Analiza kursów forBET - UFC on FOX 29: Poirier vs. Gaethje

Nie gram tej walki - przed ostatnią walką Condit miał olbrzymie problemy osobiste i nie wiem, jak to teraz wygląda. Na logikę, to Oliveira powinien być w stanie zrobić to samo, co Magny, ale gość zaakceptował walkę ze 3 tygodnie temu, a nigdy nie słynął ze szczególnie dobrej kondycji. Być może over 1.5 po jakimś 1.50 uda się zagrać i bardziej mi się to spodoba, niż sam kurs na Alexa.

Ok, dzięki.
 
Pewniaki, które wejdą na 83%:
Ale mam bekę, doyebałeś...:DC:

Moje typy po szybkiej analizie będą wybierane mniej więcej z tego:
faworyci - Sanders, Salikhov
okolice pick'em - Okami
dogi - Wieczorek, Moret, Boetsch, Vettori, Condit

Reszta na razie pas, potem się zobaczy. Dogi też może niekoniecznie wszystkie będą grane, ale na pierwszy rzut oka kusi. Nie rozpisuję się jak ostatnio, bo szkoda czasu. Chuj wie czy połowy walk nie odwołają. Kto wie gdzie jest teraz :irish:...

Ktoś wie kiedy mniej więcej na kartę wskoczyli Rainey i Moret?
 
Nie wiem czy tykać tą galę.Co do Jotko vs Tavares to raczej parteru nie będzie, raczej decyzja.Tavares to dobry uderzacz, co do szczęki to znak zapytania, Whittaker go szybko ubił, ale to koteł mega, Boetsch dostawał baty i potem one puch ko, sam rzadko kończy walki.Jak się Krzysiek odblokuje to imo wypyka decyzję, ale Tavares to chyba najcięższy rywal, może poza Branchem (inny styl walki)

Boetsch wart ryzyka, chociaż długa przerwa

Poirier imo wygra, czy kurs warto nie wiem

Condit vs Oliveira, ciężko mi uwierzyć w Condita

Waterson ciekawy dog?Co myślicie?
 
Jak tak teraz patrze na te wszystkie internetowe buki to aż kurwa żal. Było tak zajebiście grając bez żadnego podatku na unibecie i wielu innych. Bet365 był mega kozakiem. A teraz to jakieś pojebane wszystko.
Nadal można grać na Uni, odkąd wprowadzili przelewy przez ecopayz i trustly to w miare bezpiecznie jest.

Miałem prawie roczną przerwe od grania przez tych szmaciarzy nie dość że te wszystkie polskie buki sa tragiczne to jeszcze zapierdalają Ci prawie 1/10 wygranej przecież to jest istne walenie w chuja ktokolwiek tam gra to serio wspolczuje.

Bet365 to był najlepszy buk z jakim miałem do czynienia zakłady lajw i zamykanie to był dar od boga. Jak sie wyprowadze za granice to pierwsze co otwieram nowe konto w bet365.
 
Nadal można grać na Uni, odkąd wprowadzili przelewy przez ecopayz i trustly to w miare bezpiecznie jest.

Miałem prawie roczną przerwe od grania przez tych szmaciarzy nie dość że te wszystkie polskie buki sa tragiczne to jeszcze zapierdalają Ci prawie 1/10 wygranej przecież to jest istne walenie w chuja ktokolwiek tam gra to serio wspolczuje.

Bet365 to był najlepszy buk z jakim miałem do czynienia zakłady lajw i zamykanie to był dar od boga. Jak sie wyprowadze za granice to pierwsze co otwieram nowe konto w bet365.
Nie trzeba wyjeżdżać za granicę :wink:
Dobry dostawca kont b365 + vpn/vps i jest jak kiedyś.
 
Puszczam dubla z moim prospektem Adesanyą. I zastanawiam się czy łączyć go Oliveirą... Co jeśli Condit sprawi niespodziankę? @Puczi @Pietagoras jak oceniacie jego szanse?

Jeśli jeszcze trochę podskoczy, to jednak zagram Olivierę, ewentualnie Kowboja przez decyzję. To, co Condit odwalał w ostatniej walce, przerasta moje zrozumienie MMA. Nie dość, że sam inicjuje klincz, nie walczy o podchwyty, to gdy już Magny je złapał, Condit próbował ściągać mu łeb.
 
Waterson Condit Gaethje @14,3
Sanders, JoTKO, Boetsch @10,74
Okami, Bhullar, Israel @4

Trzy specjale dostępne wiadomo gdzie.
 
Nie wiem kiedy się dowiedzieli, że będą walczyć, ale walki ogłoszone:

Moret 27.03
Rainey 31.03

15 sekund na Google

Dzięki, szukałem dłużej i nie znalazłem. Widocznie jestem nieogarnięty. Jak dobrze mieć wokół siebie ludzi, którzy chetnie pomogą i jeszcze ci tego nie wypomna...
 
Pewnie kowboj ogarnie przez decyzję, ale jeśli Carlito ma to wygrać, to:
Carlos Condit (by ko/tko) - @7.00 (Było @8.00, ale się zmyło.)
Brad Tavares (by dec.) - @2.75
 
Yannicki Bahati aka czarna mamba kurs 4
Damian osrany na ważeniu, spuszcza wzrok w dol, ucieka przed spojrzeniem wielkiego murzyna. Psychicznie juz zostal pokonany, a to jest najwazniejsze, nic innego sie nie liczy. Nie jest on zadnym wybitnym zapasnikiem w mma, brak mu doswiadczenia i dostanie srogi łomot.
 
Kurde kusi ten Wieczorek po 3.0, stójke ma lepszą parter też, z hamiltonem obronił 7 z 9 prób obaleń
miałem nie grac ale może za 200 puszcze Kazieczko+Wieczorek.
 
Boetsch @3,30
Lopez @1,80
Moraga by KO/TKO @4,89

NBK round 3 @11,40

jeszcze czekam na Lopeza przez decyzje.
 
Kurde kusi ten Wieczorek po 3.0, stójke ma lepszą parter też, z hamiltonem obronił 7 z 9 prób obaleń
miałem nie grac ale może za 200 puszcze Kazieczko+Wieczorek.
Mam nadzieję, że zagrałeś :Duke3d:

@edit Gratuluję.
Ja ten weekend na spokojnie, w końcu nic nie zagrałem.
 
Boetsch @3,30 -
Lopez @1,80 -
Moraga by KO/TKO @4,89 -

NBK round 3 @11,40 -


sory Pany, dramat gala dla mnie.
 
Boetsch @3,30 -
Lopez @1,80 -
Moraga by KO/TKO @4,89 -
NBK round 3 @11,40 -
sory Pany, dramat gala dla mnie.

Tak się zdarza, uważam, że każdy Twój zakład był dobry. Lopeza też dorzuciłem za drobne na sam koniec. Dzisiaj minus, akurat wyzerował zyski z poprzedniej gali x)

Andryszak KO -
Andryszak 1 min -
Boetsch -
Lopez -
Poirier +
 
Last edited:
lol3.jpg lol2.jpg lol1.jpg

Dzięki Casey!! Żeby było zabawniej, poprzednie gale upierdalałem na Michelle :P

Uratował mnie Adam, generalnie plus, ale nie taki jaki mógłby być. Echh, nie powinienem narzekać, a jednak szkoda, szkoda...

okiok.jpg
 
Back
Top