Analiza kursów forBET - UFC on Fox: Emmett vs. Stephens

W erze usada Andrade przestała nokautowac :) ile ma nokautow w ufc a ile decyzji?

Te które przyjęła też się liczą? ;) Ale tak serio - imho bardziej istotnym czynnikiem niż USADA była po prostu wyższa kategoria wagowa i bardziej ogórkowe przeciwniczki. Spójrz jak wygląda teraz - takiego potwora uosobionego w Andrade wcześniej nie widzieliśmy. Więc wątpię by była to kwestia dopingu. Poza tym wszystkim owy potencjał nokautu cały czas w niej jest. Wygląda potężnie, walczyła kategorię wyżej, ostatnia walka to była masakra. Niemniej, jak wygra przez decyzję też się ucieszę. A nawet uciszę ;)
 
Te które przyjęła też się liczą? ;) Ale tak serio - imho bardziej istotnym czynnikiem niż USADA była po prostu wyższa kategoria wagowa i bardziej ogórkowe przeciwniczki. Spójrz jak wygląda teraz - takiego potwora uosobionego w Andrade wcześniej nie widzieliśmy. Więc wątpię by była to kwestia dopingu. Poza tym wszystkim owy potencjał nokautu cały czas w niej jest. Wygląda potężnie, walczyła kategorię wyżej, ostatnia walka to była masakra. Niemniej, jak wygra przez decyzję też się ucieszę. A nawet uciszę ;)
Zapomniałem o tym napisać że nokauty zniknęły w słomkowej :) ale i tak jest dzikiem
 
Tymbardziej nie rozumiem dlaczego dales Moroz. Podejrzewam ze prawie kazdy tutaj postawil siano na Hill przez dec.

A co do Moroz to i tak jest postep. Z Taylor 6% ciosow doszlo celu, dzisiaj 20%. :mjsmile:
 
Kelleher @2,40 +
Latifi @2,06 +
Latifi @15 +
Reneau by SUB @6,48 +

Piękna gala, teraz mogę nogi wyjebać na stół i się delektować dwiema ostatnimi walkami. :rutekajak:
Ja też :D
image.jpeg
 
Małe podsumowanie moich typów

ciekawi faworyci którzy na 80% wygrają


Manny Bermudez
Alex Perez
Alan Jouban
Angela Hill


,,Pewniak" na 99%

Jessica Andrade

Ciekawe underdogi
Llir Latifi
Brian Kelleher

Gilbert Burns ( nie walczył)
Josh Emmett (wycofałem się z tego typu, niżej dowód)
Cofam z tym Joshem, Jeremy go raczej pierdolnie.


sam na gali wyszedłem +1073 wygrałem 1273zł a postawiłem 200zł


Polecam się na przyszłość
:tiphatb:
 
Andrade 1.35 +
Stephens 1.83 +
Hill 1.80 +

OSP KO 3.75 -

Ładny plus, na Ovince'a nie poszło wiele. @Orlos to z Tobą dziś "rozmawiałem"?
 
Graty dla wygranych, szczególnie dla @phenomen za Kellehera i Latifiego. Tego drugiego w sumie też stawiałem, ale na taśmach, które uyebali inni. Barao jednak już nigdy nie wróci do swojej "normalnej" dyspozycji. W sumie dobrze, że nie wygrał bo bym się ładnie wkurwił gdyby mi tylko Perry kupony położył.
U mnie zła passa trwa, trzecia gala w plecy. Gdybym trochę nie podratował Alveyem i Stephensem w trakcie gali to by była prawdziwa klęska. Tak to minus do przyjęcia. Swoją drogą i ze Stephensem się trochę jebło, bo knockdown był i to kolanko na koniec... uff.
 
Prachnio zakończy swoją karierę w UFC jak Grabowski i Sajewski :beczka: Lattifi fajnie się pokazał a obstawiałem OSP :fjedzia:
 
Back
Top