Analiza kursów forBET - UFC 228: Woodley vs. Till

tuuy.jpg

kupon "patriotyczny" :lol:
 
Tak szczerze to chujowa gala do obstawiania.. prawie każda walka może iść w dwie strony.
Warto jedynie obstawić chyba
Abdul Razak
Jimmie Riviera
Daren Till
 
No co :D sam przyznaj ze nie ma ,,pewniakow"

Nie wierzę, że Till może to przegrać. Podobnie jak Zabit. Szewczenko była najpewniejsza, ale jej już nie ma (mam nadzieję że JJ podniesie rękawiczkę i zawalczy z nią w 125). Natomiast w obie strony może właśnie pójść Dodson vs Riviera i Abdul vs Price. Wszyscy skreślają Karolę, ale ja uważam, że też może pójść na jej korzyść.
 
Nie wierzę, że Till może to przegrać. Podobnie jak Zabit. Szewczenko była najpewniejsza, ale jej już nie ma (mam nadzieję że JJ podniesie rękawiczkę i zawalczy z nią w 125). Natomiast w obie strony może właśnie pójść Dodson vs Riviera i Abdul vs Price. Wszyscy skreślają Karolę, ale ja uważam, że też może pójść na jej korzyść.
Abdul raczej znokautuje Price'a, Jimmie na farcie przegrał z Marlonem a do tego momentu miał ładny streak i tylko jedna przegrana. Dodson ma rekord 9-9 w decyzjach
 
Nie wierzę, że Till może to przegrać. Podobnie jak Zabit. Szewczenko była najpewniejsza, ale jej już nie ma (mam nadzieję że JJ podniesie rękawiczkę i zawalczy z nią w 125). Natomiast w obie strony może właśnie pójść Dodson vs Riviera i Abdul vs Price. Wszyscy skreślają Karolę, ale ja uważam, że też może pójść na jej korzyść.
Woodleya nie ma narzędzi żeby wygrać...?
 
Dlaczego Till nie może przegrać z jednym z najbardziej kompletnych zawodników w historii tej wagi?

Nie powiedziałem że nie może, powiedziałem że nie wierzę w jego ewentualną przegraną. Nie chodzi o to jak Woodley jest słaby - bo nie jest - tylko o to jak Till jest dobry.
 
Nie powiedziałem że nie może, powiedziałem że nie wierzę w jego ewentualną przegraną. Nie chodzi o to jak Woodley jest słaby - bo nie jest - tylko o to jak Till jest dobry.
Myślałem, że pewniaki nie sa oparte o wiarę ;-)
 
Wygrał z najlepszym stojkowiczem i grapplerem, ale może nie błyszczy w tych dziedzinach. To zawodnik MMA, a nie bjj i Mt. Neutralizuje przeciwników w dziedzinach lepszych od niego, to świadczy o jego poziomie sportowym i wszechstronnosci, elastyczności.

to równie dobrze może świadczyć o słabościach jego przeciwników.

nie zmienia to faktu że jest najlepszy
 
Ja tam 5zł na minusie, czyli tragedii nie ma. Jakiś pasek uratował "mnie" skórę.
 
Back
Top