Oświęcimskiego? Gość będzie miał treme bo pierwszy występ na ksw, kibice pewnie mu pocisną z trybun, oglądałem jeden jego trening z jakimś redaktorem gdzie wypadł gorzej od niego. Brzuch wywalony od sterydów, kondycha cieniutko, judo ćwiczył w gimnazjum, takto stał na bramkach w klubach. Popek ma kowadło w łapie, sam Mario mówił w wywiadzie że poczuł jego cios. To będzie podobna walka do tej z Burneiką
 
Jak można stawiać na Oświęcimskiego? Gość będzie miał treme bo pierwszy występ na ksw, kibice pewnie mu pocisną z trybun, oglądałem jeden jego trening z jakimś redaktorem gdzie wypadł gorzej od niego. Brzuch wywalony od sterydów, kondycha cieniutko, judo ćwiczył w gimnazjum, takto stał na bramkach w klubach. Popek ma kowadło w łapie, sam Mario mówił w wywiadzie że poczuł jego cios. To będzie podobna walka do tej z Burneiką

Burneika tak "pokonał" Najmana :)
 
Janikowski (po super kursie 1.66)
Roman Szymański (2.25)
Grzegorz Szulakowski (1.72)
150zł do wygrania 847,99 zł
 
Poszło jeszcze za 150 zł
Artur Sowiński (2.25!)
Roman Szymański (2.25)
Janikowski (1.66)
Szulakowski (1.72)

do zgarnięcia prawie dwa tysie.

Obstawiać póki kursy ciepłe
 
Postawione, czekamy na walke.

270 funtów na Popka
80 funtów Popek+ Janikowski

Po wadze może jeszcze coś się dołoży. Kusi Francuz i Brazylijczyk.
 
Postawione, czekamy na walke.

270 funtów na Popka
80 funtów Popek+ Janikowski

Po wadze może jeszcze coś się dołoży. Kusi Francuz i Brazylijczyk.
Fernando ? Jak dla mnie walka praawie że 50/50 wydaje mi się że Fernando ma trochę lepszą szczękę od Andryszaka. Faworyzuję w sumie bardziej 55/45 Fernando. Wydaje mi się że wleci w Andryszaka i go trafi którymś cepem.
Ale absolutnie nie będę zdziwiony jeżeli Fernando przegra.
Waga ciężka i dwie szklane szczęki
 
Back
Top