Analiza kursów forBET - UFC 223: Holloway vs. Nurmagomedov

jednak odpuszczam te zestawienie.. cos mi podpowiada ze Hring ogarnie dzis karole ... z całym szacunkiem dej boze niech wygra... zobaczymy
 
Nie no te trustly obsługuje tylko mój bank w dni robocze chciałem przez eco payz ale nie można dodać mastercardu tylko vise, trzymajcie mnie.
 
Dunham narobił w gacie po pierwszym kolanie. Ehh kase zgarnął i zapewne rok przerwy .Dziwna walka. Brawo do Aubina .
 
Przez Conora kupony odpadły, to jeszcze nic nie weszło. Do tego JJ przejebała :płacz:
 
Gala do przodu.
Wejszło:

orngx5.png
2qdzzu8.png

2lj6q11.png

67s9xc.png

2aak7cz.png

30aaxoj.png


Nie wejszło:

1494iop.png

123ussn.png


Graty dla wygranych.

I dzięki Ci Khabib za tę decyzję.:DC:
 
Może mi ktoś wytłumaczyć dla czego Fergusonowi odebrali pas ? jak miał kontuzję ? :o o: U mnie na minus a miało być tak pięknie ;) Kowalkiewicz wygrana przez decyzję , JJ to samo i Khalib wygrana przez decyzję :płacz: i tylko JJ zepsuła kupon :płacz:
 
Może mi ktoś wytłumaczyć dla czego Fergusonowi odebrali pas ? jak miał kontuzję ? :o o: U mnie na minus a miało być tak pięknie ;) Kowalkiewicz wygrana przez decyzję , JJ to samo i Khalib wygrana przez decyzję :płacz: i tylko JJ zepsuła kupon :płacz:
bo Ferguson nie ma nazwiska? tylko i aż tyle
 
U mnie mały minus, a szkoda bo gala była dość przewidywalna. Wystarczyło zagrać tylko dwa kontrujące zakłady, które zagrałem, ale niestety za drobne. Mam tu na myśli Bochniak przez cokolwiek vs Zabit przez dec i Nurma przez dec vs Al przez KO. Kursy były zajebiste, a weszło jak w masło. Mój minus wziął się z wrzucenia na większość kuponów Dunhama i zagrania jedynego singla na Herrig.
 
Back
Top