Analiza kursów LV BET - KSW 39: Colosseum

Różal pozamiatał, bardzo ciekawe walki i spoko atmosfera była ale jednak na mniejszych obiektach jest lepiej i bliżej klatki siedzisz xP.

Największe zaskoczenie Pudzian, jaki progres przeszedł przez lata walczył bardzo mądrze i te low kicki jakby tak zaczął trenować gdy był troche młodszy to mógłby troche namieszać.
 
Ja wpierdolilem wszystko! wrzosek zawiodl i wojcik ale czulem ze przejebia znowu sie sercem kierowalem a nie rozumem,trudno
 
dwdwwd.jpg



Zanim ktokolwiek zapyta... drugi kupon to cebula na darmowy stream od LVBet. Niestety nie dostałem bo ten zaczynał się od 2.00 :d
 
No i oczywiscie "magia" sedziowania w KSW. Gamrot moze przegrac 30-27, a i tak pojdzie jego reka w gore. Myslicie ze dadza przegrac swojemu niepokonanemu mistrzowi?
U mnie byl tylko Gamer za wyzsza stawke, takze 1/1 i $$$ w portfelu, ale jego nieporadność porażajaca...
 
Stójka Anzora a Wrzoska to dwa różne światy. Azhiev myślę zlekceważył trochę Koike. Kleber będzie sie bił czwarty raz na KSW i można wyciągnąć wnioski.Moim zdaniem do parteru w ogóle nie dojdzie.Wrzosek jest mocniejszy fizycznie a w stójce go zdominuje. Wygrana pasa z powodu kontuzji Sowińskiego - ile można? Kontuzja to jest jak sobie coś zrobisz a jak ktoś Ci napierdoli, że nie widzisz przez ślipia i ze łba leje sie jak ze świni to jest nie zdolność do walki. Dwa podobne słowa ale jednak różnica.
Co powiesz po walce?
 
To, że mam w chuju twoje pierdolenie 2 tygodnie po gali. Rozumiem, że obstawiłeś Klebera za gruby hajs czy brakło jajec ?
Nie tylko ja wjebałem na Wrzosku i jakoś mnie to nie szczypie ani nie kuje :) Odkop jeszcze jakieś moje posty sprzed dwóch lat gdzie mi kupon nie wszedł :no no: albo wszedł :nono:
 
Co powiesz po walce?
Bez sensu odkopywać temat po takim czasie... poza tym nie wiem czemu się czepiasz Kirasa który dobrze napisał analizę tej walki. Też wtopiłem na Wrzosku (jak i 90% reszty ) liczyłem że nie da się sprowadzić na ziemię i wypunktuje decyzję. @kiras dobrze napisane:deniro:
 
Bez sensu odkopywać temat po takim czasie... poza tym nie wiem czemu się czepiasz Kirasa który dobrze napisał analizę tej walki. Też wtopiłem na Wrzosku (jak i 90% reszty ) liczyłem że nie da się sprowadzić na ziemię i wypunktuje decyzję. @kiras dobrze napisane:deniro:
Widze drugie konto mmafan2, no chuj tam - zdrowia ryju jak propsujesz to żółwie bite.
 
Bez sensu odkopywać temat po takim czasie... poza tym nie wiem czemu się czepiasz Kirasa który dobrze napisał analizę tej walki. Też wtopiłem na Wrzosku (jak i 90% reszty ) liczyłem że nie da się sprowadzić na ziemię i wypunktuje decyzję. @kiras dobrze napisane:deniro:
Wrzosek zwyczajnie nie jest zawodnikiem jaki byłby w stanie zupełnie uniknąć parteru z Koike, takie założenie to naiwność i lekceważenie Japońca ewentualnie 1`można było liczyć, że Zombie nadrobi stójką bo ma dobrą
 
Wrzosek zwyczajnie nie jest zawodnikiem jaki byłby w stanie zupełnie uniknąć parteru z Koike, takie założenie to naiwność i lekceważenie Japońca ewentualnie 1`można było liczyć, że Zombie nadrobi stójką bo ma dobrą
Zamiast odkopywać galę sprzed 3 tygodni to może podejmiesz dyskusję odnośnie sobotniego UFC. Zapraszam do tematu
 
Back
Top